Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilka21

Mamy z rocznika 87

Polecane posty

Witam. Mam na imie Kamila i mam 23 lata. Mam dwoje dzieci, córeczka ma 5 lat a synek 2 latak. Jestem także w 24 tygodniu ciąży. Tym razem bede miała córeczkę. Jeśli urodziłaś się w 1987 roku to napisz :). Podzielimy się swoimi dośwaidczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z rocznika 1986 i mam dwoje ale jakbym była w 3 ciąży to odrazu załamka :/ ale to tylko taka moja reakcja. A Ty jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekam. Daje sobie rade. I ciesze się z kolejnego dziecka. Mieszkam z mężem i dziećmi i jest ok. Dzieci są zdrowe, nie chorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze. Zdrowie i szczęśie jest najważniejsze. Moje dzieci też zdrowe i rosną jak na drożdzach,tylko siedzę sama bo mąż za granicą i dlatego może myślę inaczej niż Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Malborku. Mója córcia ma na imię Dominika, ma urodziny 28 września. Mój synek ma na imię Krystian ma urodzinki 21 lutego. Jak urodzi się mała to myślę, że jakoś dam radę, a od przyszłego roku mała pójdzie do zerówki i bede miałą trochę luzu. Nie narzekam na nic, żyje mi się dobrze, chociaż czasami z kasą jest krucho ale jest ok. Ważne że dzieci są zdrowe i mam nadzieje że mała się urodzi zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :). jakby się już dało to chciałabym teraz urodzić, ale wiem że to jeszcze za wcześnie. Na dodatek mam kiepskie wyniki glukozy :(. Coś widzę że nie ma tu chyba nikogo z mojego rocznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam 2 letniego synka :) i chetnie sie przylacze... marze jeszcze o drugim bobasie ale chwilowo nie moge sobie pozwolic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. To ja jak na razie mam najwiecej dzieci z naszego rocznika :). Monia_aa gratuluje dzidzi :). Kubusiowa 87 jak twój synek ma na imię? Mój mały także ma trochę ponad 2 latka. Napiszcie o sobie coś wiecej, ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
Ja jestem z 87r...pierwsza ciaza..22 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamamaQ!
jestem z rocznika 87 i mam 3 letnia corke ,nie chce miec wiecej dzieci tego jestem pewna i podziwiam jak ktos ma 2-3 ja bym nie dala rady :) nie mgoe sie doczekac kiedy moja corka bedzie miala 5-6 latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kiedy masz termin karinka1987? Ja mam na 17 września ale jakbym mogła to już bym chciała urodzić. Będe miała córeczkę a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kiedy masz termin karinka1987? Ja mam na 17 września ale jakbym mogła to już bym chciała urodzić. Będe miała córeczkę a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
Ja na 30 wrzesnia:) Na usg tez wyszla dziewczynka:) ale chce zrobic jeszcze jedno bo nie dowierzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta grzechu warta.
ja tez jestem z 87 i nie mam dzieci myslicie ze to juz cxas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskaQ
Kamilka 21 moja córeczka ma na imie Nikolka i jest bardzo zywiolowym dzieckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinka1987 a masz już wybrane imię dla małej? Bo ja chce dać mojej kruszynce na imię Amelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
hehe ja tez albo Amelka albo Olivka ale szczerze to jeszcze z mezem sie zastanawiamy, bo do zadnego nie jestesmy przekonani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta grzechu warta to zależy czy czujaesz się gotowa na dziecko. Bo jeśli nie to masz jeszcze dużo czasu na dzieci. mamuskaQ ładne imię ma twoja córeczka :). Moje dzieciaczki także są jak to powiedzieć zywiołowe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem zdecydowana na Amelie :). Do września jeszcze sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Krystian to jak jest sam w domu bez Dominiki to jest spokojny ale jak juz mała jest obok niego to wariuje jak nie wiem. Siostra mi przyniosła pełno ciasta dla dzieciaków przed chwila. Mały coś nie chce jeść. Wiem dlaczego ;). Najadł się klopsików i pewnie dlatego nie chce jeść ciasta. Dominika za to jest jakby to powiedzieć małą histeryczką. Czasami bez powodu się obraża i potem płacze. Ciekawi mnie jaka bedzie malutka która się mi urodzi :). Mam nadzieje że bedzie miała charakter bardziej podobny do Krystiana niż do Dominiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. U mnie dzisiaj jak na razie chłodno. Dzieciaki już nie śpią, a mi się z łóżka wstać nie chce. Dzisiaj już 31 maj, a ja pamiętam jak robiłam sobie na początku stycznia test ciążowy :D. Jak to szybko mineło. Mały jak tylko się obudził to od razu zaczął bawić się samochodzikami. Moja Dominika ogląda coś w tv. Muszę na dniach paranie zrobić a tak mi się nie chce. Wczoraj siostra przyniosła ciasto, a ja przez te moje kiepskie wyniki glukozy nie jem, tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowwa
kubusiowa87 to ty agusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny;)chcialabym sie przylaczyc do rozmowy mam dwie coreczki jedna 1.5roku a druga jutro kaczy miesiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agussssska
ja jestem rocznik 86...i pierwsza ciaza 25tc podziwiam cie autorko dwojka dzieci i jeszcze 3....oj dla mnie pierwsze jest juz porazajace a jeszcze sie nie pojwailo :) i myslalam ze to za wczesnie mimo ze juz zdazylam studia skonczyc i miec jakas prace i meza....jestem coraz bardziej przerazona im bardziej mi brzuszek rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
Kamilka21 masz 23 lata i 3 dziecko w drodze domyślam sie ze wszystkie przypadki :O kobieto a masz czas na swoje przyjemności czy tylko rodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×