Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stres mnie dopada codziennie

jak znioslo lot wasze dziecko/

Polecane posty

zobaczcie belle de jour 1982 adresuje wszystkie posty do mnie - chyba sie zakochala;-))))))) ale to dobrze niech sobie popisze o mnie/do mnie - widac nie moze soie oprzec pokusie;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waz okularnik
Ilez to juz bylo tematow podobnych? I tak matki beda sie spierac, ze dzieci sa grzeczne, niehalasliwe i kadzy kto ma cos przeciwko jest zly i wogole....W zeszla niedziele na mszy w kosciele na ealingu byl caly zestaw wrzeszczacych dzieci a matki nic sobie z tego nie robily, jak mozna sie skupic na modlitwie, gdy wokolo slychac piski i tupot dzieci? Jesli sami rodzice nie wiedza jak sie zachowac to potem wychowuja dzicz i rozpuszczone gowniarstwo. Co do lotu samolotem to tez czesto bylam swiadkiem wrzaskow, piskow, biegania po samolocie. Jeden dzieciak tak sie wydzieral az jeden z pasazerow podal matce reklamowke i kazal zeby matka zalozyla mu na glowe zeby sie zamknelo...inni pasazerowie zaczeli bic brawo. Tak wiec drogie mamuski wezcie sobie to do serca, ze wasze rozdarte potomstwo jest czasami jak wrzod na du....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, tak zakochalam sie w tobie:o Moze gdybym kochala inaczej, ale raz, ze za stara jestem zeby "zakochiwac" sie przez internet, dwa (tylko nie poplacz sie ze smutku i rozczarowania) wole facetow a po trzecie wole osoby, ktore maja cos do powiedzenia i mozna z nimi dyskutowac, a nie kogos, kto rozbiera na czesci pierwsze wypowiedzi innych i interpretuje je na swoja strone, powtarzajac wciaz te same, nudne stwierdzenia. Twoje wlasne posty, bez dodatku z serii "kopiuj, wklej" to 2-3 no gora 4 zdania, jak widac powyzej. A zarzut, ze nie moge oprzec sie pokusie odpisywania ci, moglabym rowniez skierowac w twoja strone, nie sadzisz?? Zaden post z mojej strony nie zostal bez twojej odpowiedzi. Ale fakt, to ja sie zakochalam i ja nie moge przestac ci odpisywac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" belle de jour 1982 oj, tak zakochalam sie w tobie" ja sie rzadko myle;-) "Moze gdybym kochala inaczej, ale raz, ze za stara jestem zeby "zakochiwac" sie przez internet, dwa (tylko nie poplacz sie ze smutku i rozczarowania) wole facetow a po trzecie wole osoby, ktore maja cos do powiedzenia i mozna z nimi dyskutowac, a nie kogos, kto rozbiera na czesci pierwsze wypowiedzi innych i interpretuje je na swoja strone, powtarzajac wciaz te same, nudne stwierdzenia. Twoje wlasne posty, bez dodatku z serii "kopiuj, wklej" to 2-3 no gora 4 zdania, jak widac powyzej" widze ze nawet szczytowalas;-)) "A zarzut, ze nie moge oprzec sie pokusie odpisywania ci, moglabym rowniez skierowac w twoja strone, nie sadzisz?? Zaden post z mojej strony nie zostal bez twojej odpowiedzi" zlotko to nie" zarzut" zaden;-)))) ja zawsze odpowiadam jesli interlokutor kieruje do mnie swoja wypoweidz a ze z ciebie taka interlokutorka ktora namietnie musi ze mna rozmawiac to tak to sie konczy;-))) i jeszcze bidula opisuje te swoje stany emocjonalne oraz preferencje seksulane;-)))) zlotko mnie to w ogole nie interesuje to moja osoba interesuje ciebie niepomiernie;-))) " Ale fakt, to ja sie zakochalam i ja nie moge przestac ci odpisywac" skarbie to juz wiemy ;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlumacz sie wiecej, to napewno kogos przekonasz. A twoje teksty o szczytowaniu itp...ponizej wszelkiej krytyki. Coraz gorzej z toba dziecko. No ale wiecej po tobie sie spodziewac nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] belle de jour 1982 tlumacz sie wiecej, to napewno kogos przekonasz. A twoje teksty o szczytowaniu itp...ponizej wszelkiej krytyki. Coraz gorzej z toba dziecko. No ale wiecej po tobie sie spodziewac nie mozna" ale i tak z wypiekami na twarzy czekasz co napisze - to silniejsze od ciebie;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberry torhe
