Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

MPE - chyba, że stoi przy ścianie ;-) MEE - myślisz, że aż tak schudnę do wiosny, że wbiję się w papmersika? :-D aaa, dziś środa - mamy z górki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, a gdzie są wszyscy? Czyżby Panie wybrały się dziś po zakupy i teraz zabawiają się z najwierniejszym partnerem kobiety ?!?!? - jeśli zamierzacie spędzać razem aż tyle czasu to trzeba było zainwestować z długodystanowe baterie Duracell :-D :-D :-D W zarzuconej wczoraj kwestii spotkania wiosennego mam do powiedzenia tyle: 1. zaczynamy odkładać po zlotówce do skarpety coby potem nie było tłumaczenia, że kasy nie ma 2. terminowo do dyspozycji mamy weekend około 1-3 cio majowy lub w czercu - około Bożo-Cielny 3. może jednak śmigniemy w Góry Świętokrzyskie (okolice Kielc w ramach ulatwienia dla podróżujących pociągiem) - poniżej moje propozycje (jeszcze te z poprzedniego podejścia wrześniowego) http://www.podgorze.wczasywpolsce.pl/ - dla 6 osób http://www.domekpodlasem.infoturystyka.pl/ - dla 8 osób http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/12428,bodzentyn,domek-letniskowy-w-bodzentyniu-w-swietokrzyskim;swietokrzyskie - dla 7 osób http://www.pod-lipami.wczasywpolsce.pl/ http://www.sosnowydomek.wczasywpolsce.pl/ - dla 13 osób http://www.chatatoma.pl/ http://chancza.obitur.pl/ http://www.oaza.wczasywpolsce.pl/ Tom się nagadała - ale cóż mam innego do roboty - prasowanie odwalone, naleśniki posmażone. A w shopie nie bylam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, ze mn to wiadomo, ze nic nie wiadomo. A poki co-mam dżob, wprawdzie opiekunka do dziecka, ale zawsze pare groszy i poczucie, ze cos robie. Startuje w poniedzialek. I na dzien dobry-zapomnialam u tych, obcych w sumie ludzie-torebke. Wlasnie dzwonili. Z chata, dzis dzwoni kolo z agencji,ze cos ma. Ale w koncu nie pojechalam zobaczyc, bo tam ktos mieszka i nie mogl sie z nimi skonatkowac. Swoja droga swiat jest maly, bo mieszka tam znajomy znajomych i on sie wyprowadza, ale w polowie marca. jutro do agencji pojde, bo przeciez wiedza,ze ja lokum na wczoraj potrzebuje. Tu tym razem pozbawili nas ogrzewania. powod?im jest cieplo.chyba,rzeczywiscie niezle ich pogrzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:D Wreszcie na spokojnie mogę do Was napisać,(w drugim obiegu cisza, to tym bardziej będę mogła się skupić nad treścią :P) choć jakieś dziwne problemy miałam z kompem, ale już działa i to najważniejsze w tej chwili! Wrócę do waszego forumowego szaleństwa z przed dwóch dni... Otóż MPE niecnie Was oszwabiła, bo to nie byli Niemcy w moim domu, lecz rodowici Polacy, kiedyś mieszkający tam daleko:P Wszystkie Wasze propozycje wibratoro-wałkowe nie są w zasięgu mojego zainteresowania, preferuję tylko naturalność, wobec czego ja się wypisuję z tego kółeczka muzycznego:D Mee dziękuję Ci kocahnieńka za takie wyróżnienie, przyznam, że tym bardziej mnie zaintrygowałaś... o co tu chodzi??? Czyżbyś z racji pokrewieństwa zawodowego podjęła taką decyzję???? hehehe Ooooo, słyszę odgłosy przychodzącej wiadomości w drugim obiegu, to MPE się dobija, ale chwileczkę będzie musiała jeszcze zaczekać:P Wracając do forum, to zastanawiam się skąd ta nasza MPE wie, że Dudzia chodzi wcześnie spać???Nie byłaś z nami na wyjeździe, to masz złe kochana Ty moja info:P Bo, to był zupełnie ktoś inny,kto najwcześniej opuścił towarzystwo wyjazdowopoznawcze:P Prawda Dudzieńko, Karmel.ko i Maxsiu???:D ojjj i alebazi??prawda?? A propozycja wspólnego pokoju jest jak najbardziej wskazana,nie będzie problemu, kto z kim i kiedy ma spać, bo w kupie cieplej:P Mam nadzieje, że te linki Dudzi, to są jak najbardziej związane z ogrzewaniem,bo już nie zamierzam takich tobołów brać ze sobą, tym bardziej, że dziś kupiłam sobie taką małą torbę podróżną i mój gruby szlafrok absolutnie tam się już nie zmieści:D I mam jechać pociągiem, wiec ani mi się śni tyle dźwigać:( Ale jajecznicę obiecuję usmażyć-zgoda???? Odebralam, dziś od szklarza półkę(łokciem od spodu puknełam w krawędź i się podzielila na 3 części) i cholercia jest o 1 cm za krotka(to dużo jak dla mnie) i nie wiem,czy mam mu to zwrócić czy jednak zostawić tak jak jest, bo gbur z tego szkalarza niesamowity i jeszcze ten cm mi uszczknął, ale gdy pomyślę, że znów mam go oglądać brrrr Może lepiej poczytam linki