Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

dobranoc Kochani ,dawno się tak nie uśmiałam,niezła głupawka nas dziś wzięła ,całusy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Maxx, wystarczyło, że odezwałes sie na forum i całe Towarzystwo przywołałeś:D Dudzia miała romantyczną kąpiel przy świecach- wyłączyli jej prad i zapewne dzis już do nas nie wróci:( Życzmy jej kolorowych snów:) Z MPE w drugim obiegu już sie pozegnalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM ale co razem hihi ja już kilka stron temu pisałam że jestem hetero,tylko i wyłącznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wołacie mnie, jak miło, więc jestem - ale mało brakowało, a utopiłabym się ..syropem, bo nie chcąc stracić z oczu Waszej pisaniny, chciałam jednocześnie wypić jednym haustem z buteleczki syrop na gardło, aby móc wreszcie dojść do głosu, a płyn bardziej wodnisty i poleciał w swym sporym nadmiarze na dekold, jego okolice i brzuch. taka niepowetowana strata.. sytuacja bardzo spontaniczna, a ja nie wiem gdzie jest facet, który chciałby podkurować swoje gardło substancjami czynnymi z wyciągu płynnego: kwiatu bzu czarnego, kwiatostanu lipy, kory wierzby, liścia podbiału, koncentratu porzeczki i sacharozy.. wszystko podane w stosunku 1:1 do zebrania wprost z miejsc, o których wspomiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAXX coraz bardziej mnie rozczulasz: Tez mialam problem z forum ale jakos przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmel.a Ty zbereźnico:D Ale pora jak najbardziej odpowiednia:) Maxx, no coś Ty, tak nas same teraz tu zostawisz?? A gdzie utwor, ze dasz sobie rade???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi - pusto wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie.. Niby, kto szuka ten znajdzie - widocznie ja nie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam od rana co tu się wczoraj działo i doszłam do jednego wniosku - wygłodniałemu babińcowi chłopca trzeba było. :-D MAXX kiwnął palcem i już wszystkie się stawiły - prawie w komplecie. Dziękuję Wam za ten mily wieczór - proszę tak częściej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×