Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

wiesz jak beznadziejnie wyglada facet z farbowanymi wlosami...? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zajmuję się dzieckiem. W moim zawodzie ciężko dostać pracę w mojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszkę beznadziejnie :-) A calutkie masz siwe? Czy tylko delikatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, jakis specyficzny zawod pewnie? planujesz wiecej dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoje mam/mialem czarne i wlasciwie wszedzie mam pojedyncze srebrne (lepiej brzmi niz siwe,hehe) ale chyba najgorzej na skroniach u mnie to niestety rodzinne - oboje z bratem odziedziczylismy to po matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kosmetyczką. W moim mieście jest za mało zakładów kosmetycznych żebym znalazła pracę i za dużo żebym otworzyła własny. Z tym drugim dzieckiem to nie wiem. Z jednej strony bym chciała żeby córka miała rodzeństwo, a z drugiej chcę się uczyć, chcę chociaż trochę zwiedzić świat, nie wiem mam mieszane uczucia w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaleźć bratnią dusze w dzisiejszym świecie to nie lada wyzwanie.... Jak dla mnie to coś strasznego. Nie stanął jeszcze na mojej drodze mężczyzna godny zaufania... a to przecież najważniejsze:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ja nie mam sprecyzowanych planow co do dzieci, to samo chyba musi przyjsc, jesli ma sie odpowiedniego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stand dokładnie. Musi przyjść odpowiednia pora i odpowiednia kobieta musi stanąć na Twojej drodze. Opowiedz mi o podróżach, gdzie byłeś, co Cię kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas pisze ale odpowiadam na miale więc chwile mnie nie było no a teraz podzielność uwagi Stand wygląd nie jest najważniejszy z tego co tu piszesz nie jest z Tobą tak żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvgkdsvnfk.snvkn
ap1955@autograf.pl chętnie poklikam bo mnie bierze a nawet rusza :) i nie mylić maila z wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To włącz sobie pająka i klikaj do woli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toan ja wiem że nie jest łatwo z jednym dzieckiem ale z drugim jest tylko trochę gorzej a później już lepiej :) co do podróży da się podróżować daleko z małymi dziecmi wiem co mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skye moje dziecko było aniołem do 16 miesiąca, teraz jej różki wyrosły. Ja wiem że można podróżować, ale cholera pewnie pomyślicie ze jestem jakaś pusta, ale boję się znowu tyle przytyć, boję się że zostanę zamknięta w domu z dwójką dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stand czy Ty piszesz tak długiego posta o podróżach? Nie ma Cię i nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona rośnie :):):) ale widzę po swoich bratanicach odpowiednio 5 i 2 latka że dobrze im razem no i po drugiej u bratowej był bardzo szybki powrót do formy co do domu a co z własną działalnością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze rzeczywiscie juz czas odstawic to martini... co to ja chcialem, ze podroze,tak? z europy zostala mi tylko skandynawia do zwiedzenia,ale jakos nie moge sie zebrac i jak mam wybor chorwacja czy wlochy i zimna skandynawia, to zawsze wygrywa poludnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mi szkoda mlodych kobiet, ktore musza wybierac miedzy dziecmi a soba dlaczego tak wczesnie zdecydowalas sie na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie jestem zdziwiona ale to południe :) Ale północna Europa jest piękna fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja je podziwiam, że udaje się im to wszystko pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ja tez podziwiam, ale jednak jak widac pojawiaja sie takie dylematy jakie ma toan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skye, czy Ty tez jestes juz mezatka? bo ja mam tutaj takie specyficzne szczescie do mezatek...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skye, czy Ty tez jestes juz mezatka? bo ja mam tutaj takie specyficzne szczescie do mezatek...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to naturalne że mają takie dylematy, ale mi zawsze brakowalo w podróżach tego że nie mam podzielić swych wrażeń z kimś bliskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam 24 lata jak urodziłam, a 22 jak brałam ślub. Nie ja nie załuję wcale, że zdecydowałam się na maleństwo, ale z drugim no nie wiem. Boję się znowu przez to wszystko przechodzić. I chyba czuję, że każde kolejne dziecko coraz bardziej podetnie mi skrzydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×