Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawostka z gwozdka

Panowie, Wasze łóżkowe doświadczenia z grubymi kobietami...jak bylo?

Polecane posty

Gość puszystykociak
podstawa jest tez akceptacja siebie i seks staje sie wspanialy, uwazam ze jak na osobe mloda jestem, dojrzala emocjnalnie i doskonale wiem czego mi trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
dzięki Tom za wsparcie, nareszcie jakiś gość, który stara się mnie zrozumieć i ma podobne zdanie co do przyjemności między kobietą i mężczyzną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia25_84
PUSZYSTY KOCIAK-masz 100% racji mój były w pewnym momencie przestał o siebie dbać co było jednym z powodów naszego rozstania,ja też dbam o siebie i widzę że to procentuje KOCHAJĄCY KOBIETY-nie przejmuj się opiniami innych co do swojego wieku bo jesteś mądrym facetem,a jeżeli wiesz jak sprawić kobiecie przyjemność to jest duży plus bo nie jesteś zapatrzonym w siebie egoistą a to bardzo cenię u ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
do puszystykociak...zgadzam się z Tobą w zupełności. Bez akceptacji siebie, własnego ciała, trudno będzie czerpać w pełni przyjemność ze zbliżenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia25_84
Widzę TOM że jesteś następnym rodzynkiem wśród tych wszystkich ignorantów,dlaczego ja nie trafiam na tak wartościowych facetów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszystykociak
kochajacy kobiety tez radzila bym Ci sie nie przejmowac opiniami, ja bardzo cenie dojrzalosc u facetow, 20latki mnie nie interesuja. Milusia i dbajmy o siebie nadal a to zaprocentuje dla nas :) JA w lozku czuje totalne wyzwolenie wlasnie przez to ze akceptuje siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Up
Co do wieku to absolutnie nie masz się czym przejmować Kochający kobiety. Ja mam 25 lat i zdecydowanie wolę starszych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
milusia....mój wiek nie spędza mi snu z moich powiek....Nie mam z tego powodu jakichkolwiek problemów. Zacytowałem tylko słowa pewnej młodej osoby, której wydaje się chyba, że zna życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Up
Młodzi ludzie mają zupełnie zaburzoną perspektywę. Ja mając 25 lat usłyszałam od 17 latka, że jestem w dojrzałym wieku. A wielokrotnie słyszałam opinie nastolatków, którzy uważają, że po 40 już się seksu nie uprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
milusia....to mamy podobny problem, bo ja też jakoś nie mogę trafić na odpowiednią panią... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia25_84
Oj widzę żęe nasi panowie mają wzięcie;a tak na serio macie koleżanki rację dbajmy o siebie i przede wszystkim dla siebie a będziemy mogły byc dumne z naszych ciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia25_84
KOCHAJĄCY KOBIETY jak to jest że ludzie którzy pragną odrobiny zabawy,bliskości i przyjemności są samotni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
.Up i mają rację.....bo łóżko to nie pole pod uprawę....po 40-tce sexem się rozkoszuje, sex się celebruje, jest pewną wartością zbliżającą kobietę do mężczyzny. To nie ten wiek na "uprawianie" szybkiego sexu, żeby zyliczyć kolejnego partnera. To raczej czas na wspólną rozkosz dojrzałych ciał i zmysłów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia25_84
widzisz KOCHAJĄCY ja też wolę dojrzałych mężczyzn bo z rówieśnikami nie mam jak ani o czym gadać,a nie jestem już nastolatką tylko trzydziestka na karku za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
milusia...być może dlatego, że pragną czegoś "głębszego", czegoś, co ma pewną wartość, co pozostanie na dłużej. W dzisiejszych czasach liczy się tylko "prędkość", sprawność i zdobycie kolejnego "stopnia" :-) Sprawy czysto międzyludzkie straciły na wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia25_84
KOCHAJĄCY KOBIETY-jak czytam twoje wypowiedzi na temat seksu to czuję się jeszcze bardziej samotna i niezaspokojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
milusia, toś młoda, jak jagoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
milusia, to w takim razie przestanę pisać i pójdę może spać....nie chcę Cię drażnić... Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia25_84
pojęcie młodości jest względne czasem czuje się jak nastolatka czasem jak dojrzła kobieta zależy od sytacji a tobie ile wiosenek jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
43...powoli kieruję swój wzrok ku zachodowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia25_84
Dziękuję ale wcale się tak nie czuję,tym bardziej że szukam kogoś kto zaspokoi mnie jako kobietę i będzie miał o czym ze mną rozmawiać a jak na razie trafiam na samych bezmózgich napaleńców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia25_84
nie drażniszmnie bardzo miło się pisze bynajmniej takie odczucia z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
Obawiam się tylko opinii czytających, że zaraz napiszą, że stary dziad "słodzi" młodym dziewczynom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Up
Czytającym nic do tego. Poza tym nie jesteś starym dziadem :) Mój kochanek ma dokładnie tyle lat co Ty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia25_84
Nie przejmuj się opiniami innych ja tego nie robię a nie jesteś stary dziad tylko naprawdę wartościowy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
.Up to gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszystykociak
stary dziad? to ja w taki razie jestem 22letnia gowniara. fajnie sie rozmawia i to jest wazne. dzielisz sie z nami swoimi doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia25_84
Up dziękuję życzę powodzenia widzę że już poznałaś smak prawdziwej dojrzałej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający kobiety
Nie spotkałem się do tej pory z tak pozytywnym i miłym poniekąd "echem" młodych pań na temat moich wywodów :-) Dziękuję Wam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia25_84
zasługujesz widzę że juz nie chylisz się ku zachodowi co mnie bardzo cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×