Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam wyjebane

dlaczego po ulicach chodzą takie wstrętne kobiety

Polecane posty

Gość mam wyjebane

jestście kurwa wstrętne obleśne zaniedbane tragiczne oblechy z krótkimi wlosami grube krowy otyłe spocone ubrane jakbyscie szly na odprawe do zakonu nie ma na czym oka zawesic chyba czas wypierdalac z pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
i z czego rżniesz czas spojrzec w lustro i przyznać mi racje paskudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tristan123
przystojniaczku weź już wyluzuj chłopaku bo Ci żyłka pęknie- posłuchaj sobie dobrej nuty na kompie i nie truj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
śmieje sie z was całą mordą a wy potem pytacie czego sie ze mnie smieja jestescie tragiczne oblechy mamy z was niezla polewe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline Ewellin
chyba jednak pójdę spać - nuda 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
myslicie ze ktos na was poleci hahahahaha czas wstapic do zakonu nikogo nie znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaziaziara
Lolejny prowokator, najciekawsze jest to, że takie chore opinie o Polkach, wygłaszaja zwykle najwieksze męskie pasztety:P "Mam wyjebane" (swoją drogą, inteligencja z twojego nicka aż bije po oczach) porozmawiaj o tym ze swoim psychiatrą, a nie nam tu zawracasz dupęęę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
a w tych tunikach wygladacie jak plaga zmutowanych kobył i patrzycie z na mnie z nadzieja ze na was spojrze albo sie od razu oswiadcze haha wolne zarty powinno sie refundowac operacje plastyczne i powysylac na obóz głodowy żebym, nie musiał oglądać tego tłuszczu bo bierze mnie na wymioty i stylista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
wyglądacie jak spocone świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline Ewellin
jutro ubieram rurki i tunikę by zakryć te moje zwały tłuszczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
areszt domowy dla paszczurów a wychodzić mogą po 24 do 6 chociaz teraz juz o 4 robi sie jasno wiec tylko z worem na łbie a potem marsz do miejsca zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
to moze wreszcie weź sie babo za siebie i rusz dupsko poskacz na trampolinie spal zwały tłuszczu bo zwymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaziaziara
bidulku, uważaj, żebyć nam na bulimięę nie zachorował:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczuplutka25
Ja mam 176 cm i 58 kg będę sobie chodzić w tunikach ile będę chciała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przystojniaczek i mam wyjebane heh 2 cieci którzy są tak paskudni że żeby sobie samoocenę poprawić jacy to są przystojni muszą kobiety obrażać. Żal mi się robi jak tak patrzę co "pięknisie" piszecie wiedząc że nawet najochydniejsza kobieta świata by na was nie spojrzała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
jak widze krótkie przetłuszczone kłaki i toczącą się po ulicy bombe to kilkaset metrów potem musze sie zatrzymac i zaczerpnac swiezego powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyjebane jak widze krótkie przetłuszczone kłaki i toczącą się po ulicy bombe to kilkaset metrów potem musze sie zatrzymac i zaczerpnac swiezego powietrza Za często w lustro patrzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
wywołujecie u mnie dusznosci powinni zmienic przepisy iż siejecie powszechne zgorszenie a wrecz uszczerbki na zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terwola
Do nendrtala który założył temat.Czy ty wiesz że twoje wpisy podchodzą pod paragraf.To jest normalne zastraszanie.Proponuje administratorowi tego forum zawiadomienie organy ścigania o popełnionym tutaj przestępstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie bój, na Ciebie to i wstrętna nie poleci, nawet jak się potknie przypadkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
to ty na tych fotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D aż chciało by się być homo, i patrzeć na te wszystkie apetyczne ciała wspaniałych, dużych, pulchnych kobiet, mających wielkie cyce:) Te cudowne fałdy, ciężkość, dominacja.... mam wyjebane --> jestes homo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
ja informuje tylko otyłe i krótko włose że nie sa takie piekne jak im sie wydaje i jestescie dla mnie oblechami i nigdy mnie nie bedziecie miec:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×