Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maja1988

Jakie filmy polecacie?

Polecane posty

Gość gość
,,before i go to sleep '' polecam zakochalam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W www.Brainshop.pl można kupić wiele filmów, fajnych akcesoriów na prezent dla osoby niemal w każdym wieku. Moim zdaniem to świetny pomysł zgromadzić w jednym miejscu wartościowe produkty, które pozwalają nam poprawić pracę mózgu, rozwinąć myślenie, a nie są kolejnymi modnymi gadżetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joy bardzo fajny film, zabawny, w sam raz na wieczór. Dla miłośników akcji polecam Spectre. Z polskich, które ostatnio obejrzałam najbardziej podobał mi się Demon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinoman30
Ładunek 200 - Gruz 200 Romantyczna komedia omyłek o dziewczynie czekającej na powrót narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jestem trochę uzależniona od mojej córki :) i np. ostatnio byłam w kinie na "Alicja po drugiej stronie lustra" i ku mojemu zaskoczeniu film był naprawdę dobry :) a jeśli chodzi o mnie to bardo polecam film "the judge" ! film genialny daje dużo do myślenia, zabawny i jak ktoś wrażliwy to i łezka poleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka31 ja też byłam ma Alicji, bardzo fajny film, zwłaszcza w 3D. Czy Ty też dostałaś paszport filmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też dostałam w tym tygodniu idziemy na film "bardzo fajny gigant" bedzie kolejna naklejka do kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rzadko oglądam filmy, bardziej wciągają mnie seriale :) z filmów ostatnio widziałam Duma i uprzedzenie i zombie - ciekawa przeróbka powieści Jane Austen z elementem zombie :D odprężający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na FACEBOOKU strona wpis sobie znane filmy tam są fajne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finkaaa
Ja idę na premierę Epoki Lodowcowej 5. Za kilka dni. I kolejne naklejki do albumu siostry z Cinema City. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam teraz na Szajbusie i Pingwinach- jak dotąd najlepsza z bajek wakacyjnych. Ale nie mogę się wprost doczekać na Epokę lodowcową- takie ze mnie duże dziecko ;P Córa zbiera naklejki, oczywiści popcorn musi być- wizyty w kinie zamiast wyjazdu na wakacje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też się wybieramy na epokę lodowcową bo córka zbierze już 5 naklejek i dostanie jakąś niespodziankę dużą, a w przyszłym tygodniu z mężem zamierzamy wybrać się na Jasona Bournea :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na Epokę dopiero w przyszłym tygodniu... Jak już zakończymy przygodę z paszportem, a Mała pójdzie do szkoły może mi będzie dane się wybrać na jakiś film dla dorosłych :) Ale po Comic Conie w San Diego (chyba) tyle nowych trailerów, że aż mi się dwoi w oczach, chociaż większość to dopiero 2017... Król Artur z Charliem Hunnamem - OMG <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finkaaa
Dobrze, że lubię bajki. Filmy dla dorosłych oglądamy gdy dziecko śpi, bo obydwoje jesteśmy nocne marki. Zresztą w tymi filmami mieszczącymi się w kategorii "trudne kino" lepiej oglądać w swoim domowym zaciszu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle wydaje mi się że rok 2017 będzie pełen fajnych filmów bo już słyszałam o paru dobrych produkcjach. miejmy nadzieje że i wtedy bedą jakieś fajne akcje w kinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wczoraj widziałam " Z daleka" laureata Złotego Lwa w Wenecji. Polecam wszystkim tym, którzy lubią kino przy którym trzeba pogimnastykować umysł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topolanka19
Głównie sugeruje się ocenami na imdb.com, reżyser zazwyczaj nie ma dla mnie znaczenia. Polecić mogę np. Zjawę, Pokój czy Interstellar. Dodatkowo polecam czytać strony tematyczne np. tą http://martines.pl/ , dzięki czemu będziesz miała wszystko na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia721
ja zawsze zwracam uwage na temat i jesli mnie interesuje to ogladam film, ostatnio tez interesuje sie polskimi (ale nie komediami, bo to dno), bo jest coraz wiecej dobrych, a jak juz nie wiem co, to korzystam z rankingow, np. http://blizejekranu.pl/artykuly/zestawienia/ albo comiesiecznych zestawien, na co warto zwrocic uwage: http://blizejekranu.pl/artykuly/tetno-kina/ akurat tego bloga lubie, bo autor rzetelnie opisuje filmy, dlatego linkuje; dla mnie jest pomocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno byłam w kinie na poradach na zdrady :) całkiem fajna komedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłam na poradach na zdrady - naprawdę fajny :) Czeczot zagrał fantastycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja metoda wynajdywania perełek polega na tym, że albo po reżyserze, jeśli akurat jakiś film mi się spodobał, albo (i to znacznie częściej) po gatunku i kraju produkcji. Polecam filmy europejskie, można trafić na naprawdę niezle kino! przykładowo wpisuję dramat skandynawski i lookam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kino komercyjne to niestety bardzo często dno, nie dziwie się, że ktoś tak uważa. Ale ocenianie takiej osoby jako wyniosłego pozera to chyba delikatnie mówiąc nie ładnie świadczy o oceniającym... Każdy ma swój gust i może komuś szkoda czasu na komercyjny chłam. Ja to świetnie rozumiem. Tyle, że jeśli ktoś lubi taki rodzaj lżejszego kina, nie znaczy, że jest to coś złego. Przecież kino ma służyć rozrywce i miłemu spędzeniu czasu. PS. Ale kino to także kultura, warto czasami obejrzeć "ambitny" film. PS 2. Można być fanem konkretnego reżysera i lubić jego twórczość jak i konkretny gatunek filmów, nie wiem co w tym dziwnego... ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristal34
Bez przesady. Są filmy z kina komercyjnego, które oglądałam z wielkim zainteresowaniem. Jak na przykład: Dunkierka - bardzo dobry film wojenny (następca Szeregowca Ryana) To - ekranizacja Stephena Kinga Czy Opowieść Podręcznej - jest to serial, ale jeden z lepszych jakie można zobaczyć. Wszystko pojawiło się ostatnio na kinomanie: https://www.kinoman.co/ - polecam sobie zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silna_888
odświeżam! czas przenieść się z aktywności w plenerze na kanapę i do kina. coś polecacie nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×