Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Witam wszystkich :) Dawno mnie tu nie było ;) Czy ominęło mnie coś ciekawego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Azi zamiast siedzieć w domu przed kompem to wyszłabys na spacer ;) Może takowego sponsora byś znalazła :P Dudzinko, mnie się to przytrafia coraz częściej, gdy wychodzę z wanny heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNIKA podobno lubisz czytać to poczytaj i będziesz wiedziała:PA co u Ciebie?Jak matura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo Annika, wreszcie wrocias!!!!!!!!!!!!! Właśnie, włąśnie pisz jak matura!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam narazie czasu na czytanie Ewelasku :P A matura byłaby bzdurą, gdyby nie matma, którą zresztą oblałam :( Ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skladaj podanie o poprawe w sierpniu, masz czas do konca tygodnia. Znajdz jakiegos korepetytora i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azi 👄 Podanie już w piątek złożyłam ;) Ale to nieco pokrzyżowało mi wakacyjne plany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ale cóż, jak mus to mus. Dasz rade, jakos pokombinujesz i na wakacje czas znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kobietki :-) Miałam pracowity wieczór - kosiłam trawę - rośnie jak szalona i nie nadążam biegać z kosiarką. Wczoraj nożyczkami wycinałam trawkę w rowkach i tak sobie zjarałam plecy, że myślałam, z dziś w pracy będę urzędować bez bluzki ;-). Chłopaki jak jeden mąż głosowali na "TAK" tylko nie wiem czego oni się spodziewali po moim toplesie (stanik też starsznie mi dokuczał) :-P ALEBAZI - nie wiedziałam, że Ty jeszcze ten tydzień w pracy - myślałam, ze ktoś włączył Twój komp więc Cię nie zaczepiałam ;-) Dzisiejszą noc miałam koszmarną - nie dość, że gorąc i duchota to jeszcze burza i ulewy (a okna nie sposób było zamknąć bo byśmy się podusili) i na dodatek ciągle jeździły karetki i straż (oczywiście każdy ich wyjazd w teren poprzedzony był wyciem syreny przez kilkanaście minut). Teraz do mojego "pracowitego" potu zleciały się komary z całej okolicy i mnie pożarły ile się dalo. Ratuuuunkuuuuu !!! Wczoraj dama zrobiła sobie manicure - w soczysto czerwonym kolorze co jest absolutnym idiotyzmem bo większość mojej ozdoby została na biurowych papierach, a ja wyglądam jak baba z warzywniaka po tygodniu od nałożenia lakieru :-( No po prostu cudnie ;-) W piątek umówiłam się do mechanika na przegląd samochodu przed wakacjami, oraz na przegląd .... mechanika :-P (znajomy za wszelką cenę próbuje nas zeswatać :-D ). Nasze wakacyjne plany musiały ulec zmianie - niestety w tym sezonie nie zaliczymy Kudowy i jej przecudnych okolic. Obieramy kierunek Ciechocinek (oraz Toruń, Biskupin, Solec Kujawski). No i koniecznie musimy skoczyć do naszego zeszłorocznego Wygwizdowa - obiecałam to dziecku i przyznam, że sama też tęsknię za tą oazą szczęścia. ANNIKA - przyłóż się i po prostu - miej tę matmę za sobą :-) - matma jest łatwa - to tylko schematy i trochę kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - No dzięki :D Przy tobie zawsze czuję się jak idiotka :P hehe... Może i matma jest łatwa, ale ja pojechałam na egzamin z gorączką, cieknącym katerem i bólem kości :( Nie polecam nikomu :D Najpierw rozwiązywałam zadania, a później już tylko strzelałam, żeby jak najszybciej stamtąd wyjść, bo babki z komisji nawet nie pozwoliły kulturalnie pójśc mi wysmarkać się do toalety ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie jesteś idiotka - jesteś usprawiedliwiona - z takim samopoczuciem to i Einstein by niewiele wynalazł :-P Teraz widzę, że głupio napisałam witając tylko kobietki, ale .... moze jednak nie był to całkowity nietakt skoro nasi Panowie znów nie palą się do spędzenia z nami wieczoru. KTOŚ miał się poprawić i od chwili obietnicy wogóle przestał tu zaglądać - oj nieładnie !!! Obietnic trzeba dotrzymywać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet i dotrzymanie obietnicy??? Dudzia,no coś Ty!!!!!!!!!!!!!!!! Wyjadlam pol kilo bobu, kurde o tej porze:(:(:( Ale wczesniej mi sie nie chcialo. Popijam ciepla woda, aby to przepchnać. Ależ mądra baba ze mnie:( Nie ma to jak łakomstwo:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ALEBAZI - Ty to pewnie już nagrzewasz chałupkę na weekendowy zlot forumowy - żeby trzeba było na golasa latać z tego gorąca :-P. Ej, Ty spryciaro :-D Ja też łażę po chalupie rozebrana - szok co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test alkoholowy. Jeśli go zdasz, wciąż możesz pić. Jeśli nie... to czas przystopować z piciem! A oto instrukcja: 1. Kliknij na link poniżej. 