od Dudzi:) i szlafroczek założę, bo coś mi chłodem powiało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam wszystkie linki i mam mętlik w głowie:D Cudne te miejsca, ale jednak wybór zostawiam innym, dostosuję się do każdej propozycji,pod warunkiem, że nie będzie przesiadek w podróży hihihi Jestem zawsze pod telefonem, to mogę robić rezerwacje i ewentualnie dopytywać o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alebazi -eeeeeeeeeee tam zawodowe koneksje to zonk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odpowiedzi na post Alebazi-to Ty moja droga przerwalas rozmowe, bo Niemcy ida ha ha A co do Dudzi, jedna z naszych kolezanek twierdzi,ze wczesnie spac chodzisz, wiec plotka poszla w forum. Ale jakby tak popatrzec, nasze rozmowy poza forumowe, tez zwykle Cie usypiaja, jak godzina poznawa. Ja dzis dos intesywny dzionek mialam, wszystkiego po trochu i towarzysko i zarobkowo, i interesowo. W agencji mnie wkurzyli, jutro ide do innej, ale tak jestem zdesperowana,ze jak oni sie ockna i cos mi zaproponuja, to oczywiscie tez wezme. Dzis kolega mnie pyta, jak mi sie mieszka w Pakistanie. Otoz, ja wole tych wszystkich kolorowych, potencjalnych terrorystow itd niz rodakow. Naprawde, wszyscy mnie ostrzegali, ale trzeba tego doswiadczyc,zeby uwierzyc. Ja nie rozumiem-Ukraincy, Hindusi, Arabowie, wszyscy trzymaja ze swoimi, a Polak Polakowi wilkiem. Co oczywiscie nie zmienia mojego podejscia, bo nadal sie ciesze,ze tu jestem ;) Macie zabawke dla dzieci: http://mygramy.pl/gra/Fortepian A moze i dla Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku Nie bylo mnie z pwodu braku internetu i problemow rodzinnych. Odrazu przyznaje sie bez bicia nie przeczytalam nic kompletnie od kad przestalam wczodzic na forum ale nie mam sily teraz tego robic, mam nadzieje ze nie macie mi tego z zle. Jak troche dojde do siebie to naisze co sie dzialo, chociaz nie wem czy powinnam na forum o tym pisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomina, że mamy piątek, a więc weekendu początek - żeby nie było, że nie mówiłam :-) CHRUPECZKA - niekoniecznie musisz o tym pisać na forum, chyba, że czujesz taką potrzebę. Pamiętaj, że myślami wciaż jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee plissss plisssssssss plissssssssssss to napisz o co chodzi,bo ja uschnę z tej niewiedzy i nie będę mogła spotkać się z Wami!!!!! A tego, chyba nikt nie chce( pytanie, ktorej części:P) Dudzia dzielnie wywiązuje się ze swych obowiązków!! :D Jajecznica zamówiona, pod warunkiem, że nie uschnę:P Chrupeczka, witaj po przerwie:D Drugi obieg aktywny jak by co. DZIŚ 13 I PIĄTEK.... UWAGA NA WSZYSTKO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo dobraaaaaaa coś tam napomknę ,bo mi uschniesz i Cię nie poznam osobiście buuuuuuuuuuu Bo Karmelek opowiadał jaka Ty laska zadbana jesteś i śliczna i umalowana , mam zamiar też mieć kuferek z kosmetykami i też się tak ładnei na bóstwo robic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeeeeeeeeeeeee, no wariatki:D a karmel.ka przesadziła i to sporo hehe Dziewczyno,zawiedziesz się jak NIC!!!! Przecież Dudzia, też korzysta z kosmetyków, aaaa i co dzień myje włosy czego ja nie robię hihihi Ale się uśmiałam, chcesz, to poślę Ci jakieś foto,bo teraz, to aż boję się tego spotkania:( Karmelk.ka bardzo dziękuję Ci za tak barwne przedstawienie mojej osoby, ale nie zasłużyłam sobie na to.Teraz koniecznie musisz swoje słowa zweryfikować z prawdą, bo w innym przypadku będę czuła się jak pajac na następnym spotkaniu:( A Tobie mee, chciałam jeszcze dopisać, że musimy chyba kupić jakąś wielką pakę pampersów dla Dudzi, bo ona, gdy spotka się z Tobą, to ze szczęścia nie przestanie siusiać i przesiedzi cały ten czas w toalecie. Więc te pampersy pomogą jej podczas przebywania w Twoim towarzystwie:) Na ostatnim wyjeździe cały czas Ciebie wspominała i żałowała, że nie mogłaś przyjechać. Nie zrób jej tym razem zawodu,bo ja już nie będę w stanie wysłuchiwać tych hymnów pochwalnych na Twój temat:P Zjadłam teraz ogromna porcję frytek z serem i nie mam siły na nic, a powinnam już siedzieć w kuchni i przygotować obiad na jutro(przepis Dudzi),bo jutrzejsze przedpołudnie mam już zajęte wizytą u koleżanki krawcowej,takie małe poprawki ma zrobić, a że nie jestem zmotoryzowana, to czasu zejdzie mi dużo, za dużo na dojazdy, a niby blisko mam. Młody dziś wybywa na imprę, to będę miała komp wieczorkiem dla siebie. Może znajdzie się jakaś wolna duszyczka do poklikania??