Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Pora spać , jutro wsiadam za kierownicę a Łódż to nieco zatłoczone miasto i przyda sie dobry czas reakcji,. Dobranoc , niech wam się przyśni cos miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Samodzielni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_Mama_78
macchiato79 Witaj. Właśnie, samotni-samodzielni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Wczoraj towarzystwo prowadzilo nocne rozmowy a teraz cisza:) He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Witaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałem na chwilkę , po pracowitym dniu porozmawiało by się chętnie z kimś sympatycznym , dzieci już śpią , a samemu jakoś tak nie chce się kończyć dnia w którym nie było nic prócz pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
samodzielna mama 35 jak minal dzien?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Usnelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Evela777, Samotna_Mama_78, margaret95, samodzielna mama 35 i wszyscy inni :) Lepiej mi się na serduszku zrobiło po waszym powitaniu :) Jestem samodzielną mamą 9-cio letniego Sebcia :) A wy w jakim wieku macie dzieciaczki? Chciałabym was lepiej poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
macchiato79 u nas zawsze jest milo, i o dziwo sporadycznie jakas pomaranczka tu sie odzywa;) Ja mam prawie 27 lat, a moj synek 21-go sierpnia bedzie mial 4 lata:) A dzisiaj sobie wlaczam muzyczke na poczatek dnia, ten kawalek wprawia mnie w jeszcze lepszy nastroj: http://www.youtube.com/watch?v=HCS-7BjbY0M Dedykuje Wam kochani, ale nie wiem czy taka muzyka Wam odpowiada;):D Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Milo... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 27, dzieciaki 6,5 i 4. Jeśli chodzi o hobby, to głównie czytanie psychologia, pedagogika, literatura piekna, zawsze teatr - od kilku lat zawieszony na kołku a kiedyś współtworzyłam własny... jeśli chodzi o sport, to tylko chodzenie, ale brakuje mi gór.... wiec przemierzam kilometry nad jeziorem. Odwiedze rodzine, znajomych, poukładam w dokumentach, poszukam pracy, bo umowa tylko do wrzesnia i czas mi zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallipoe :) to masz cudną gromadkę w domu! Super, zazdroszcze! Ja mam tylko synka, poroniłam bliźniacza ciąże ponad 3 lata temu... boję się że więcej dzieci mieć nie będę... pozostaje nadzieja. chociaż nawet odpowiedniego kandydata trudno znaleźć :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macchiato79 masz racje- trudno znależć odpow.kandydata. Ja też kocham dzieci i jeszcze mi się marzy jedno ale cóż zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_Mama_78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_Mama_78
Coś mi się nie napisało :) (patrz powyżej ;) ) Ja mam 32 lata a mój Syn skończy za 2 dni 2 lata i 8 miesięcy. Po rozwodzie jestem ponad rok. Jestem na forum od niedawna i jestem bardzo szczęśliwa, że znalazłam sie w gronie tak przemiłych osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich evella , nie zasnęłam, tylko net mi zwiał. Tak czasem u mnie w górach jest macchiato 79 Ja mam 36 , córa 6. Cieszę się, że Ci się u nas podoba Jak zakładałam temat, to nawet nie przypuszczałam,że nas będzie aż tyle Co do dzieci, to ja kiedyś chciałam zaadoptować, ale i z tym w pojedynkę jest problem muzyka dobra, bo trochę padam. Byłyśmy dzisiaj cały dzień w parku dinozaurów w Zatorze. Polecam dla dzieciaków super zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna_Mama_78
Uwaga, ja i mosew spotykamy się w weekend w Warszawie! MOże któraś z Mamusiek chce dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc macchiato79 ja 33 , synek prawie 5 samodzielna mama 35 ja byłam w zatorze niedawno, super miejsce choc moje dziecko bylo bardziej zafascynowane tym placem przed wejsciem do dinozarów, wiesz o czym mówię:) ale miejsce godne polecenia ja jeszcze planuje wyjazd do chorzowa(wesole miasteczko), pszczyny(zamek ze zbrojownią i żubry w okolicy) i niedzicy(zamek gdzie wiezili podobno janosika) ale na to pierwsze to potrzebny majątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×