Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawostka z gwozdka

Panowie, Wasze łóżkowe doświadczenia z grubymi kobietami...jak bylo?

Polecane posty

Gość kamikaladateruwskacz
Łyżeczka do kawy - ale czego ty wymagasz? Ktoś ma udawać, że mu się podobasz? Albo uda ci się trafić na fetyszystę, albo będziesz nadal łatwą dziurą. Bo zakompleksione grubaski bierze się jako materace i szuka czegoś lepszego. Czegoś, nad czym trzeba popracować żeby dostać, a grubą się dyma żeby spuścić z kręgosłupa. Taka jest brutalna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Żal mi niektórych z Was. 1. Wyglądam mniej więcej tak jak modelka ze zdjęć Tom1, mam może trochę grubsze łydki, noszę rozmiar 44, moje BMI wynosi ponad 30, a więc "łapię się" już na otyłość-to a propos postu, że Pani z tych zdjęć, ma niewielką nadwagę. 2. Mam męża, z którym uprawiam seks często i regularnie. Mąż wie, że jeśli ma ochotę na seks z inną to ja nie widzę problemu, ale jakoś do tej pory nie skoczył w bok. A jest atrakcyjny i wiele kobiet się za nim ogląda, więc gdyby chciał to nie bez problemu znalazł by dziewczynę na seks. Oprócz męża mam dwóch kochanków, każdy z nich musiał się nieźle napracować, żeby zaciągnąć mnie do łóżka. Poza tym są atrakcyjni i mają fajny charakter, więc mogliby mieć każdą inną. Z jakiegoś powodu chcą mnie...-to a propos tego, że grubaska jest tylko po to, żeby spuścić z krzyża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feedersi to co innego
Bez sensu jest wklejanie tutaj artykułów o feedersach, bo to już jest zupełnie co innego. To są ludzie z zaburzeniami psychicznymi, które nie mają nic wspólnego z mężczyznami, którym fizycznie podobają się grube kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to upełnie coś innego
:D Jesteście zbokami i musicie to w sobie zaakceptować Skoro dajesz dupy mężowi i dwóm kochankom to tylko potwierdza regułę, że jesteś łatwą dziurą leczącą kompleksy na męskich fiutach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Tak jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Łyżeczka do kawy - ale czego ty wymagasz? Ktoś ma udawać, że mu się podobasz? Albo uda ci się trafić na fetyszystę, albo będziesz nadal łatwą dziurą. Bo zakompleksione grubaski bierze się jako materace i szuka czegoś lepszego. Czegoś, nad czym trzeba popracować żeby dostać, a grubą się dyma żeby spuścić z kręgosłupa. Taka jest brutalna prawda." Ja pitole, ludzie szanujcie sibie i innych, bo tu już przestało być zabawne :O Jak można się tak wypowiadać nt.kobiet? :O Tacy faceci pewnie prawią komplementy i przymilają się w realu, tylko po to, żeby zagrać na uczuciach zakompleksionej i spragnionej ciepła dziewczynie i zaciągnąć ją do łóżka, by później anonimowo nazwać ją na forum 'łatwą dziurą'/'materacem' :O Nie jestem otyła, ale bardzo mi przykro, kiedy widzę, jak ludzie sobą gardzą i potrafią być tacy fałszywi w realu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety, ale tak jest
Niestety, ale ludziom brak kultury. Najłatwiej takie komentarze rzucać właśnie anonimowo w internecie. Tak się zastanawiam, czy Ci wszyscy, którzy tak się złośliwie wypowiadają są tacy super przystojni? :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksikotka
oprucz meza, dwoch kochankow? juz mnie nic nie zdziw :) slowa krytyki nie powiem, niech kazdy robi co chce. Kiedys tez bylam kochanka, bylo nam fantastycznie, teraz mamy kontakt ale juz wylacznie kolezenski bo jestem w zwiazku i on dlugo nie mogl przebolec ze nie jestem juz dla niego, ale uszanowal to. Krytycy grubasow czytanie Was to przyjemnosc dla mojej duszy, mam zbyt silna osobowosc by ruszly mnie tekst, swinia, czy walen....malo jestescie pomyslowi. Ciekawa jestem jak wygladacie, bo znalazla bym kilka waszych wad w figurze czy twarzy i zaczal by sie pojazd jak rzucacie sie na grubasy. My grubasy schudniemy a wasz krzywy ryj zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie też mnie to zastanawia
Właśnie też mnie to zastanawia, że tyle w nich jadu w stosunku do grubych osób, a ciekawa jestem czy mają w sobie choć odrobinę samokrytyki i widzą swoje wady. Ale w internecie przecież wszyscy jesteśmy bez skazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z pewnością...
Na pewno same przystojniaki ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety już nie panna
Tak sobie was czytam i porażona jestem głupotą. Seksikotka ty naprawdę uważasz, że każdy oprócz ciebie ma "krzywy ryj"? Na tym polega twoja silna osobowość? Na wyszukiwaniu defektów w figurze i twarzy innych? Na bezmyślnym atakowaniu wszystkich wokół? Powinnaś się nazwać "zgorzkniała/wredna/kotka", a nie "seksi". Bo to, co prezentujesz, nie jest seksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karta kodów
Mój kumpel wciąż mi dogryzał na temat tuszy. Powiedziałam mu - "tusza to jest JEDYNA rzecz do której możesz się u mnie przyczepić "(poza tym mam piękną skórę, włosy, buzię, paznokcie, ładnie się ubieram)" a ja u ciebie? zez rozbieżny, oczy wyłupiaste, nos jak klamka, pryszcze, brzydkie zęby, patykowate nogi, blada skóra, beznadziejne ciuchy. " Zatkało go. Ale przestał. Może tacy ludzie myślą że grubaski dają sobie w kaszę dmuchać, bo sa przecież zakompleksione i zahukane, a może wg nich - wręcz trzeba robić ciągłe przytyki nt. ich wagi? No ale się zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z pewnością...
