Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam wyjebane

dlaczego po ulicach chodzą takie wstrętne kobiety

Polecane posty

Gość nikt0123456
czyzbys mieszkal w miejscowosci lodowka z pasztetami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik06
potwor nie potwor wazne ze ma otwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślicznotkaaaaaaaa
bo , kochany, nie widziałeś mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotarella
autorze to moze opisz dziewczyne która mogłaby ci wpaśc w oko:) tak z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślicznotkaaaaaaaa1
Już dwie ślicznotki tu są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
nie wkurwiajcie mnie pokażcie foty pewnie jesteście spaślakami a więc daje wam szanse i dam wam opis mojej wymarzonej nimfy :classic_cool: Długie włosy żadnych krótkich na chłopa bo to jest aseksualne nie ważne jaki kolor żadnych rudych mysich brązowych macie wybór CZARNY BLOND ALBO RUDY żadnych takich hujów miodowych jasnych brązów bo mnie to wkurwia ma być zdecydowany kolor figura ma być odpowiednia żadnych grubasów bo mnie krew zaleje zero tunik jakis balerinek żadnych obwisłosci tyle tych kremów zaoszczedzic troche i zadbac babska o siebie stylista zajebisty makijaz zeby cos zrobic zakryc mankamenty moze byc ostry ładne paznokcie zadnych bladosci sa jakies kremy na opalanie wygladacie jak zdechlaki z anemia takie biale opalic sie troche wyoskie obcasy obowiazkowo obcisle portki krótkie spodnice dopasowane bluzki jak chcecie sie odslonic to nie chodzcie jak maszynka do seksu tylko jak odkrywacie cyc to przysloncie giry i na odwrot jak pokazujecie nogi to stonujcie cycki jak sobie cos przypomne to dopisze ale to moj wizualny obrAZ:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
zapach zapach jeszcze raz zapach pociąga mnie zapach tak zebym ją czuł i poznawał po zapachu ale niestet taki zapaszek to wizytówka kazdej kobiety a taki kosztuje i niestety trzeba zaoszczedzic zamiast wpierdzielic hamburgera to moze by tak kupic dobra perfume ? i oczywiscie kobieta musi byc czysta wykapana a nie byc brudasem Z resztą co ja wam baby bede mowil z czym wam sie kojarzy kobieta? kobieta powinna miec długie włosy i byc kobieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
chodzic w spodnicach albo obcislych porteczkach dopasowanych a nie jak babo chłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
no i powinna umiec chodzic na tych obcasach a jak nie umie to sie nauczyc w zaciszu domowym bo jak widze jak niektore kaleczą to mam ochote popłakać sie ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotarella
to ty od razu mow,ze szukasz dziwki ,a nie normalnej zniewalającej kobiety .. po 2. sam kurwa spojrz najpierw w lustro bo na ciebie pewnie leją inne i nawet nie spojrza jak przechodzisz ulicą.. :O ja jestem wysoka i bardzo chuda 173cm/54kg (moze mi wynajdziesz jeszcze anoreksje przyjebie) długie brązowe wlosy i cere ładną,nosze opięte rurki ,ale TUNIKI to podstawa ! jak dla mnie :] i ty sie w ogole nie znasz na modzie ,ani na tym w czym sie ładie wygląda..pewnie buty nosisz z skóry węża i myslisz,ze jestes bossem.. to musze cie rozczarować .. jestes zwykłym jebanym samcem jak 3/4 tego popierdolonego kraju :O ..od was jebie potem i nosicie za krótkie spodnie,albo te ala adidaski to się niedobrze robi..ale jakos żadna wam tego nie powie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
Ja sie ubieram naprawde zajebiscie i zdziwiłabys się moja damo dziwki to ja widzialem i takiej nie opsialem a te tuniczki o tylko twoj wymysl i myslisz ze to jest zajebiste babka w krotkiej spodniy i dopasowanych portkach to nie dziwka wiec moze lepiej nie kracz i sie ubierz jak czlowiek babka to babka i tyle no wage masz fajna nie kosci nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
Nie wiem gdzie się uchowałaś "damo " z takim słownictwem wulgarnosc to zła cecha i wiele tracisz do tego agresywna kobieta ma kojarzyc sie ze subtelnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
długie włosy masz plusa tylko miej kolor damulko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotarella
fajnie sie ubierasz? :D hahahaha :D a co może skrzydła na kieszeniach tez lubisz co?(o ile wiesz o czym mówie) ..co do krótkich spodniczek .. ja nie wiem czy ty bys tak chcial ,aby twoja dziewczyna w ten sposób się nosiła.. mnie wiele osob namawia i mowi,ze ciągle w rurkach ,albo w spodniczkach lekko nad kolanem bo nie wyobrazam sobie chodzic w krótszej:O czuabym się jak dziwka i jeszcze ten wzrok przechodnich :O juz teraz jak wyglądam normalnie to się dziwnie patrzą jakby nie wiem co.. a co dopiero jakbym ubrała spódniczke..widzisz nie kazda lubi byc w centrum zainteresowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotarella
