Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Po prostu dziewczyna

8 tydzień ciąży i za mało wód płodowych

Polecane posty

Dziewczyny, jestem w 8 tc, od początku prawie miałam jakieś problemy w sensie ciągłe bóle brzucha, potem od kilku dni lekkie plamienia na brązowo czy bordowo. Dziś podczas USG dowiedziałam się, że mam zmniejszoną ilość płynu owodniowego - lekarka nie podała żadnych liczb czy parametrów. Stwierdziła, że z tym nic nie da się zrobić, leczyć ani w ogóle nic. Następną wizytę mam za tydzień, gdzie ma znowu robić USG. Jezu dawno nie byłam w takim stresie. Jak zapytałam ją czy miała takie przypadki powiedziała, że rzadko a na pytanie jak te przypadki się kończyły to odpowiedziała "różnie" Zaraz chyba oszaleję z niepewności. Czy któraś z Was tak miała, a jeśli tak to jak się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
Nie ma to jak nasi cudowni lekarze. Zero jakiejkolwiek pomocy i zrozumienia dla pacjenta. Nie miałam tak, ale nie przejmuj się. Wiem, że łatwo tak gadać, ale nerwy napewno nie pomogą. Poszukaj może na jakichś frofesjonalnych stronkach. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
ja tez tak nie mialam, ale po takim czyms napewno zmienilabym lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
Moja znajoma miala malo wod plodowych ale spokojnie donosila i urodzila zdrowego chlopca. Z tego co pamietam miala czestsze kontrole i kazano jej pic bardzo duzo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×