Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Trudny tydzień. Jutro, pojutrze najprawdopodobniej dokona się czas Suni. Sama to sprawię, za przyczyną decyzji, wszak (ironizując )codziennie je podejmuję, - uśpi lekarz, a potem jak jakiś bezduszny grabaż pochowam ją, byle głęboko, by dzikie zwierzęta nie odkopały, będę kalkulować głębokość dołu sztylem łopaty, szerokośc odmierzać załzawionymi spojrzeniami.., a ona tam z boku czekac bedzie na efekt mojej ponadludzkiej i ponadsiłowej pracy. Ułożę, zasypię, może głaz na górę przytoczę i usiądę na nim z pękniętym sercem i przydeptam swą czułość i wrażliwość, ciężkimi drewniakami. Tak, konkretnym trzeba być, nie takim nadwrażliwcem, co to nad każdym robakiem się pochyli i rośliny nie zdepcze, bo potem tylko okupić pożegnanie ciężej. Czuję się w tym osamotniona. Nie ma nikogo. To mój obowiązek. Straszne to jest dla mnie. Nie tylko od strony psychicznej, ale i tej grabażowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIWO obowiązkowo NIEPASTERYZOWANE - inne mają działania wyłącznie moczopędnę i mącąge zmysły. U mnie od wczoraj dramatyczna sytuacja w pracy - przyjechał znów nasz francuski zwierzchnik i wypier.... od ręki dyrektora handlowego - genialny człowiek, który był twórca naszego polskiego oddziału firmy oraz koleżankę, ktora naszej firmie dosłownie poświęciła własne życie i była omnibusem jeśli chodzi o wiedze o sprzęcie. Siedzimy jak na szpilkach - KTO DZISIAJ ? :-( ALEBAZI - spałam "na Pipi" - nie było genialnie, ale tez nie było tragedii. KARMEL.A - jestem z Tobą w tych dramatycznych chwilach. Może Grochola poprowadzi suczkę z Tobą w tej ostatniej drodze - oficjalnie upoważaniam ją do reprezentiowania mojej osoby podczas tej ceremonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grochola się dawno zaoferowała.Co prawda nie ma tyle serca to Karmela ,ale nie wyobraża sobie nie pomóc w trudnych chwilach. Dudzia a długo ten wypieprzający zabawi u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to współczuję stresu znośnego dnia Wam życzę ,ja idę na cmentarz-teściowa mi się śniła,muszę zapalić znicz,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przyczyn oczywistych nie będę mogła dołączyć do Was na zlot :-( jest mi ogromnie przykro bo stęskniona jestem za Wami bardzo, ale .... pewnych kwestii nie przeskoczę. Może w sierpniu będzie to realniejsze. A może we wrześniu. Nie wiem. :-( Jeszcze mam dziś spotkanie z teściową. Jestem kłębkiem nerwów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję przełożyć to spotkanie na termin kiedy naprawdę będziemy mogli wszyscy lub większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, żeby tak wszystkim pasowało, to niestety jest coraz bardziej nierealne:( Ja niestety też, muszę podziękować za dobre chęci Maxxowi:( Nie wiem czy, to kiedyś się wreszcie zmieni... jestem masakrycznie ograniczona... ech... Karmel.a trzymaj się kobieto, cięzkie chwile przed Tobą, no ale trzba i przez, to przejść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teeeż jestem za przełożeniem tego spotkania na późniejszy termin tak żeby wszyscy/większość mogła przyjechać bo niestety ja wtedy też nie dam rady - urodziny Rozrabiaki a Mały mi nie pozwoli opuścić tego wydarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy nie rezygnujcie wszystko obgadane własnie siedze z mirkiem i uzgadniamy co i jak czy potrzeba wiecej nuz materac dmuchany 2 osobowy czy jeszcze namiot załatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx, ale widzisz sam jak jest, tak duza grupa, to naprawde