Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Mnie miejscówka jest obojętna... Gór już tak dawno nie widziałem, że zaraz zapomnę jak wyglądają :-) Czasowo jak po pierwszym to się dostosuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK datę poproszę... Panie zebrać się w garść i do dzieła jasno i konkretnie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam choć tu coś pusto :( ogórek no to po męsku, jak ktoś tu kiedyś napisał jesteśmy przecież babami z jajami Proponuje datę 9, 10 października, Zakopane napiszcie czym pojedziecie trasę" wycieczki" możemy ustalić na miejscu mosew ja byłam 3 lata temu w Zakopanym ale w listopadzie, nie było takiego tłoku w Morskim Oku Miłego dnia dla tych co tu zajrzą i dla reszty też. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lepiej pasuje 15-17, mam wtedy z kim zostawić dzieci. Wybieram się pociągiem, ale może ktoś z Was mógłby mnie podrzucić samochodem z jakiegoś strategicznego punktu, takiego jak np Warszawa? Dla mnie to będzie cały dzień drogi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dostosuje co do daty:) tak że ustalcie by wam pasowało wszyscy byli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo ja moge 9,10 wtedy mam z kim zostawic dziecko-jest u meza znaczy ojca dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dogadajcie się kiedy dziewczyny:) tak by był czas coś wynająć wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaliope - spróbój cos wykąbinować, maxx ma swietny pomysł wynajęcia domku ale musimy wiedziec ile osób, ja jeszcze nie wiem autobus albo auto z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę przez Wrocław i Kraków chyba to moge kogoś zabrać :-) Co do daty się dostosuję :-) A no sloma mi z butów wystaje- nie przywitałem się..... CZEŚĆ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :-) Skoro jesteśmy umówieni to czekam niecierpliwie na 10 :-) Jak tam?? Ja wczoraj zrobiem sobie odsypianie :-) Już mi tak maluchy dały w kość wczoraj... Nie wyspali się, w przedszkolu syn nie leżakował i od 16 do 19 miałem płacze i marudzenia.... A jeszcze byłem ciuszki kupić córce i syn bakugany chciał... Masakra mówię Wam!! Ale żyję nadal :-) Miłego dnia wszystki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! z tego co widzę jednak termin 9-10 będzie , trudno wiec ja odpadam:( bawcie się dobrze, może następnym razem... A gwoli uprzedzenia dalszych pytań, wyjaśnię, iż tylko wtedy mogę wziąć piątek wolny i mam zapewniona opiekę dla dzieci przez teściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani. Czytam Was bardzo pilnie i jestem na bieżąco z tym, co się dzieje na topiku. Zazdroszczę Wam, że spotkacie się w realu. Dla mnie osobście to zbyt daleka droga a ponadto niestety jestem tchórzem i w ostatniej chwili spanikowałabym i nic by z tego nie wyszło. Póki co bardzo gorąco wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja juz się ciesze na ten wyjazd, musze uciec stąd, drugi dzień mam dzieki mężowi schrzaniony, dla mnie to będzie świetna odskocznia, mam nadzieję że chłopaki nie stchórzą w kwestii tańców hihi:) a dzisiaj znowu idę na rolki- to dla mnie najlepsze lekarstwo na stres dzisiaj zrobie 20 km!! (wczoraj było 16km)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) na pewno nie tylko coś mi się z daje żę padniemy jak kawki przy tobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maxx nic sie nie martw dacie radę, nie zrobiłam jednak 20km zrobiło sie chłodno i po 10 poszłam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pierwszy dzień jesieni :D Nie wiem jak u Was,ale u mnie świeci słonko i ma być 19 stopni Jak przygotowania do wyjazdu? Chyba wszyscy potrzebujemy tej odskoczni. kallipoe może innym razem, choć nie wiem czy ten dojdzie do skutku samotna wyspa dawno Cie nie było, fajnie,że do nas zajrzałaś co u Ciebie słychać? mosew jak dla mnie to i tak dużo przejechałaś, ja dopiero się uczę jeździć na rolkach ogórek jeszcze odsypiasz? czy już się pakujesz na wyjazd? maxx powiadasz śpiochy? ja wczoraj miałam babski wieczór i poszłam baaaaarrrdzo późno spać Miłego dnia pomimo wszystko Mama Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja tez żałuje, Wy się spotkacie, zacieśnicie więzi, a ja znów na uboczu. Trudno. U mnie też słoneczko i mam dobry nastrój bo organizuje w klasie syna dzień chłopaka. Wczoraj mój syn dostał uwagę do dzienniczka: Julek jest bardzo mądrym chłopcem. Ma dużą wiedzę wypowiada się chętnie i precyzyjnie. Niczego więcej nie było mi trzeba do szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
witajcie Samodzielne i Samodzielni!!!! Długo mnie nie było, kurcze sporo się wydarzyło, impreza już prawie na tip top...fajnie Wam bardzo i zazdroszczę. Ja nie dołączę niestety Mr Ogórek nie napijemy się razem tym razem Ale pozostaje mi życzyć Wam SZAMPAŃSKIEJ zabawy i zmusić do zabrania laptopów i necików bezprzewodowych, żeby zdawać relację Wszystkiego dobrego w pierwszy dzień jesieni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GanAnia
witam, mozna dołączyc?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy bo ja też sama zostałam z dziećmi tyle, że chyba są troche starsze niż Wasze tutaj.. przedszkole i pierwsze klasy szkoły podstawowej już kilka lat za mną :) chłopaki maja 10 i 12 lat, 12-latek właśnie mnie przerósł... mam teraz kompleks i nie zdejmuje ze stóp butów na wysokim obcasie... a całe życie przebiegałam w traperach hihi mąż odszedł 2 lata temu, raczej nie mam problemów z alimentami, czy konkatem między nim a dziecmi, generalnie co wekend ich zabiera... na własna prośbę choć.. zaczynam czuć sie niepewnie, 2 dziecko jest w drodze (2 dziecko byłego męża i jego obecnej już zony), lada dzień się urodzi... i boje się że zacznie sie problem i z pieniędzmi i z kontaktem... pozdrawiam bywalców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć GanAnia :) ja mam starsze. coś zapracowany jestem ostatnio:) co z tym forum zamiera coś słabo piszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×