Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maja1988

Jakie filmy polecacie?

Polecane posty

Gość arwena90
Do kin wchodzi Creed II, chodzą słuchy (i Rotten Tomatoes ;), że lepszy niż jedynka. No i animacja "Misja Yeti", bardziej familijne kino, ale dawno nie oglądałam "bajek", a ta zapowiada się ciekawie. Plus dubbinguje Adam Bielecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maciejjo
Misja Yeti wydaje sie fajna opcja na Mikolajki z dzieciakami! w samą porę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komolo
Na "Misję Yeti" to i mój mąż pójdzie, bo tam jego ulubieniec gościnnie daje głos jednej z postaci (Adam Bielecki - alpinista). Fajnie jak głos podkładają osoby z tym na codziennie związane, a film wydaje się być idealną opcją weekendowa dla całej rodziny, mądry i zabawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshaa3
Dziewczyny, ja byłam z pociechą na Misja Yeti. Super animacja, bardzo mądra. Można było naprawdę ciekawie porozmawiać z dzieckiem o tym co nam się w życiu przydarza. Mieliśmy dyskusję o pojęciu szczęścia i pecha. Czy rzeczywiście warto się zamartwiać tym co niepomyślne, skoro często okazuje się, że ta sytuacja wywołuje coś pozytywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek

Bylem ostatnio w empiku i szukałem czegoś ciekawego. Kupiłem Bohemian Rhapsody i szczerze polecam. A z filmów nowszych, polskich jestem ciekaw tego Kleru, ale nie jestem pewnien czy moja wrazliwosc to znienie. No nic, pomysle i najwyżej tam wroce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×