problem aby wszystkim pasowalo. Ja niby moge, a jednak nie moge, nad czym ubolewam niezmiernie!!!!!!!!!! NIECH SIĘ STANIE WRESZCIE CUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO SIĘ ODWLECZE, TO NIE UCIECZE. Planujcie, szykujcie, zbierajcie materace, kombinujcie namioty itd. Mamy przed sobą jeszcze kawałek lata - może sierpień przyniesie pozytywne zmiany? Mamy 15-go wydłużony weekend - możemy wstępnie go zaplanować. Udało się 2 razy to i trzeci się uda - bez paniki. Skoro faceci wzięli sprawę w swoje męskie ręce to na pewno doprowadzą swoje plany do szczęśliwego finału. MAXX dziś wlewa w siebie odwagę więc być może za jakiś czas gdy już osiągnie odpowiedni jej poziom, to do nas tutaj dołączy :-P Kolejny przykład rodzicielskiej miłości i troski w wykonaniu mojego męża - pojechał nad morze z kochanką i starszym synek (podobno - to wiem od młodego), a młodego olał dokumentnie. Nie zgłosił się żeby choćby 3 dni zająć się nim przez 2 miesiące wakacji - a przecież wie, że ja go nigdzie nie wyślę bo nie na to nie stać, a urlopu mam tylko 2 tygodnie. Zagotowałam się !!! Głupie bydlę !!!!! Jak ja mogę mieć choćby cień szacunku dla takiego złamańca ? Nie da rady !!! Tylko pytam sama siebie - po co ja to jeszcze przeżywam ? Durnowata jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po wszystkim... Dzis prosto w oczy uslyszalam ze to koniec... Pol roku z zyciorysu... szlag trafil wszystkie nadzieje i plany... Znow zostalam skrzywdzona...i moje dzieci... male istotki ktore nigdy nikomu nie zrobily krzywdy, ktore tak jak ja chcialy byc kochane i szczesliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupeczka23 przykro mi :( ale powiem jedno podnieś poprzeczkę faceci do dranie ( kobiety tez sa takie ) pokochaj sama siebie a dopiero faceta i pozwól by to facet udowodnił że zasługuje na ciebie i stanie na głowie jęśli bedziesz ufac sobie nie jemu ze to ty jesteś swiatem nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Ci dziękujemy Maxx za podjęcie się zorganizowania tego spotkania,ucieszyłeś nas ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niczego nie obiecywałam !!! Bardzo bym chciała znów pobyć z Wami - w mało którym towarzystwie czuję się tak komfortowo. Jak bardzo potrzebuję odskoczni - jestem zmaltretowana psychicznie przez wydarzenia ostatnich dni. KARMEL.A - ciągle myślę o Tobie i Suni. Ja mam już dziś wolne - trzymajcie się dzielnie - to już początek weekendu :-) Koniecznie proszę się zaopatrzyć w Piwo Niepasteryzowane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mistrzynią w odwalaniu beznadziejnych numerów - odstawiłam auto do mechanika, on odwiózł mnie do domu, a gdy odjechał uświadomiłam sobie, że klucze od domu zostały w samochodzie, a ten może być gotowy dopiero na jutro. Super !!! Na szczęście jest lato i okna pouchylane - zrobiliśmy regularny włam i oto jestem w środku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, normalnie mistrzostwo świata z tymi kluczami:D Szkoda, że te okna miałaś otwarte, wtedy pan mechanik musiałby Ci podrzucić a Ty zaprosiłabyś go w rewanżu na kawusię:P No mężusia-BYDLUSIA tośmy już sobie obrobiły, tyle Twojego. Wracając do spotkania, dla mnie weekend sierpniowy odpada, jestem sama w pracy i jak w zeszłym roku mam dyżur przy monitoringu,więc ani rusz z Łodzi nie mogę.Znowu lipa. Muszę cos tu napisać, bo mnie gniecie niesamowicie pewna rzecz. Dlaczego nikt nie zaprosił MPE do spotkania???????? Dziewczyna ma teraz traumę i zakończyła ze mną kontakty:( Maxx Ty wiedziałeś, że ona jedzie do PL, ale słówkiem jej nie wspomniałeś o zlocie???????