Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milimetrowa

Szczęśliwe mamusie małych i duzych dzieciaczków !

Polecane posty

Dada_Dada moja siostra ma synka to jest typowa dziewczynka . Wielkie niebieskie oczki,blondynek z kręconymi włoskami. Siostra ile razy z małych idzie to słyszy " jaka piękna dziewczynka " :D Co do chrzcin to ja straszą córeczkę chrzciłam jak miała 5 mc-y. Ale jakbym miała chrzcić później to nie stanowiłoby mi to problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) Wczoraj założyłam własny topik i padł :( Więc poszłam za milimetrową na jej topik, mogę dołączyć? za wcporajsze gg przepraszam bo coś się zblokowało i do dzisiaj mi nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka,Witam Cię serdecznie ! Jasne,że możesz dołączyć . Jeśli chodzi o GG to nie szkodzi ;) . A ja dziewczyny mam problem . Mam niedoczynność tarczycy . U nas jest to genetyczne bo ma tą chorobę moja babcia (mama mamy) moja mama siostra i ja mam . I siostry córeczka też to ma . Także jest duże prawdopodobieństwo,ze moje dziewczynki też będą miały :( . I tak się martwie bardzo :( . Czy powinnam poczekać jeszcze czy robić już jakieś badania dzieciom ? Tylko TSH czy coś jeszcze ? Niby wiem,ze mogłabym sie zapytać mamy,ale u mnie i u mojej siostry wykryto to przypadkowo . Jeśli coś wiecie,pomóżcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie potrafię Ci pomóc bo nie mam pojęcia o badaniach. U nas w rodzinie naszczęście nie ma zbyt dużo chorób genetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) sorry że tak długo nie pisałam ale tak jakos wyszło:( Moja Kingusia wróciła wczoraj z Gdyni więc było dużo wrażeń i opowiadania:) Ale jest fajnie opalona:).Niestety dzisiaj jedzie znow do babci ,będę ja przywozic tylko na weekendy do domu.Byle do września:). W sumie dobrze że mam te babcie bo by musiała chodzic do przedszkola jeden miesiąc wakacji. Co do chrzcin to my chrzciliśmy ją jak miała 3 miesiące ale to tylko dlatego że chrzesna nam wyjeżdżała do Anglii i nie było wiadomo kiedy znów przyjedzie do Polski. Grzeczna była,przespała całą msze:) nawet chrzest jej nie ruszył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj-to super,że wycieczki Kingusi się udała ! A dzisiaj znowu jedzie,to fajnie ma dzieciak wakacje :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ma:) teraz pewnie pojedzie na działke:) a za tydzień przylatuje jej chrzesna z dziećmi i też będą tam mieszkać przez miesiąc więc bedzie miała towarzystwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz powinnaś się cieszyć,że mała zadowolona .A ja dzisiaj jakiegoś doła mam,płakać mi się chce nawet nie wiem czemu :(. Muszę jutro iść do pediatry i zapytać się o te badania,bo nie daje mi to spokoju :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że mała ma takie super wakacje :) Ja staram się Oliwi też urozmaicać każdy dzień różnymi wyjściami i wycieczkami, dzisiaj źle się czuje to pojechała z mężem do cioci za miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie już jej przechodzi . Ostatnio mąż więcej jej poświęca czasu i teraz jest szał na tatusia :D . A jak założyłam osobny temat to mi kafeteriusze powiedzieli,ze ona musi być molestowana :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam ale jak miała bilans na roczek to ważyła 8900 i miała 74 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. nie ma to jak kafeteria :D Paulinka ... zaraz Ci powiem tylko muszę znaleźć jej wypis ze szpitala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wcześniejszy wpis mam z 6 miesięcy i ważyła wtedy 6700 i miała 41 cm Waga urodzeniowa to 2650 waga i 52 wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za sprawdzenie :) Czyli ma wagę w normie, chociaż dla mnie wydaje się drobniutka :) o właśnie do kogo podobne są wasze córcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jej uroda:) moja Kinga jest strasznie pomieszana:) chociaż chyba bardziej do tatusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia za to przypomina mnie w dzieciństwie nic z tatusia nie ma niestety. Czarne wlosy po mnie a miałam nadzieję że będzie blondyneczką po tacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka fajna ...ale nie wiem czy odpowiednia na chrzest ,tym bardziej że jesteś chrzesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się właśnie zastanawiam bo przy tych upałach byłaby fajna ale właśnie trochę za bardzo powycinana jak na kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,że zniknęłam,ale Maja się obudziłą musiałam ją nakarmic,przewinać i troszkę ponosić bo płakała :(. A co do podobieństwa to moje obydwie córeczki takie pomieszańce :D I ile ludzi tyle opinii co to ich podobieństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi jeszcze nie wrócili, mąż dzwonił że ciocia zrobiła kolację no i głupio wyjść i powiedzieć nie dziekuje, więc pewnie dopiero za jakieś 2 godziny będą w domu bo wiadomo że droga jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×