Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

03.07.2010r@gmail.com

Poszukiwana wysoka partnerka na wesele (z Warszawy lub okolic)

Polecane posty

Gość lola wysoka
a ja mam174cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoliczna piękność
a te 100 km na wschód oznacza jaką miejscowość? pytam z ciekawości - koleżanek mam sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoliczna piękność
coś da się zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah, to rozumiem oferta juz nie aktualna.. i masz w czym wybierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta899
cześć, wiem ze wesele już dawno było ale tak sobie pomyślałam że może będzie jeszcze jakaś okazja. Jeśli tak to partnerkę już masz. Uwielbiam taniec i kocham muzykę. Umiem dobrze tańczyć i świetnie się bawić. Jestem rozesmianą kobieta z klasa którą można pochwalić się w towarzystwie. Tak sobie myslę: dziekuj Bogu ze żadna z tych koleżanek odpisujących na Twoje ogłoszenie nie zdecydowała się pójść z Tobą na to wesele bo mogła by być kicha.Aż nie chce mi sie wierzyć w taki prymitywizm kobiet! Muzyka nie ma dla mnie znaczenia- bawię się przy każdej. W zamian za zabranie mnie ze sobą ja gwarantuję doskonała zabawę. Jedyny mój warunek- musisz naprawde być wyższy ode mnie bo nie cierpię gdy facet ma oczy na wysokosci mojego biustu.Ja mam 172cm i lubię obcasy zwłaszcza do tańca,62kg. No i to chyba tyle Jakby coś to pisz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonawrrr
03.07.2010r@gmail.com Ma być wysoka, bo jak będzie wyglądał chłopak mający 195 cm wzrostu z partnerką mającą mniej niż 170 cm? normalnie???! jak każda inna para ! co za uprzedzony czopek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×