(tu ironizuję, bo wkurzyłam się bardzo). Nadmienię, że ja MPE wspomniałam o takowym spotkaniu,ale ona ma pretensje,że nikt z forum nie powiedział jej o tym a tym bardziej Maxx,który organizował to spotkanie. Wszystko skupiło się na mnie... Proszę Was bardzo, Ci którzy maja z MPE kontakt w drugim obiegu o wyprostowanie i ewentualne zwórcenie uwagi MPE na jej zachowanie w stosunku do naszej grupy forumowej. Niejednokrotnie pytałam ją, czemu sie od nas tak oddaliła, odpowiedzi były wymijające, a teraz oberwałam i jeszcze zostałam obrażona. Sorki,że się uzewnętrzniam, ale niestety nie czuję się winna, a tak zostałam potraktowana:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to duuuża lipa z tym sierpniem, ale ja nie tracę nadziei. Mamy jeszcze wrzesień - sam począteczek powinien być pogodowo zbliżony do sierpnia :-) MPE - cóż - nie wiem co jej jest, ale rzeczywiście dała czadu :-( Może Maxx jakoś ją ułagodzi - w końcu to facet i na pewno ma swoje sposoby :-P ALEBAZI - a czy Ty wiesz, ze ta kawa, na którą mechanik mnie zaprosił to ma być wypita podczas wspolnego wyjazdu nad morze? :-D - też się dzisiaj o tym dowiedziałam. A wydawało mi się, że mam zaklepany pokoik w Ciechocinku :-P Cóż - życie jest pełne niespodzianek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabyłam dziś nowy lakier w obłędnym jagodowym kolorze - z myślą o jutrzejszej imprezie - zamierzam założyć fioletową błuzeczkę i takież obcasowe letnie buciki. Do tego prawie przezroczyste białe spodenki - wiecie, komu mam zrobić "na złość" - w końcu diablica ze mnie :-P Od razu zabrałam się za pomalowanie pazurków i tradycyjnie chce mi się siku. Poczekam z utęsknieniem na mechanika - jak przyjedzie to mnie wysadzi :-P - może potraktujemy to jako substytut kawy - chyba powinien być zadowolony, co nie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, to Ty nie wiedziałąś, że nad morze jedziesz????? fiu fiu kobieto, coraz gorzej z Twoja pamięcią:P Widze, że ponownie zaczynasz drażnić... tymi tekstami:D I tak na marginesie, to ja też powinnam mieć focha, bo Maxx osobiście nie zaprosił mnie na zjazd:( Jak ja jednak jestem zirytowana zachowaniem MPE, strasznie przykro, naprawdę, że coś takiego ma miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tam , wiesz, że są ludzie i ludziska - nie denerwuj się nią już tak bardzo. Czekam i czekam na ten telefon od mechanika, a on nie dzwoni :-( Sama się wysadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz dowiedziałam się, że dziś jest piątek trzynastego:P Tak, to właśnie jest fajnie na urlopie, daty nie sa mi do niczego potrzebne.... Oj, tam oj tam, dzwon, w końcu nie chcesz go zaprosić na rozbieraną randkę, tylko pytasz o autko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem wkurzony dziewczyny najpierw Iza jestes okropna twierdząc że nie zaprosiłem ciebie i masz minusa umnie aż do mongoli za to diabełek nic niemów wrzesien to tylko umnie w domu bo mozebyc pogoda rózna ale ok nie ma sprawy 6-7osób spoko przenocuje nawet wiecej tylko nie róbcie ze mnie durnia a o polci nic nie wiedziałem pisałem milczy i nic nie wiedziałem ze bedzie w polsce a jak cos to nie ma problemu ona wie i zna mnie ze moze bez zapowiedzi wystarczy tel jak jest na miejscu i dziwi mnie to że tak was potraktowała chyba miała chandre lub okres sprawdze jak się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ztym to sie policze jeszcze no dobra nic nie mówie jesteście okropne tyle wam powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×