Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam wyjebane

dlaczego po ulicach chodzą takie wstrętne kobiety

Polecane posty

Gość mam wyjebane
moglbyscie sie wreszzcie odchudzic a nie jak stado słonic az sie chodnik trzesie pod wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 615, waga: 89, umówimy się? Podniecasz mnie, chciałabym usiąść na twoim centymetrowym fiucie, i niestety nawet nie przebyłby się przez moje fałdy, ochhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ludzie w jakimwy swiecie zyjecie, zero tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzona Feministka Mam 615, waga: 89, umówimy się? Podniecasz mnie, chciałabym usiąść na twoim centymetrowym fiucie, i niestety nawet nie przebyłby się przez moje fałdy, ochhhh On czeka na ofertę typu : Cześć jestem Roman mam 187 cm wzrostu 47 w bicepsie i 21 w zwodzie napewno się polubimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
prześpijcie się z tym co napisałem napewno od jutra zacznie sie odchudzanie i stylista jak zobacze piekna kobiete w ciagu miesiaca to zostane w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och nie, złamałeś mi serce!! :(:( kto teraz będzie pieścił moje fałdki, moje obwisłe piersi i pulchne pośladki?! Kto mnie będzie całował w moją piękną, ogromną i nieforemną dupe?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyjebane prześpijcie się z tym co napisałem napewno od jutra zacznie sie odchudzanie i stylista jak zobacze piekna kobiete w ciagu miesiaca to zostane w pl Jak ty w Polsce pięknych kobiet nei widzisz to za granicza tym bardziej nie zobaczysz :D Wiesz po czym poznać że przekroczyłeś granicę z Niemcami?? Po tym że krowy są piękniejsze od kobiet :D Al może to tylko moje spostrzerzenie i ja ślepy jestem albo głupi że Polki mi się bardzie podobają od jakichś Niemek czy Holenderek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline Ewellin
w jakiej miejscowości mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
jak schudniecie to zostane w PL obiecuje moje pulchne :classic_cool: pavlo gdzie ty masz te piekne kobiety ?wskaż droge to ocenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekno trzeba umieć dostrzec w drugim człowieku tylko puści tego nie potrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z moim rozmiarem i ciałem czuję dobrze, mój facet też :D Odchudzać się nie muszę :D A Ty pewnie kompleksy masz, ile wzrostu? 155 cm? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyjebane jak schudniecie to zostane w PL obiecuje moje pulchne pavlo gdzie ty masz te piekne kobiety ?wskaż droge to ocenie Ty oalbo ślepy jesteś albo na jakimś osiedlo mieszkasz gdzie kultywowane są wielopokoloniowe związki kazirodcze że takie rzeczy piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wyjebane
oj baby baby macie potencjał ale ukryty gdzieś na dnie i nigdy go nie wydobedziecie jesli nie posluchacie mnie nie chce wam źle wiec weźcie sie za siebie bo naprawde obrzydzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyjebane oj baby baby macie potencjał ale ukryty gdzieś na dnie i nigdy go nie wydobedziecie jesli nie posluchacie mnie nie chce wam źle wiec weźcie sie za siebie bo naprawde obrzydzacie Za bardzo się napatrzyłeś na szkielety- modelki i teraz większość gruba dla ciebie będzie bo twoim idealem jest panna której żebra widać przez bluzkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa suczka
buahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiuefhqeihf;oel
a my z moja borunia jestesmy godne ,zajebiste laski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała/księzniczka :-)
a ja jestem szczupła, mam czarne długie wł osy, uwielbiam obcasy, spodniczki sukienki i tuniki, chociaz pod tuniki czesto wkładam tylko rajstopki :-) jedyny moj minus to to że moj chłopak ma żonkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślicznotkaaaaaaaaaaaaaaaa
Autor ma rację. Już to jakiś czas temu zauważyłam ale na szczęście ja tak nie wyglądam. Ubieram sie w spódnice lekko za kolana, jestem szczupła, mam długie włosy. Muszę przyznać, ze mam też dobry gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_87
Ślicznotkaaaaaa do tego bardzo skromna jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślicznotkaaaaaaaaaaaaaaaa
I nie podobają mi się te zupełnie płaskie buty które od jakiegoś czasu kobiety noszą. Uważam, że każda kobieta wyglądałaby ładniej w butach przynajmniej na małym obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślicznotkaaaaaaaaaaaaaaaa
"Ślicznotkaaaaaa do tego bardzo skromna jesteś..." Co prawda to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_87
Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślicznotkaaaaaaaaaaaaaaaa
Mała_87: pewnie jesteś wkurzona bo nie możesz o sobie powiedzieć tego co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńko, nie musisz pod pomarańczką pisać jaka śliczna jesteś, doskonale to wiemy, królowo nasza miłościwie panująca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznotkaaaaaaaaaaaaaaaa I nie podobają mi się te zupełnie płaskie buty które od jakiegoś czasu kobiety noszą. Uważam, że każda kobieta wyglądałaby ładniej w butach przynajmniej na małym obcasie Moda z płaskimi butami, takimi na które ja mówię kapcie. przychodzi m.in. z Anglii, jak i moda na inne dziwne ciuchy. Ja osobiście też wole wyższe obcasy, nogi wyglądają seksowniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×