2. Otworzy się okienko - kliknij na nos tego pana. 3. Jeśli ci się udało kliknąć na nos, możesz sobie spokojnie nalać kieliszek lub szklaneczkę ulubionego trunku. www.selfcontrolfreak.com/slaan.html NO I KTO JESZCZE MOŻE PIĆ ?!?!?!?!? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, to ten koleś ma problemy ze złapaniem czegoś, co tak ciągle odgania ;) My nadal możemy nalewać ulubiony trunek:D No to moi kochani, czekam na Was w najbliższy weekendzik. Ale jak ja już znam te nasze forumowe zloty,to zapewne sama bedę w moim wreszcie rozgrzanym do czerwoności mieszkaniu. Ktosiu, gdybyś sie tak nie ukrywał, to byłbys na czasie, a tak to tylko dziwaczne pytania zadajesz:D Poczytaj strone wstecz i bedziesz miał jasność:) Zgarnij ewentualnie kogoś po trasie, to będzie Ci wyabczona Twoja niewiedza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTOSIU - najlepiej podjedź po mnie - przyda mi się taka odskocznia jak weekendzik z Wami bo dziś była zajebista awantura z moją teściową oraz wymiana zdań z jej córeczką ;-) ALEBAZI - dobrze, że mnie wysłuchałaś - dziękuję 👄 I znów nie ma mnie komu przytulic w takiej chwili :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia tylko wiesz, przykro mi ale nie mam jeszcze swojego samochodu :) Ale baardzo chętnie Cie przytuuuule! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi już widzaiła, ale ceny znać nie chiała:P Wiecie co, Ktosiu zamówił u mnie na dziś rano budzenie, nawet nie czekałam długo aż odbierze, po ok 10 min. powtórzyłam, a on mi mów, że już prasuje koszulę:D Dzielny chłopczyk, nie zasnął:P Ale rozczarowałeś mnie Ktosiu i to BARDZO BARDZO, że nie chcesz zgarnąć Dudz po drodzei:(:(:( Przecież masz słuzbowy samochód i nie wierzę, że nie możesz się nim poruszać po godzinach pracy:P U nas wczoraj wreszcie była burza, dziś jest czym oddychać. nawet i dla mnie pogoda była juz upierdliwa przez tą duchotę. Współczuję wszystkim tym co na południu Polski mieszkaja:( Miłego dnia dla nas wszystkich życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenskaZdzieciatkiem
Te upały nas też wykańczają. Nie znam Was, a jak czytam, to mam wrażenie, że jakby rodzinka.Budzicie się wzjaemnie, rozmawiacie, wzpieracie. Jak mi brakoje kogos takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ludziska - ALEBAZI już w garach siedzi żeby nas ugościć na weekendowym zlocie. Umówić się konkretnie trzeba czy to jakieś jaja są czy dziewczyna ma nas czekać na progu. Ile osób, kiedy i o której? No przecież nie można jej do wiatru wystawić. Bierzemy materace i zlatujemy się w Łodzi. Zaopatrzenie na miejscu się poczyni. KTOSIU zapakuje do samochodu Ewelinę i mnie, a KARMELKA - Grocholę i Maksa. SM i ANETA zmotoryzowane więc tylko nalać do baku i w drogę. Nie wiem jak z resztą ekipy więc nie będę drygować. Decyzję konkretną trzeba podjąć i dać odpowiedź gospodyni co nas wypatruje - zobaczcie jak ona nas kocha, że własne kąty oddaje do dyspozycji byle tylko się znów spotkać. ALEBAZI dla Ciebie 👄 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA - jest alternatywa - przenosimy imprezę do mnie - może tak będzie łatwiej bo u mnie choć syf malaria to jednak więcej miejsca i kawałek ogródka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko to prawda co Dudzia pisze, wymyslilam nawet obiad na ten upal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa spontaniczność! Jak tam się szykuje wymieniona ekipa? i ps. czemu nie miało to miejsca w ubiegły weekend, gdy ja z W-wy wracałam ;) buu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×