Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam wyjebane

dlaczego po ulicach chodzą takie wstrętne kobiety

Polecane posty

Gość Ciotarella
święta racja :) spojrzcie czasem w lustro ... dzisiaj moze dwóch całkiem fajnych chlopaków widziałam .. wysocy(około 180-185) fajnie zbudowani(nie jakies koksy) zadbani widać bylo ..a tak to patrze i co widze? "dres faaajny jest":O raz tak sobie pale i jakis dres do mnie podchodzi z kolegami i mowi (taka ładna pani ,a z papierosem) no i takie gówno będzie mi zwracac uwage? gdzie sam ładnie kopci i jeszcze wygląda jak pomylony .. SMOKI NA WAWEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotarella
ty sobie jaja robisz z ta dziewczyną ze zdjęcia,czy serio ci sie podoba to jak ona jest ubrana? :O bezguście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to mysle ze duzo dziewczyn uwaza ze jak sie fajnie ubierze to od razu kurewka ,a przeciez zadna nie chce nia byc wiec coraz wiecej przecietnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotarella
pchełko-moze i masz racje,ale ja sie dziwnie czuje jak ubiore obcasy tak oo idąc gdzies w miasto.. wtedy mam wrażenie,ze sie wystroiłam jak stróż w Boże ciało.. :O dlatego kupilam sobie koturny bezpieczniejsze bo nie az takie eleganckie no i równiez podkreślają ładnie figure ..jeszcze do opiętych ciemnych rurek ..mm:))) a tak jak mówimy o ideałach to mi się bardzo ona podoba i jej styl:) http://kenzas.se/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
pchelka wlasnie o to sie rozchodzi wiec baby teraz juz wygladaje calkiem przecietnie zanużyły sie w swoje plaskie baleriny workowate tuniki poobcinaly wlosy na chlopaka zeby czasem nie wyjsc na kurwika dlatego nie mam co szukac wygladacie aseksualnie to byl zart to dziewcze wyglada skandalicznie to jest wlasnie typowa tuniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotarella
przecież pięknym a ten kolor włosow..sama dązyłam ,zeby taki otrzymać,ale nie dalo rady .. więc juz mam brąz ciemniejsze :)) byłam blondynką ,ale czułam się przesadnie delikatna i taka przesłodzona ... bo lubie np. sweterki jakies dopasowane czy koszulki na ramiączkach w jaśniejszych odcieniach.. pastelowe kolory itp.a do blondynki to tak juz niebardzo takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
ta baba wyglada modnie? dziewczyna w trampkach i koszulce wyglada kobieco nie mam tu czego szukac nie przegada wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kensaz fajnie wyglada , ja ogolnie uwazam ze leginsy fajnie wygladaja tylko do wysokich szpilek jesli juz maja byc taki rockowy styl wersja z tunika i baleriny to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żmijeczka loves 80
ha ha! autorzyno, wyprzedzileś mnie! właśnie chciałam cię poprosić o opis twojego wygladu. tzn szczegółowo please: jaki dres? ile pasków? błysk czy mat? włosy na łbie wygolone na zero czy na 1 mm? i czy widać już zakola? Poza tym prostaczku, masz tak jednowymiarową wizję kobiecości, że nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać. Stylista się znalazł:) Krotkie spodniczki, blablabla. coś się tak przyczepił do tych tunik? poczekaj matołku kilka lat a trendy się zmienią. Ja akurat tuniki uwielbiam, noszę płaskie buty, bo jestem wysoka i nie chcę wyglądać jak totalna żyrafa, nie zmienię swoich loków na blond czy czarny, bo wygląda to sztucznie, tandetnie i plastikowo - ale taki chyba twój gust. ja zostanę przy swoich brązowo-rudawych. czasem jaśniejszych, czasem ciemniejszych. zreszta, co cie to o. byeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotarella
no trampek nie nosze bo nie lubie,ale popatrz na jej inne zdjęcia ..po lewej stronie ma archiwum ..jest piękna nie gadaj nawet ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
zmijeczko jestem przystojny opalony mam ciemne oczy jestem zajebiscie zbudowany wysoki i od zawsze lataja za mna kobiety musze znalezc kogos odpowiedniego i kobiecego a nie taka co mi bedzie paradowac w tunikach i balerinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