Belle daj spokoj. Niema sensu zdzierac opuszkow na ta paszczurzyce. Rozwalily mnie te teksty o orgazmie rodem z gimnazjum. "Jak ci powiem, ze szczytowalas to sie zawstydzisz, zarumienisz I zamkniesz." Co za idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""[zgłoś do usunięcia] belle de jour 1982 tak samo jak ty na moja odpowiedz, zlotko i zapewne odswiezasz co chwile strone w nadzieji, ze juz odpisalam. I tak mija ci dzien za dniem " nie mierz mnioe swoja krotka miarka;-))) inie papuguj bo to nieladnie zlotko;-))zakochalas sie a teraz sie wstydzisz;-) " Belle daj spokoj. Niema sensu zdzierac opuszkow na ta paszczurzyce. Rozwalily mnie te teksty o orgazmie rodem z gimnazjum. "Jak ci powiem, ze szczytowalas to sie zawstydzisz, zarumienisz I zamkniesz." Co za idiotka" naprawde szczytowniie jest waszym zdaniem kwetsia wstydliwa?;-) belle sie emocjonuje bardzo mocno moja osoba - pisze do mni posty, rozwodzi sei nad moim zyciem i takie tam - desperacko zabiega o moja uwage wiec jej daje to czego ode mnie oczekuje;-) o czym kolwiek by nie byl temat - ona pisze o mnie;-)) dlatego uwazam ze opisujac moje zycie - wedlug wlasnej zunujacej projekcji - przynosi jej to ulge - stad podtrzymuje argument o szczytowaniu;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia biskupska
hej.wkurzaja mnie ludzie ,ktorzy nazywaja dzieci bachorami.jak matka ma uspokoic dziecko jak te halasuje ,placze ,wyrywa sie?wpierdal nieda bo niemozna .takie dziecko same sie zmeczy i wyciszy.kto niema dziecka te niewie jak to jest,wiec niech sobie zaoszczedza slow krytyki te paniusie bezdzietne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaz mazurrr
a mnie wkurzaja takie baby jak ty, co mnie to obchodzi ze twoj dziecior sie wydziera? twoj problem jak go uspokoic a nie moj, nie mam zamiaru w samolocie sluchac wycia i wydzierania sie, ja tez jestem za samolotami bez dzieci bo mam po dziurki w nosie "bachorow" sorryyyy mam gdzies co o mnie pomyslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
Przesiadz sie do autobusu i po sprawie wielka paniusiu ze sloma w butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie wlasnie dobre;)
masz racje ,niech pieszlo zapierdala paniusia w gumiakach ,bedzie miala swobode i luz.i zadnych dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam dzieci
ale jestem za samolotami bez takich ROR. Nie lubie przyglupow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
Pozatym, do panny, ktorej marza sie samoloty bez dzieci, byloby to nieoplacalne dla linii lotniczych. wszyscy rzuciliby sie na bezdzietne loty, a te "mieszane" wialyby pustkami. Nie oplacaloby sie to przewoznikom bo koszty eksploatacji samolotu, oplaty lotniskowe bylyby wyzsze niz ewentualny zarobek. Wiec albo autobus albo stulisz morde i przez chwile zdobedziesz sie na wyrozumialosc wzgledem dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'[zgłoś do usunięcia] belle de jour 1982 blackberry masz racje. Szkoda czasu na takie miernoty jak ror. " no juz ulzylas sobie zlotko ?;-))) jak nie - to jeszcze napisz jaka to ja jestem - no daj ujscie swojej frustracji;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gosia biskupska hej.wkurzaja mnie ludzie ,ktorzy nazywaja dzieci bachorami.jak matka ma uspokoic dziecko jak te halasuje ,placze ,wyrywa sie?wpie**al nieda bo niemozna .takie dziecko same sie zmeczy i wyciszy.kto niema dziecka te niewie jak to jest,wiec niech sobie zaoszczedza slow krytyki te paniusie bezdzietne " albo ten kto ma grzeczne dzieci - z reszta jak ktos slusznie zauwazyl to nie jest problem reszty tylko opiekuna/rodzicow, skoro ktos nie potrafi uspokoic wlasnego dziecka i funduje mu takie zabawy jak lot samolotem to sam sie wystawia na ocene wszystkich - inni maja swoje problemy a problemy takich "panius" maja gleboko w powazaniu;-)) " ja tez jestem za samolotami bez dzieci bo mam po dziurki w nosie" wystarcza tylko wyciszone przedzialy zwlaszcza na trasach miedzykontynentalnych;-))) " Przesiadz sie do autobusu i po sprawie wielka paniusiu ze sloma w butach" skad taka agresja?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za male stringi
olivia dunham sama piszesz, ze jakby byly loty bedzietne toby sie kazdy na nie rzucil wiec chyba swiadczy to o tym dobitnie ile ludzi "uwielbia" podrozowac z dzieciakami placzacymi na caly regulator i srajacymi w pieluchy tak ze czasami na wymioty sie zbiera.... a morde to mozesz ty jedynie stulic i podrozwac autobusem bo jak latam samolotem i jakis bachor sie wydziera to zawsze na caly regulator rzucam kometarze zeby matka zmienila stacje radiowa bo juz nie wytrzymuje i nieraz dostalam za to oklaski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
tylko sie nie zesraj z podniecenia. Wiadomo, ze buractwo zawsze przyklasnie burakowi wiec wybacz. Opinie pseudointeligentow mnie nie interesuja. Poza tym jesli rzucasz komentarze na glos to swiadczy tylko i wylacznie o twojej watpliwej inteligencji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
