Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milimetrowa

Szczęśliwe mamusie małych i duzych dzieciaczków !

Polecane posty

Tak częściowo bo jestem zakochana w pierwszym wyborze i chyba na przekór w niej pójdę bo jest śliczna :D Spokój mam ale wrzask będzie jak wrócą bo mała będzie śpiąca, napewno zaśnie w samochodzie i trzeba ją umyć i położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga001
Witam, a ja mam dwóch wspaniałych rozbrykanych synków dwa latka i 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie takiego czegoś nie lubię najbardziej bo jak mała nie zaśnie przed 21 to potem jest ciężko. No chyba że zaśnie na spacerze i przekładam ją do łóżeczka ale wyciągam z fotelika, trzeba jeszcze rozebrać to potem histeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak nie lubię,bo np, Magda musi mieć stałe pory jeden dzień i się wszystko wali . I płacze pół nocy,bo się wyśpi np. w samochodzie,a potem zasnać nie chce . Także też nie lubię rozregulowywania jej harmonogramu dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas teraz to sajgon z porą spania, obiadu i wszytskiego innego, bo wakacjach strasznie jej sie poprzestawiało. A Twoje dziewczynki co robią ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje obydwie dziewczynki już śpią . Ale Maja pewnie za 1-1,5 h się obudzi na karmienie . Paulinka a Twoja Olwika jakie mleko pije ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jutro wybieramy się do ZOO, jestem ciekawa czy będzie grzecznie siedzieć w wózku czy znowu będę musiała ją cały czas nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja właśnie Bebiko,ale jestem bardzo zadowolona . Nie ma kolek,wzdęć,zaparć . Tylko ostatnio mi koleżanka mówiła,że Bebiko jest mało odżywcze i ma najmniej witamin ze wszystkich mlek modyf . i nie wiem czy to prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia ale może dlatego że jest najtańsze, naprawdę nie umiem odpowiedzieć na to. Ale jak małej służy to podawaj i sie nie zastanawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Mała ładnie przybiera na wadze,jest zdrowa,ładnie się rozwija . A poza tym jutr mam z nią szczepienie to się zapytam pediatry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to Ci współczuje, moja nie cierpi szczepień, jest w miare grzeczna ale jak dochodzi co do czego to jest płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba żadne dziecko szczepien nie lubi . Na pierwszym szczepieniu to tak płakała,że aż oddechu nie mogłą złapać :( . A starsza córka jak tylko wchodzimy do przychodni to jest histeria,nie lubi "fartuchowców",a że choruje b.często to i u lekarzy bywamy często i za każdym razem jest taki ryk,ze cała przychodnia ją słyszy . Mam nadzieje,że Maja jak będzie starsza to nie będzie takich cyrków odstawiać,bo się wykończę chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie :D Wesoło masz z Magdą, ja się zastanawiam jak Oliwia będzie się zachowywać ale mam nadzieję ze jakiś umiar zachowa. Teraz jest na etapie tylko mama albo tata i nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baardzo wesoło ostatnio wchodzimy do gabinetu trzymam ją za rękę,a ona mi się wyrwałą i ucieka,ja oczywiscie za nią a jeszcze jakaś baba z rejestracji wychodziła i mało co w głowę tymi drzwiami nie dostałam . Jak ją złapałam to już byłam taka zdenerwowana,że miałam ochotę jej dać klapsa . (chociaż klapsa dostała ode mnie tylko raz w zyciu) . W ogóle nie dała się zbadać,zaczęła sie drzeć,szarpać,wyrywać,uciekać . Byłam taka zdenerwowana,że myślałam,że wyjdę z sibie . Jak Majka bedzie taka samo to oszaleję,przysiegam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha przepraszam za porównanie ale jak takie piesek, który idzie do weterynarza, też się wyrywa a jak mu się uda to ucieka i trzeba gonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie tak :D . Ale nie było mi tak wesoło jak biegłam za nią,a ona jeszcze nie weszła a już histeria .. Lekarka to na mnie patrzy jak na idiotkę,bo jeszcze nie wejdzie a już ryk . Wszystkie dzieci na tej poczekali jakieś grzeczne tylko moja wrzeszczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja w poczekalni zawsze się wszytskiemu przygląda, ogląda, mam ją na rękach i chodzimy i oglądamy co wisi na śnianach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja to się na ręce w poczekalni nie da wziać trzymam ją za rękę,bo przecież by uciekła,a ona wyje . Tak samo graniczy z cudem podanie jej leku . Pluje,wypluwa ,i drze sie jak opętana . Dlatego też leki an gorączke dostaje w czopkach ( chociaż też jest ryk ),a antybiotyk w zastrzykach . Nie mam innego wyjscia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny o widze ze topik urósł;) Maga001 witaj Paulinka.. co do wagi to moja w chwili badania na roczku wazyla 11,700 to duzo ale spotkalam tam rodzicow z 9-cio miesiecznym dzieckiem i wazylo tyle samo!! tak wiec roznie z ta wagą z tym,ze moja i tak nie przybiera juz tak szybko jak kiedys,odkad zaczela chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny o widze ze topik urósł;) Maga001 witaj Paulinka.. co do wagi to moja w chwili badania na roczku wazyla 11,700 to duzo ale spotkalam tam rodzicow z 9-cio miesiecznym dzieckiem i wazylo tyle samo!! tak wiec roznie z ta wagą z tym,ze moja i tak nie przybiera juz tak szybko jak kiedys,odkad zaczela chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przperaszam że tak nagle poszłam ale wrócił mąż z Oliwką i poszlam ją położyć. Jak się domyślałam byla marudna, mleka nie chciała i zasnęła przy cherbatce w łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Oliwia dała mi dzisiaj pospać aż do 9, to przez to że szła późno spać. Ja już spakowałam wózek do samochodu, jedzenie dla małej, picie dla siebie i Oliwki i pewnie za jakąs godzinę ruszamy do ZOO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wczoraj już musiałam kończyć bo zawoziłam Kinge do dziadków. Magda witam 🖐️ :) Paulinka jak wyprawa do ZOO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłyśmy dopiero koło 17, dużo chodziłam, mała połowę w wózku, połowę na rękach na widok osiołków się śmiała. Potem zasnęła to tak poprostu spacerowałam po ZOO, jak się obudziła to do auta i do domu :) Wypad udany, jutro przyjeżdża do mnie ulubiona siostrzenica, pewnie na pre dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj z Mają byłam na szczepieniu :( . Płakała strasznie,ale jest wszystko dobrze,ładnie rośnie :) . Ajjj--to znowu sama jesteś :( Paulinka-super,że wypad wam się udał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wstaje, patrzę przez okno i leje deszcz. Jestem zła bo miałam z małą gdzieś jechać a to teraz bez sensu i siedzimy w domu. Pogoda do niczego, pewnie zjemy obiad i wezmę małą ze sobą na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milimetrowa a a pytałaś o tą tarczyce? U mnie też dzisiaj padało:( co prawda dopiero po południu ale akurat wtedy jak wracałam z pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×