Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość maxx-66
oj Evela777 coś mi się zdaje że należysz do ludzi którzy kochają tylko raz i całym sobą. gdzieś tam została cząstka ciebie. skąd bierzesz siłę i taką radość :) w dodatku tryskającą w około:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Evela jaka ty mocna jesteś! Kobieto! jak Xsena! bez obrazy oczywiście... skojarzyło mi się. Taka jestes bojowa i konkretna... daj mi trochę z tych cech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
macchiato79 tez tak mialam ale tylko wtedy gdy sprawa byla swieza. Na dzien dzisiejszy jest mi to absolutnie obojetne i moge takich par widywac milion w ciagu dnia:) Kurcze... Dla mnie moja sytuacja jest dla mnie tak naturalna... Ja dopiero gdy np.widze sms-a w telefonie od pana meza to wtedy sobie przypominam: "oooo... mialam meza-faktycznie";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx-66
macchiato79 to nie jest chore normalny objaw:) w gruncie rzeczy wszyscy tego potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Skad czerpie radosc czyt.szczescie?:D Jest w moim zyciu taki maly czlowiek ktory jest calym sensem mojego zycia, moja milosc, prawdziwa, bezinteresowna, wieczna... Mój Anioł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
I jeszcze jedno: Ten maly-duzy czlowiek jest kims kogo NIE BOJE sie kochac...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx-66
:) :):) moje anioły już duże wyfruwają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
A teraz moi drodzy napiszcie ile czasu minelo od rozstania. Ja tez napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
maxx-66 wyfruwaja-bo taka kolej rzeczy:) Ja bym sie zmartwila gdyby nie wyfruwaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx-66
Evela777 wole nie bo szybko wpadam ostatnio w kanał:) nie mam tej siły co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx-66
Evela777 ok 3,5roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx-66
sory 3,5 rozwód rozstanie 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
macchiato79 mam silny charakter z natury, ale dodatkowo przez to co przeszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój Evela777-nie chce chłopa (*czyt-boi się pokochać) jej sprawa!! Daczego ludzsie nie chcą jej zrozumieć?? Nie chce to nie chce nikt nikomu prawa decydować za innych nie dał... Niech każy kieruje swoim życiem jak mu się podoba i tak żeby nie żałował ;-) Ja dzisiaj miałem fantastyczny dzień i gdyby nie obiad wogóle byśmy nie byli w domu :-) To już ostatnie takie pogodne weekendy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
maxx-66 ja tez 4 lata. Ale rozwodu nie mam. I uprzedze od razu wypowiedzi, nie mam rozwodu bo nie jest mi on do niczego potrzebny, nie zamierzam sie z nikim wiazac. A to, ze nie jestem z mezem dotarlo do mnie kilka lat temu i nie byl oraz nie jest mi do tego potrzebny zaden papierek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
I to mi sie podoba ogórek!!!!:D Tez konkretny facet jestes;) Nie chodzi o to ze boje sie pokochac tylko nie chce pokochac zadnego faceta juz w swoim zyciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ja naprawde juz mialam tyle fajnych chwil z facetem, kolacje przy swiecach-narzeczony a pozniej maz sam je przyrzadzal, niespodzianki typu niespodziewany wyjazd za miasto tylko we dwoje, kwiaty bez okazji, i wiele wiele innych. Takze mi juz wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx-66
ona nie boi się kochać :) ona kocha :)i to mocno:) :) i sorki jak ja uraziłem przepraszam. czasem jesteśmy sami bo już a raczej ciągle kochamy. tylko kogoś kim był ktoś kiedyś, nie kim się stał. ja to wiem bo tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
maxx-66 ja jestem osoba bardzo zdystansowana do ludzi i swiata, zycie mnie tego nauczylo;) Mnie jest trudno urazic, nie jestem tzw.obrazalska. Nie bez powodu bedac mala dziewczynka bawilam sie samochodami a nie lalkami. Lalki byly, ale bardzo krotko i to dopiero w zerowce;) To tak a propo mojego silnego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx-66
tez wiem ze będę sam :):) chodź czasami wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> maxx-66 też mnie to przeszło przez głowę, ale to jej sprawa i nie chciałem się odzywać :-) ---> Evela777 pewnie, że konkretny ze mnie facet :-) Nie lubie jak inni narzucaja komus swoje zdanie-życie jest piękne, ponieważ każdy ma inne spojrzenie na świat, a że odmiennie-cóż jego sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Bo tego o jaka prace bede sie starac nie zdradze Wam, bo juz wtedy to dopiero bedzie... Faceci mnie tu znienawidza;););) Sczegolnie moj przepowiadacz przyszlosci;) He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Szczegolnie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
maxx-66 i ogórek lubie Was...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx-66
:) :) wątpię by był taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ehhhh... Niech to bedzie taka wisienka na smakowitym torcie na deser...;) Nie bylabym soba gdybym nie byla tajemnicza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
mxx-66 jaki, jaki???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×