nie zmienie mojego koloru bo taki mi sie podoba ,nawet ostatnio specjalnie na taki sie przefarbowałam :] co do mojego języka to nie zwracaj mi uwagi bo sam lepszy nie jesteś :O a mam niewyparzona buźke wtedy kiedy trzeba, w tym momencie siła wyższa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
oj dziecko dziecko to moze masz złą reputacje jesli wyjdziesz na ulice w mini to jestes dziwka :classic_cool: jak jestes ok to co wtym zlego ze sie patrza? chyba asz cos nie dobrze pod kopula i przestan mi tu filozofowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
oj babo babo z tego co widze po parametrach to figura jest wporządku to nie dziwie sie ze sie beda gapic zazdrosne grubasy na ciebie i faceci co maja u boku maszakrona ale ty wlasnie tak paraduj moze zmotywujesz te bomby do przejscia na kuracje odchudzajaca poka fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotarella
a co ma reputacja do przechodnich? jak oni mnie nawet nie znają ..poza tym niektórzy nie kończa tylko na patrzeniu,ale jakies zaczepki ,gwizdanie itp. :O jak to lubisz to gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy nie perfum.a
idz se cieciu kup perfume buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
to moze zaopatrzysz sie w habit? bo dla nas to zjawisko widziec babke w spodnicy to co sie dziwisz jak jeszcze zgrabna i ladna to juz wogole odlot jest w tobie potencjal ale jak mowilem trzeba chciec a u ciebie nie widze zbytnich zapedów do tego by być super lachą i dominowac na ulicy postaw sie na miejscu moim faceta ktory musi ogladac te wieloryby bo nie da sie ich nie widziec gdy je mijam na ulicy jak tak sie mozna zapuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotarella
no chyba nie lałeś jesli myślisz,ze ci pokaze moje zdjęcie:) moze gdybys od poczatku inaczej się zchowywa,a tak to mam wrażenie,ze jestes starym napaleńcem ,albo zdesperowanym chłoptasiem;) zadna z tych opcji mi nie odpowiada.. musisz mi wierzyć na słowo .. dodam,ze mieszkam niedaleko wrocławia i małe miasto ,ale moznaby było się dobrze ubrac ( w koncu blisko wrocław) i jakos doprowadzic do ładu ..a tak czasami siąde i popatrze na tych ludzi to az mnie załamują.. nie jest łatwo schudnąć domyslam się ja mam to szczęście,ze moge jeść i jeść i nic.. po prostu duzo ruchu i ćwicze sobie sama w domu ...ale jakbym nie daj Boże przytyła do tych 60 :O.. co do bladości niektórzy mają anemie i juz tak mają,a solarium jest niezdrowe ...chociaz sama raz na jakis czs pojde,zeby załapać kolor.. widzisz nie dogodzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie co chcecie ale zgadzam sie z ta opinia kobiety ogolnie nie dbaja o siebie chodza ubrane jak worko-tuniki wszystkie jak z hali produkcyjnej legginsy kazda niewazne czy grube czy chude nogi zadnej kobiecosci to fakt faceci maja kiepsko w tych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
ortgorafi to ty mnie uczyc nie bedziesz pacanie mozesz najwyzej uwaznie przeczytac jaki mam apel do źenskiej publicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylka
Mam wyjebane - co Cie dupa boli? O co Ci chodzi? Moze Ty się schowasz i bedziesz wychodzil tylko od 24 do 6? - zeby biedaczku nie musiec ogladać tych wszystkich pasztetów. Bo faceci, to sa wszyscy oczywiście super piękni, muskularni i wyperfumowani. Co za brednie. Wy to dopiero jesteście obleśne świnie. Te spocone, codziennie te same ubrania, paskudne włosy, ohydny nieogolony pysk i śmierdzący odór z japy. blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
pchelka widze ze podzielasz moje zdanie widac ze rowna babka z ciebie a potem te desperatki sie czepiaja ze sie chlop za innymi oglada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylka
Pff, moze wypadałoby najpierw ocenić swoją płeć a potem jechać przeciwną, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotarella
nie chce byc seksowną kocicą :O lubie ładnie i delikatnie wyglądac..zalotne i skrępowane spojrzenie robi swoje :) dla mojego faceta będę mogła ubierać spódniczki krótkie,ale tak ooo to po co.. a co wam tak przeszkadza w tych tunikach? moze wy myslicie o takich workach? bo ja tuniki jesli nosze to takie zwężane pod biustem,najlpiej odcienie kremowe,cieliste,brązy,pudrowe ... i na dole one są rozkloszowane.. głęboki dekold jak dla mnie bomba :) nie wiem o co wam chodzi.. chybaze macie na mysli takie typowo tandetne w kwiatki,czy niewiadomo co za rynkowy badziew z klamrami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
nie generalizuj istoto bo ja jestem arcy zadbany i pachnacy świeży i zawsze wygolony na zero tak to przeslanie jest rownież do zapuszczonej płci brzydkiej jak nazwa wskazuje to wy jestescie plcia piekna ale to sie ma nijak do rzeczywistosci zadbac troche o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×