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi ja poprostu obiecałam sobie ,że będę dbała o siebie,malowała się ,ubierała ładnie dla swojego lepszego samopoczucia.Mam bardzo niską samoocenę,jak mi Dudzina napisała ,ze jestem kobieca to się popłakałam i obiecałam jej ,ze za ten komplement pojadę na ten Wasz wyjazd(mimo ,ze nie miałam kasy).Już jej nie zawiodę i na następny pojadę. 25 stycznia mam mediacje w sprawie dzieci z mężem ,w sprawie odwiedzin,my nie potrafimy ze sobą rozmawiać ,musimy iść do mediatora.Trzęsę się jak osika,na samą myśl ,że mam usiaść z nim w jednym pomieszczeniu.Wiecie ,jak pomyślę jak on mnie kopał,wyzywał ,pięściami okładał to widzę jaka byłam słaba i zdominowana i nadal boję się jego słow i wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie - Dudzi nie ma to jej pupsko obrabiają :-D Ale jak miło, ze o mnie pamiętacie :-) MEE - przestań, to już się skończyło, już nie jesteś jego workiem treningowym. Teraz jesteś NOWĄ BOSKĄ GROCHOLĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALEBAZI - to prawda, ze Ty jesteś jak laleczka z pudełeczka. Ja też używam kosmetyków ale głównie - mydła, szamponu, dezodorantu i lakieru do włosów. Odrobina tuszu do rzęs. Jak się uderzę w głowę to jeszcze pazurki pomaluję, o ile ich wcześniej nie obgryzę w korkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przestańcie, bo za chwile okaże się, że ja tylko przed lustrem stoję!!!! Kurna, korzystam z mozilli i tu mi każdy błąd podkreśla, żadnego spontanu,nic nie może być :D A wracając do tematu, nie będę już kontynuować tej rozprawki, bo zaczynam się za bardzo czerwienić, oczywiście wszystkie te słowa wasze, traktuje jak komplement, a już gdy piszą o tym kobiety to naprawdę powinnam wierzyć:D Ale i ja nie mam zbyt wysokiego mniemania o sobie, więc mee możemy sobie ręce podać:( Może nie doświadczyłam aż tylu fizycznych upokorzeń, ale i nie byłam też głaskana po głowie przez exa,raczej dowalał mi na każdym kroku i ukazywał moje niby to niedoskonałości i zawsze w towarzystwie innych, a ja cicha myszka przyjmowałam to z pokorą,lecz wreszcie otrząsnęłam się z tego letargu i powiedziałam sobie DOŚĆ, ja też jestem coś warta i zaczęłam w to wierzyć!!! I dlatego droga Mee, absolutnie nie powinnaś obawiać się tego gnojka(sorki,ale ktoś taki nie zasługuje na inne nazewnictwo),tylko z wysoko podniesioną głową przejść obok niego,aby nie widział Twego lęku i wierz mi, że jest to do zrobienia. Jako pedagog masz władze i wyobraź sobie, że on to tylko krnąbrny Twój uczeń. A Ty taką lekcję powtarzaj sobie co dzień, a nawet kilka razy dziennie, jakbyś później miała wystąpić na scenie w przedstawieniu. Myślę, że w ten sposób dodasz sobie bardzo dużo odwagi.Nabierzesz, przy okazji pewności siebie, a z czasem będzie już tylko lepiej stawiać czoło wszystkim przeszkodom życiowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuce swoje madrosci do tego, co Alebazi napisala-mi kiedys ktos doradzil, ze jak kogos nie lubie, czy tez obawiam sie spotkan z nim, mam sobie go wyobrazic w jakies krepujacej sytuacji, np. ze przepraszam za dosadnosc-robi kupe. I wtedy sie przekonam,ze on jest takim samym czlowiekiem jak ja. I to naprawde pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu wesoło i jakie myśli ,ciekawe jak z realizacja będzie :D ale jak was znam to już mam pietra :D pomysł 1 tylko może nie jeden dzień a dwa. przyjazd w piątek powrót w niedziele i 1 łózko odpada jak przyjadę bo jeszcze chcę pożyć troszkę. Mee a temu fajfusowi może załatwimy skierowanie do dentysty po nowe uzębienie i konsultacje z ortopeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx qrcze wzruszyłam się ;-),palantowi się należy krzywe zrastanie jak najbardziej!!!Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pouciekały Mee nie mów 2 razy to w końcu niedaleko i da się załatwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Was wszystkich. Jest hasło - jest reakcja. A jacy wszyscy dla siebie mili, jak się komplementują, jakie wsparcie i nić porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx jak już nie dam rady to będę wzywała posiłki ;-) Dudzia bo my FAJNI JESTEŚMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×