"Na wyszukiwaniu defektów w figurze i twarzy innych? Na bezmyślnym atakowaniu wszystkich wokół? Powinnaś się nazwać "zgorzkniała/wredna/kotka", a nie "seksi". Bo to, co prezentujesz, nie jest seksi." Przecież ona nikogo nie krytykuje. To była tylko jej odpowiedź na ciągłe docinki osób wypowiadających się w temacie. Swoją drogą wypowiedzi zupełnie już odbiegają od głównego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksikotka
niestety juz nie panna czytaj uwaznie moje wypowiedzi, chcialam zwrocic uwage ze krytykuje sie grubasow, a osoby krytykujace uwazaja sie za bostwa itp. Dlaczego inni maja prawo w szukaniu defektow w mojej figurze co? niech najpierw popatrza na siebie, co u nich jest nie tak, zajama sie soba a nie ustalaja grubasa diete. Ja dbam o wlasny tylek i nie oceniami ludzi po wygladzie, ale ich usposobieniu. wiec apeluje niech kazdy dba o siebie, grubasy, chudzielce...wszyscy. to co ja prezentuje to moja sprawa, czytaj uwaznie a nie wyrywasz z kontekstu moje slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety już nie panna
seksikotka " Ciekawa jestem jak wygladacie, bo znalazla bym kilka waszych wad w figurze czy twarzy i zaczal by sie pojazd jak rzucacie sie na grubasy. My grubasy schudniemy a wasz krzywy ryj zostanie " No nie powiesz mi, że to jest obrona. To zwyczajnie wylazła z niej paskudna, złośliwa baba, która nie posiadając żadnych argumentów zrobiła założenie, że każdy jest brzydki jeśli nie jest gruby. Porażające :O i smutne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrwane z kontesktu
Na tę wypowiedź seksikotki należy patrzeć w kontekscie całej dyskusji, a nie jako wyrwane pojedyncze słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A temat brzmi
Panowie, Wasze łóżkowe doświadczenia z grubymi kobietami...jak bylo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli chodzi o wyrwane
pojedyncze slowa u seksikotki, to bledow w nich co niemiara. Ciekawe czy ta kotka ma jakies zalety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksikotka
nie to jest pokazanie typu wy rzucacie sie na grubasy, to moze grubasy rzuca sie na Was. a dlaczego krytykuje sie grubasy a nie nie osoby majace krzywy nos, czy brzydkie zeby hmm? ... grubas jest brzydki, a oni tez ale to nam ciagle ludzie robia pojazdy. do twoich wypowiedzi juz odnosic sie nie bede, bo weszlas na ostatnio strone i wielka damula. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taczanka na stepie szerokim
Ja spalam z grubym facetem. Nie podobało mi się, ale może o być też związane z tym, że był włochaty jak dzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A temat brzmi
Owszem błędy zauważyłam i ja, ale błędy robią i chudzi i grubi. Swoją drogą można by zrobić statystyki kto więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheheheheheheheheheee
seksikotka blyszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksikotka
ludzie dajce spokuj, literowki sie zdarzaja, a moze Wam nie swietochy :) koncze wypowiadanie sie bo z glupota nie wygrasz. proponuje zeby powrocic do glownego tematu, a na obrażanie grubasow prosze zalozyc nowy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom1
aa...oo...ooo - Otóż to, facet musi się tłumaczyć dlaczego wybrał taką a nie inną, a wybór kobiet po prostu wszyscy akceptują. Wracając do Kamela to widzialem kiedyś jakiś urywek w TV, chyba u Kuby Wojewódzkiego, został zapytany czy podobają mu się puszyste kobiety to zmieszany potrafił tylko odpowiedzieć wymijająco ze "podobają mu się wszystkie kobiety" Jak widać u nas naprawdę ciężko mówić otwarcie o swoich gustach bo można się narazić na nietolerancje obcych osób. łyżeczka do kawy - Przykro się czyta to co napisałaś, nie potrafię zrozumieć dlaczego najpierw się z tobą wiązali a potem chcieli żebyś sie odchudzała. Wierzę ze w końcu znajdziesz faceta dla którego będziesz ideałem, takiego który wyleczy cie z wszystkich kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, właśnie tak.
Tak, tak, to było u Kuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego???
10dup @dlaczego??? - bo w Polsce na szczecie nie ma arabow, ktorzy uwielbiaja jak baba ma zamiast jednej 10 dup i zwalowce tluszczu, a poza tym prawia komplementy wszystkiemu co ma dwie dziury w okolicach miednicy, wiec sie nie dziw, ze zdrowsze(fiz. i psych.) polskie spoleczenstwo leje na ciebie cieplym moczem dziękuję - takiej właśnie odpowiedzi oczekiwałam. Jestem ładna? Nie... Moge się podobać? Nie... będe kiedyś szczęśliwa? Nie... Cały czas tylko nieeee!!!! Jestem człowiekiem? Nieee - jesteś świnią, beką, grubą dupą. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia25_84
oj...widzę że taki fajny topik schodzi na psy,a przecież temat jest zupełnie inny,więc może ci co nie mają nic do powiedzenia na dany temat po prostu założą własny-o głupocie i nietolerancji w stosunku do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Up
Mądre słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×