Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Witam. Wreszcie wymarzony urlop :) Evela To miałaś szczęście bo niektórzy nie potrafią się dogadać bez sądu. Mój syn w ogóle nie zna ojca bo tamten od rozstania nigdy do dziecka nie chciał przyjść. Mimo to nigdy nie mówiłam o nim źle wręcz przeciwnie ( nie chciałam by był źle nastawiony ) gdyby tatuś kiedyś zechciał kontaktów. A mimo moich starań syn i tak nie chce o nim słyszeć i wyraża się bezosobowo. Myślę że dziecko i tak ma swoje zdanie i nigdy bym mu nie kazała mówić o ojcu np ,,tata" skoro sam tego nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Czesc Wam:) Jak minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecko widzi sie z ojcem co dwa dni ale przynajmniej na razie nie ma ochoty zostawac na noc u niego, pyta mnie po 10 razy dziennie czy go kocham jakby sie bał ze ja tez odejdę. Byliśmy dzisiaj na basenie krytym.Kiedyś myslałam, że bez męża nie pójdę, dzisiaj zaczynam robić rzeczy o które wczesniej bym się nie podejrzewala. To ja pierwsza wzięłam go na narty, to ja go nauczyłam jeżdzić bez kółek na rowerze. I chociaż mąż go nie zostawił to ja poświęcam cały czas i wysiłek aby go czegoś nauczyć, i chyba ja jednak jestem dla niego autorytetem. Przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
mosew a czemu to myslalas ze bez meza nie pojdziesz na basen z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kiepsko pływam, bo mam kompleksy, bo mąż mnie utwuerdzał w przekonaniu że nic nie potrfaię, że wszytko jest dzieki niemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosew Nie możesz tak myśleć ! i nie wierz w to co mąż wmawiał. Nawet nie wiesz ile mamy siły i ile umiemy same zrobić. Życie nas uczy radzić sobie w każdej sytuacji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
I Ty jemu pewnie wierzylas ze nic nie potrafisz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że uwierzyłam, że bez niego świat sie zawali, ale zaczynam się podnosić i to go flustruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
I zobaczysz, ze bedzie coraz lepiej. Czas leczy rany... Wiem ze ten tekst jest mocno wyswiechtany, ale naprawde tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
margaret w deszcze tez mozna sie fajnie bawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
w deszcz*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Jednak lepsze sa upaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
W sierpniu urodziny mojego synka, skonczy 4 lata i zanosi sie na to ze nawet nie bedzie chcial widziec ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Puk puk...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Co tutaj taka cisza...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotni rodzice bywają czasem zmęczeni , choćby samotnością , wszyscy już spią. Jutro ciężki dzień dla samotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Dlaczego niedziela mialaby byc ciezkim dniem tygodnia dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dont no lady
bo sie uzalaja najbardziej nad soba w niedziele wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_Mama_78
do magda33warszawa Witaj, w jakim wieku masz dzieciaczka? Ja również jestem z Bemowa, mam 2,5 letniego szkraba, jestem rozwiedziona i chętnie poznam osoby do wspólnych wypadów na place zabaw, boiska itd :) Odezwij się proszę, mój mail magwar1@wp.pl lub gg 10368571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_Mama_78
do mosew Mój syn również widzi ojca co drugi dzień, teraz rozpaczam :( bo od wczoraj jest u niego na wakacjach, przez całe calusieńkie 2 tygodnie nie będę widzieć Szkraba i nie potrafię sobie z tym poradzić. Wszyscy mówią, masz czas dla siebie, odpoczniesz, daj spokój to nie koniec świata..... a właśnie, że koniec świata, nigdy nie rozstawałam sie z nim na tak długo!!! Najnormalniej w świecie tęsknię. A czego się boję po powrocie? Że dziecko wróci zmienione przez ojca, nastawione źle itd itp, obawy obawy obawy... A z ojcem niestety nie można sie dogadać, on nie widzi potrzeby. Ale się rozgdałam. A chcę pogadać na priv z dziewczyną, która ma podobne "problemy" i obawy. POzdrawiam wszystkie samotne mamusie i tatusiów też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nowych. Trochę mnie było, ale już wróciłam :) Widzę że nie leniuchowaliście, forum było żywe, jedynie wczoraj wszyscy chyba spali, albo byli zmęczeni. Samotna mama 78 jak masz ochotę to pisz na e-maila Evela777 będzie miał wspaniałą Mamę na urodzinach. Ja do mojego słoneczka zapraszam zawsze dużo dzieci na urodziny. Dla niej to sama radość. trzymajcie się cieplutko Mama 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×