Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

już wiem one się już na zlot szykują miotły szykują , peleryny pracują i te no to co na głowie mają , no wiecie o co mi chodzi :D a i różki szukają , ale nie te na głowie :D tzn różdżki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj KTOSIU - była imprezka. Ja do dziś pamiętam jedną ciętą ripostę, jaką usłyszałam od MAXX w odpowiedzi na moje najskrytsze wynurzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - pare Czarownic tutaj jest ale z imienia wymieniał nie będe :D Oczywiście wcale nie mówie tutaj przede wszystkim o Ewelinie, Tobie, Anicie, Izie.. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmela mam nadzieję że o wystraszeniu myślałaś :D jak co to przepraszam za mój dzisiejszy humor, ale to chyba z przepracowania, bo przywieźli mi drzewo do kominka i trzeb bało je do właściwego miejsca przenieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - No coś ty... Ja, Ewelinka, Izunia i Basieńka (mogłam?:P) jesteśmy przecież kobiety takie dobre, że aż do rany przyłóż!:D To Mariusz uderzył się w głowę podczas wypadku i teraz biedaczek nie wie co pisze:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy zamiast przejmować się moją glową może przejmiecie się moim pustym brzuchem? Przecież z głodu tutaj umre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja napisałam czarownice ? ale na zlot trzeba jakoś dotrzeć a dobre wróżki też latają i mają różdżki :) to ktoś napisał o Czarownicach ;) ale faktycznie to wina głowy może być :) a gdzie tak głodzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie? w każdym szpitalu głodzą. ale KTOSIU jest dziś marudny, znudzony, oslabiony i sam nie może się zdecydować czego chce i jak się czuje. jest głodny, ale w zasadzie to nie jest źle się czuje, ale w zasadzie to dobrze głowa go boli, ale w zasadzie nie boli miał wypadek, ale nic się nie stało i tak cały dzień A to podobno kobiety same nie wiedzą czego chcą :-D ANNIKA - znów dałaś czadu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chyba jestem śpiąca bo nie zauważyłam kiedy tak pisał nie pisał Ktoś :) zmykam do łóżka dobrej nocy :) a jak tak dalej będą głodzić to poszukamy kogoś co blisko mieszka i coś podeśle SM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja bym chciała pojechać. Tylko muszę dalej oddziałową pomęczyć. Karmelko ja bardzo chcę ciebie i resztę dobrych ludzi poznać,bo wszyscy mnie rozumiecie,bo przeżyliście podobne historie i czuję,że to będzie przygoda mojego życia. A może poznam po drodze miłość mojego życia?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaariusz:D - Przywiozę ci jedzenie, jak będzie 40 kg:D Zemsta musi być:P A wtedy to ja na ten zlot mogę cię zabrać jako bagaż nawet:D:D:D Dudzinko - Staram się jak mogę:P:D SM - Mariusz co chwile nam tak pisze w drugim obiegu;) Kapryśny jest bardziej ode mnie w okresie menstruacji:D Anetaaa! - Ty lepiej w pociągu nikogo nie poznawaj:D Bo my w tym domku co na dzień dzisiejszy go wybrałyśmy mamy tak ciasno, że każda kolejna osoba to byłoby przegięcie:D Haha:D Oczywiście żartuję (jak zawsze!):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Potworki:P👄😍 Choć wiem, że już śpicie, mówię Wam "dobranoc", choć wiecie, że Was uwielbiam, mówię jeszcze raz to samo. Bo to sprawia, iż wiem, że nie jesteście tylko snem, gdyż do tej pory tylko sny były tak wspaniałe jak Wy:)🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na ile osób szukamy kwatery? Kto jedzie sam, a kto z dziećmi? Chyba należy wyjść od takich szczegółów ;-) Trzeba się mocno sprężyć bo jest problem z miejscami - w takie weekendy jest duże obłożenie i ludzie wcześniej rezerwują. MEE - ile Was jedzie? KARMELKA - zabierasz córę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu - ja i mee jedziemy bez dzieci. Z tego co czytałam, to córki zabierają SM i Aneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu - ja i mee jedziemy bez dzieci. Z tego co czytałam, to córki zabierają SM i Aneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam ? jak tam moi mili?? widzę ,że już pakujecie walizki,baardzo się cieszę ,że Was spotkam ;-) dziś wydarzenie ,że hohooo-były przesłał mi na konto 150 zł tytułem zadośćuczynienia za rozbity telefon i zerwane korale,łaał ,już słyszę jak klnął przy wpłacaniu hehe a moja pani adwokat jutro podaje o egzekucję komorniczą alimentów,poprostu trzeba panu umilić życie... wypiłam herbatkę z Karmelkiem ,więc humor mi dopisuje,posyłam Wam całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro walizki spakowane to rozumiem, że kwatera już zaklepana. To dokąd wyruszamy? wprawdzie ja wciaż jako "rezerwowa" ale proszę o wtajemniczenie w szczegóły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich gorąco i serdecznie!:) Upał był dziś niesamowity, myślałam, że umrę w tej szkole:O A byłam odebrac świadectwo i muszę się wam pochwalic, kochani, że zdałam z nagrodą:D Dostałam książkę "Szewcy" Witkiewicza:P W końcu mam to za sobą;) Jeszcze tylko maturka... Pierwsza (z polaka) już za tydzień😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNIKA - super się spisałąś - GRATULACJE !!!!!!!!!!!!! Jestem pełna podziwu - nie wiem jak Ty tego dokonałaś będąc w tak trudnej sytuacji. Wielki szacun !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×