a z tymi co ci przyklaskuja mozecie sobie wynajac malego busika i nie robic obciachu na caly samolot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] ja nie mam dzieci ale jestem za samolotami bez takich ROR. Nie lubie przyglupow " hahahahahahhahaahaah;-)) ulzylo? - jak nie to dalej wal "argumentami" - to sie nazywa eksterminacja i byl juz taki co to probowal zaimplementowac taktyke pt - jak kogos nie lubie to niech zniknie z powierzchni ziemi - Adolf sie nazywal;-)) widac ma fanow swojej "teorii";-) jako wolna osoba mozesz latac prywatnym odrzutowcem;-))), wtedy ty ustalac bedziesz zasady kto na poklad wchodzi a kto zostaje i macha;-))) ". Nie oplacaloby sie to przewoznikom bo koszty eksploatacji samolotu, oplaty lotniskowe bylyby wyzsze niz ewentualny zarobek" haha ;-)) niekotore linie juz implementuja takie rozwiazania w pierwszej kalsie (nie mylic z biznesem) "Wiec albo autobus albo stulisz morde i przez chwile zdobedziesz sie na wyrozumialosc wzgledem dzieci." coz za maniery maumska ci przekazala;-)) nie, nie musis tolerowac dzieci - na to tez sa sposoby nawet na pokladzie tego samego samolotu , wierz mi niejedno widzialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] olivia dunham tylko sie nie zesraj z podniecenia. Wiadomo, ze buractwo zawsze przyklasnie burakowi wiec wybacz. Opinie pseudointeligentow mnie nie interesuja. Poza tym jesli rzucasz komentarze na glos to swiadczy tylko i wylacznie o twojej watpliwej inteligencji" coz za agresja;-))) " a z tymi co ci przyklaskuja mozecie sobie wynajac malego busika i nie robic obciachu na caly samolot " moze lodeczke byloby praktyczniej;-) a opinie to sobie juz doborem slonictwa wystawiaja forumowicze - jeszzcze zanim stana sie pasazerami;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
ror nie widzisz roznicy miedzy lotami bez dzieci, a lotami bez dzieci w klasie bizness? Poza tym malo ktory rodzic zdecydowalby sie podrozowac z dzieckiem w klasie bizness. I na tym konczy sie moja dyskusja z toba, bo sprowadzasz czlowieka do swojego poziomu idiotki, a potem jeszcze prowokujesz by pisal wiecej=> patrz przyklad belle, nie odpisuje ci a ty prowokujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
ror czy ty to za male stringi?? Jesli nie, daruj sobie te durne komentarze i naucz sie czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] olivia dunham ror nie widzisz roznicy miedzy lotami bez dzieci, a lotami bez dzieci w klasie bizness? Poza tym malo ktory rodzic zdecydowalby sie podrozowac z dzieckiem w klasie bizness" a tak chlapnelas jak swinia o beton czy podeprzesz sie jakimis badaniami? ja osobiscie kilkakrotnie spotkalam sie zdziecmi w klasie biznes "I na tym konczy sie moja dyskusja z toba" zatem zegnam;-)) prowokuje ale to na codzien na forum co najwyzej zmuslam do kontemplacji - niektorych to drazni fakt;-)) " ror czy ty to za male stringi?? Jesli nie, daruj sobie te durne komentarze i naucz sie czytac. " zobaczcie co sie dzieje z ludzmi wychowanymi na strachu oraz konspiracji - wszedzie wesza podstep ;-)))) nawet bym nie wpadla na cos takiego - tzn. ze ktos moze tak pomyslec;-)) w sumie to smutny los takich ludzi - pochylam sie nad nim;/ poprz. | 1 2 3 4 Strony tematu: 1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
ja chlapnelam?? Napisalam, ze malo kto, a nie nikt. Proponuje kurs czytania ze zrozumieniem i zegnam. Milego wieczora przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za male stringi
nie jestem ROR zadna droga olivio a twoja odpowiedz do mojego postu to wogole nie trzyma sie kupy "tylko sie nie zesraj z podniecenia. Wiadomo, ze buractwo zawsze przyklasnie burakowi wiec wybacz. Opinie pseudointeligentow mnie nie interesuja." do czego to ma niby sie odnosic? w poprzednim poscie deklraujesz ze loty bezdzietne nie przejda bo by sie kazdy na nie rzucal..dlaczego uwazasz wiec zeby sie na nie rzucal? odpowiedz mi na to pytanie a nie piszesz glupoty, sama sie motasz w zeznaniach i ciskasz epitetami "Poza tym jesli rzucasz komentarze na glos to swiadczy tylko i wylacznie o twojej watpliwej inteligencji" a niby jak to swiadczy o mojej watpliwej inteligencji? inni pasazerowie tak nie uwazali gdy bili brawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
za male stringi widocznie ty i bijacy brawo pasazerowie jestescie na tym samym poziomie intelektualnym-zuli spod budki z piwem. Ludzie inteligentni potrafia powstrzymac sie od zgryzliwych komentarzy. Ja niczego nie deklaruje slonko. wiesz wogole co oznacza slowo deklarowac? Jak widac tez nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Ale nie chce mi sie tlumaczyc tak oczywistych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×