Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Dudziaaa - Suuuper!:):) Odpoczniesz trochę;) Albo weźmiesz się za inną robotę:P A ja w następnym tygodniu mam pisemną maturę z polskiego... Zaraz po weekendzie majowym:O 4 maja!!! Nogi i ręce już zaczęły mi się trząść:O Ciekawe jak będę się czuła w dniu matury:O Czy ktoś może mi powiedzieć co ja najlepszego zrobiłam?!:O Chciałam ustawić słuchawki i mikrofon, a tak namieszałam w realteku, że zniknęły mi te ikony i zostały same głośniki:( Jak się dowie, to mnie zabije!!!:O Ktosiu, czy jest na to jakaś rada? W końcu ty informatyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza radośc już uleciała jak sobie uzmysłowiłam, ze cały ten czas spędzę we własnych 4 ścianach - przez pewnego bezmózgiego, egoistycznego patafiana :-( ANNIKA - ja bym chętnie pomogła, ale nie znam się na tym nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - ja przyjadę do Ciebie;) Nie zmieni to faktu, że w "czterech ścianach",ale przynajmniej nie sama:P A żebyś nie miała czasu myśleć to pomożesz mi zająć się takim małym łobuziakiem, a ja się w końcu wyyyyspię o czy mażę o dawna:P Annika - ja też nie wiem o czym Ty tu mówisz:D Ja żadnych słuchawek nie mam u siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki;) Pomoc jest już zbędna, Mariusz mi pomógł:) Tylko, że ja się dowiedziałam od niego, że miał dziś wypadek, auto rozklekotane, koleś tirem się zagapił, on twierdzi, że nic mu się nie stało, ale chyba nie do końca, bo jest w szpitalu na obserwacji, bolą go żebra i głowa, nie wiem ile tam zostanie...:O Jeżeli ktoś ma numer to może niech do niego zadzwoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Annika Mo jak możesz to poślij mu sms ka i życz powrotu do zdrówka pewnie wszyscy tu będą się o niego martwili i jak masz to ślij nam wiadomości O kolesiach w tirach to ja trochę wiem, dziennie pokonuje ładny kawałek do pracy i nie mam o nich dobrego dania A kwatera już wybrana, czy szukamy dalej ? bo jak widzę już zostałam umieszczona na liście :) pozdrawiam Wszystkich cieplutko miłego :) SM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - Mariusz kazał ci ślicznie podziękować:) Czuje się w miarę dobrze, przynajmniej żarty się go trzymają:P Tyle tylko, że boli go jak się rusza:O Podejrzewają wstrząs mózgu, ale na razie nic nie wiadomo... A żebra ma złamane:( Nic więcej nie powiem, bo on mnie zamorduje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!:) No, ja nie rozumiem co się dzieje!!! Pustki ostatnio nieziemskie się tutaj porobiły!!! Gdzie się podziały największe gaduły?:( Dudzia? Alebazi? Karmela? Co z wami???? No, Alebazi jestem jeszcze w stanie zrozumieć, bo w pracy siedzi... Ale wy? Urlopy chyba macie? Czy się mylę?;) Eweline, ty też byś choć na chwilę weszła i powiedziała jak poranek minął:P Kurcze... Nuuudyyy!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Właśnie jest część pracująca! W ogóle co to znaczy? Taki piękny dzień i się obijać? Nic nie robić?! :D:D Kobiety, a na czym stanęło w ogóle odnośnie tego spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dooobry :) Annika-specjalnie dla Ciebie melduje się;) Poranek był taki sobie, ale na szczęście jest lepiej:) Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - No to coś mi się chyba pomyliło:D Ktosiu - Kto się obija? Ja?!?!:D Wcale nie... Od rana ręce pełne roboty mam:P Eweline - Dziękuję ci kochanie:D No poranek taki sobie był, faktycznie... Ale zaraz wybieram się do miasta na zakupy i popołudnie zapowiada się całkiem przyjemnie:P To idziesz ze mną?:D Haha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, w kwestii spotkania stanęło na tym, że czekamy tylko na Ciebie z potwierdzeniem. Inni się już zdeklarowali. Mamy 9 osób, Ty zamykasz liste cyfrą 10. I jak? Spotkanie w okolicach Częstochowy - stosujemy się do dobra ogółu w tym naszej szczecińskiej koleżanki Anety, którą podziwiam za chęci. Aneta, robisz na mnie wrażenie. Cieszę sie, że się wszyscy spotkamy, poznamy i spędzimy wyjątkowy czas. Gwarantuję Wam, że osobiste poznanie, to kosmos w porównaniu do li tylko pisania bez znajmości. Namawiam tych, którzy się wahają. Mariusz, pisz jak z Twoją decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczeta widzę że zlot będzie liczny :D ktosiu ty się nie zastanawiaj tylko musisz jechać bedzie czadowo :D gril pełna wyzerka .tańce do świtu . wylegiwanie się miedzy laskami a pamietaj weż ciemne okulary łatwiej i swobodniej się patrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze szef marudzi na 3dni urlopu mi dać a taki wikend byłby fajny :D jutro jeszcze go pomęczę musi mi dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze że chciałbym jechać ale nie wiem co na to po pierwsze szef a po drugie - sprawa auta i moich obecnie ruchów. Niby za miesiąc powinno mi to przejść ale nie wiem czy szybko wsiąde za kierownice żeby dojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos pomyślimy mamy czas ponad miesiąc czasu chyba nie zostawisz mnie z 9 laskami samego nawet wióry nie zostana po mnie :) :D i jak coś to pod kurują ciebie dziewczeta są wszechstronne po zlocie bedziesz chodził jak po kapitalce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz kuracja full serwis naładujesz akumulatory i otworzysz oczy zobaczysz inny swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×