Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Annika - ode mnie też gratulacje. Świadectwo z wyróżnieniem, to o maturę nie ma się już co martwić. Będzie dobrze. Aneta - to dobra wiadomośc, będzie Ci lżej, a i dla córki z pożytkiem. Czy komukolwiek udało się namierzyć jakieś miejsce spotkania dla nas?, bo Dudzia dopytuje.., a tu organizacyjnie jeszcze jesteśmy w powijakach. Choć w sumie jeszcze jest trochę czasu, tym bardziej dla mnie, gdyż mam w zwyczaju działać na ostatnią chwilę. Damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOB
Czy są na forum samotni ojcowie czy tylko samotne matki? Bo jak by coś to nie chciał bym się wpraszać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, witaj SOB - mamy tez tatusiów więc śmiało. Z wyjazdem problem jest o tyle, że jest to oblagany termin i większość kwater jest zajęta ;-) Oj, KTOSIU - a co Ty się tak rano zerwałeś - było rozdanie termometrów? I jaki wynik? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - z upragnieniem czekam na Ciebie od rana! :D A termometrów już nie rozdają :P :D Wyniki jak dla mnie pozytywne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOB
A Ty Ktoś to tak dosłownie samotny ojciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOB
Yyy no wiesz, wdowiec? Czy partnerka Cię zostawiła z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy KTOSIU jest dostępny więc sie wtrącę - mamy samotnego tatę, którego żona zostawiła z dziećmi i mamy 3 wdowców (min KTOŚ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, widze, że KTOSIU jednak jest. To sorki. A masz dla mnie jakąś niespodziankę, że na mnie czekasz? A wyniki to pozwól, że sama ocenię (jeśli mi je przedstawisz). I jeszcze pamiętaj, że mi wczoraj obiecałeś poprawę w zachowaniu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu ciągle jest :D Obiecałem poprawe więc tak się stanie! :D A szczegółowe rozmowy na temat wyników itp. Może przeprowadzimy w drugim obiegu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spieszę donieść, że o ile Ktosiu mówi prawdę to zdrowieje i za miesiąc będzie mógł się z nami spotkać !!!!! :-) To kolejna super wiadomość od wczoraj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i dzięki wszystkim;) Ktosiu - Wczoraj na zakończeniu strasznie obtarły mnie buty:D Chcesz to możesz się teraz zemścić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika "córeńko Ty moja" pękam z DUMY i PODZIWU jak w takich okolicznościach udało Ci się tego dokonać!!!!!! A teraz tylko spróbuj powiedzieć na siebie jakieś złe słowo!!!!!!!! I nie wolno źle o sobie myśleć. Dałaś CZADU i ONI powinni wiedzieć jakom jesteś skarbem!!!!!!!! No to o maturę Twoją, to ja już jestem spokojna:D Dziś rozpoczęłam sezon plażowania, i kurcze, teraz jest mi zimno, bo citenkę się przyjarałam i jest mi zimno.... Jutro powtórka, bo w poniedziałek do roboty muszę:( Nie mam tego weekendu wolnego jak inni, niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, wykazowałam, błędy, które zauwazyłam podczas pisania, a ten mi je ponownie wrzucił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mamuśka", bo ja po prostu, gdy wszystko się pierniczy, uciekam w naukę;) Inni wybierają alkohol i narkotyki:P Ja na szczęście mam na stres i nerwy lepszy sposób, bo pożyteczniejszy dla mnie:D A tak poza tym - co do matury, nie jestem pewna czy zdam:( Bo to jednak co innego niż egzaminy końcowe:O A zakres materiału będzie na pewno bardzo, bardzo, baaardzo obszerny!:O:( A co ty tutaj, MAMCIA, w ogóle piszesz?! Ja nic nie rozumiem:O Przyjarałaś się i jest ci zimno??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, taka właśnie dziwna reakcja:( Nie wiem, czy jutro powtórka będzie możliwa, ale cała noc przede mną, to się zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a my dziś spędziliśmy fajny dzień:) Najpierw wyszliśmy z małym (ja i mój B) przed dom pojeździć autem, a później poszliśmy na spacer w stronę wyrobiska, wypróbować dopiero co kupioną, upragnioną spacerówkę:D Było naprawdę bardzo przyjemnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :) chyba wszystkich na weekend wywiało a jeszcze jak wieja tak jak u mnie dzisiaj to w 100 % my wczoraj zabrałyśmy się w końcu za wymianę garderoby z zimowej na letnią. Oj czemu te dzieci tak szybko rosną :D miłego dnia ;) i pogody ducha, bo ta na dworze dopisuje :) SM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja miałam wczoraj mocno pracowity dzień. ciężko samemu pewne rzeczy zrobić więc trwa to dwa razy dłużej niż na cztery ręce. Musiałam wczoraj przenieść szafę, ale nie dalo się w całości. Trzeba było więc najpierw ją rozkręcić, a potem od nowa poskręcać. No -robota głupiego. Na dzis też mam sporo planów. Najgorsze jest to, że jak siedzę w domu to non stop jestem głodna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam długi wikend z jednej strony super z drugiej nie za bardzo pogoda super tylko troszkę wieje oby cos nie przywiał :D na razie leniuchuje jutro zamierzam porządne sprzątanie jak chęci nie zginą :D troszkę nerwowy jestem coś mi odbiło i prubuje rzucić palenie ale znajomi non stop dzwonia na imprezy zapraszają jak pujde to bedę ćmił znowu :-P najgorzej piwko wypić bez fajki masakra diabełku zrób grafik wiekszych robót to wpadniemy i porobimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Bardzo ładna pogoda dziś, w sam raz na pikniczek za miastem:P Troszeczkę wieje tu u nas, ale to nic nie szkodzi;) Jestem taka szczęśliwa, że ta szkoła jest już za mną, że mam ochotę tańczyć w polu na bosaka:D I chyba tak zrobię:P Za niedługo wychodzimy, mam nadzieję, że dzisiejszy dzień również zaliczę do udanych;) Dzięki za wszystko, skarby wy moje!:D Muszę was ucałować... 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄 No i miłego dnia życzę wszystkim!!!:)🌻 Pa pa!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś jednak zmieniłam plany i oddałam się lenistwu ;-) Pogoda piękna, upła jak cholera, u nas rano trochę wiało, ale potem znów powietrze stanęło. W domu mam zimno więc się nie męczymy bo luksus jak w klimie. Nudno :-(. a przed nami jeszcze 7 takich dni - chyba oświrujemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×