piekna piekna ale nie ubiera sie fenomenalnie chcoiz jedno zdjecie jest okej ta kieca rozowa krotka bardzo zmyslowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylka
hahahaha i jeszcze zapomniales dodac, ze masz wybujała fantazje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknisiaaa
A jak mam bardzo długie włosy i jestem zgrabna, spódniczki chętnie noszę, to znaczy, że nie jestem "babo-chłopem"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
tak tak to oznacza ze jest w porządku ale i tak nie widze tych pieknosci na ulicach wiec nie wiem o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żmijeczka loves 80
kurde no nie przegada! nie chce mi sie szukac po necie zdjec fajnych ciuchów teraz, ale skoro ty się tym tak interesujesz:) to poszperaj i znajdziesz, gwarantuje! fajne i kobiece tuniki, jak sukienki a nie wydluzone koszulki w stylu tokio hotel. zreszta może powiedz ile masz lat? no bo jesli jestes nastolatkiem, to emo z gimnazjum dominuja rzeczywiscie. z ciekawosci: jak z wlosami i czy nosisz dresy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknisiaaa
...ale noszę glany i często spodnie, powinnam się do starego getta zgłosić, może mnie kto do komórki przygarnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
dresy nosze w zaciszu domowym jestem bardzo zadbany podąrzam za modą jak wielbłąd ale stawiam na klasyke mam 193 wzrostu wiec kobiety wysokie tez powinny smigac na obcasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
wiesz juz ty mi nie mow o pieknych tunikach bo chyba slepy nie jestem i widze je kazdego dnia i srac mi sie chce z tch porozciaganych długich workow ktore w polaczeniu z plaskostopiem i portkami to nie wiem jak to nazwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
jestem po dwudziestce reszte zostawie dla siebie fajnie mi sie tu z wami pisze kobiety ale i tak wam nie przegada i dalej bedzie postawicie na swoim i ciul że wylewam tu calego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żmijeczka loves 80
oo plus za wzrost! i milo ze nie nazwales mnie wielkim babochlopem:pp. moja rada: skoro (to dziwne) masz tak wyrobiony gust odnosnie kobiecego ubioru i fryzury, to nie pozostaje ci nic innego, jak ignorowac te w tunikach. chyba nie musisz slinic sie na widok KAZDEJ? ladni i brzydcy istnieli i istniec beda. nic na to nie poradzisz moj dear! :) i wrzuc na luz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
zmijeczka ale dlaczego by tak nie wygladac dobrze i wskoczyc w jakas fajna bluzeczke cos dopasowanego z lekkim dekolcikiem ja bede szczesliwy naciesze oko az milo sie patrzy na takie ktore emanuja kobiecoscia a nie poszly w te małolaty w czarnych getrach butach takich plaskich i tych worach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żmijeczka loves 80
No to Cie zaskocze:) mam kilka tunik, ale tylko jedna jest po prostu dluzszym t-shirtem (bez napisow, za to w ladnym odcieniu rozu i sporym dekoltem), pozostale sa dopasowane z duzym(czasem za duzym) dekoltem. mozna je ubrac nawet do rajstop, a moj facet (nota bene nie lubiacy zestawu tunika + spodnie:pp) nalega bym nosila je na gole nogi, ktore mam zgrabne i szczuple....(podobno:) slyszalam to od zawsze, jako sukienki po prostu. ale nie nosze tylko tunik. normalne, czyli raczej obcisle na pupie spodnie, bluzka tez raczej nie workowata, z dekoltem, zawsze staram sie, by byla kobieca, miala jakies pierdolniki:) oczywiscie wszystko w normie bez zbednego kiczu bazarowego. spodnice tez lubie, co ciekawe, bardziej w zimie do kozakow. ps. z ciekawosci: jakiego zapachu uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Baba
myśle kolego że kopara by ci opadłaz resztą chyba mieszkasz na pustyni że nie widzisz pieknych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
autorze tamatu sądze ze jesteś pedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
My mężczyźni jesteśmy bardziej zadbani od was a ty prawiczku wynocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×