Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość AnetkaWra
my tez sami robilismy, a bywalo,ze mialam lampke ze swieczka, inne dzieci tez i potem czasem w kosciele komus sie zapalila taka lampka. ach, co to byly za czasy. my do kosciola rzadko chodzimy, moj syn nie zna roratow, byl kiedys, ale podejrzewam,ze nie pamieta tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a to dobrze o tym gdzie i kiedy pisze decyduje sama co do osoby pomarańczy to już się wyjaśniło kim jest :) dobrze że jest drugi obieg szkoda że osoba owa zapomniała że tutaj pomoc dostała przykre to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
ja nie bardzo to rozumiem, ale tez jestem pomaranczowa, wiec moze nie bede sie angazowac, w sumie i tak prawie wszyscy mnie tu ignoruja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka, no coś Ty. Weeeź Ty mnie nie pozbawiaj ciasta;) A najlepiej to się zaczernij i po problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
spokojnie, nie przepraszaj, bo mnie tez tutaj to denerwuje. tyle, ze nie jestem tak czesto jak Wy, wiec nie mam takich nerwow. Inna sprawa, ze nie do konca rozumiem, o co chodzi. Zauwazylam,ze nie ma tutaj dudzi, maxx malo pisze. dudzia cos pisala,ze jej sie oberwalo. a szkoda, bo lubilam czytac jej wypowiedzi. I tak sie zastanawiam, skoro temat zostal poruszony, moze jednak lepiej by bylo, gdyby ta iza przestala sie odzywac, tak dla dobra wiekszosci? bo o ile sie dobrze orientuje, to przez nia to cale zamieszanie, a inni odchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
Eweline, tylko sie pospiesz, bo zaplesnialego chyba nie chcesz, to juz lepiej jak ja zjem niz Ty sie dotelepiesz, co? z moim zaczernieniem, to dwa pytania mam. 1-jak? 2-czy haslo musi byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam,ze każdy ma prawo tu pisać. To jest forum publiczne dla samotnych rodziców. Każdy kto ma taka potrzebę i pisze w temacie jest tu mile widziany. A jeśli ktoś do kogoś coś ma to wystarczy to załatwić między sobą albo wzajemnie się ignorować. Nikt nie ma prawa stąd nikogo wyganiać. Wydaje mi się,że Samodzielna Mama założyła ten topik chyba po to aby się tu wspierać i wzajemnie sobie pomagać. A Ci, którzy mają ochotę sie pokłócić niech założą osobny temat i tam się kłócą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
dobrze, juz dobrze, tylko chce zauwazyc, ze piszecie,ze kazdy ma prawo pisac, a jak ten ostatni konflikt byl, to wszyscy wyganiali Roberta, mimo iz to iza miala do niego jakies ale. I z maxxem tez jakas taka rozmowa byla, ze napisal,ze przez Ize odchodzi. Wiec dziwie sie,ze sa rowni i rowniejsi, jak ktos komus kaze odejsc, to jest zle, ale jak Iza tak mowi, to nikt jej nie zwraca uwagi. Przepraszam za te wstawke, ale dopiero co jestem po lekturze sporej ilosci stron tematu, bo nadrabialam zaleglosci i tak sie dziwilam i nie bardzo rozumialam, czemu nikt tego nie chcial rozladowac czy tez nie powiedzial stop. A z lampionami na roraty, to moj tata opowiadal,ze oni ze zwyklymi swiecami chodzili. I nadal nie wiem nic o zaczernieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, ale fajowo:) Ale mi się dziś wyżerka trafiła :P Ciekawe czy jutro się zmieszczę w moje ulubione jeansy:P Ale co tam, życie jest zbyt krótkie żeby odmawiać sobie przyjemności :P Anetka nie ma tu równych i równiejszych. Jesteś tu nowa osoba i przepraszam Cię,ale wydaje mi się,ze za wcześnie na Twoje osądy. Nikt tu nikogo nie wyganiał. Troszkę tu się zamieszania narobiło,ale myślę,że z czasem się to wyjaśni. Jeśli chodzi o to żeby się zaczernić to musisz swój nick zabezpieczyć hasłem i będziesz "czarna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
zeby juz zakonczyc temat, ja sie domyslam,ze mnie nie pamietasz, ale ja juz przed wyjazdem tu bylam. Ok, rozumiem,ze haslo. I to moze byc problem, bo ja czesto korzystam ze sluzbowego komputera i boje sie,ze pozniej ktos inny wejdzie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo nie wyganiałam :( nikogo nie bronię napisałam tylko to co wiem Wręcz mało tu zaglądałam ostatnio ale mam trochę problemów natury zdrowotnej w rodzinie chciała bym jednak zamknąć tę sprawę i o to proszę wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
Ty tu rzadzisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaWra
oj, nie czepiaj sie słow! Twoja prośba powinna byc rozkazem, lepiej? Ty zawsze taka siła spokoju tu bylas, Ty i karmel.a,a teraz jakies poddenerwowanie wyczuwam. ok, wychodze z netu,zeby juz Cie nie draznic, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam Cię, wtedy było dużo nowych pomarańczowych wpisów i się po prostu pogubiliśmy kto tu pisze. To dlatego może poczułaś się ignorowana.Ale tak nie było. Tylko,że nie wiedzieliśmy czy naprawdę chcesz dołączyć czy to kolejna prowokacja. Jeśli masz problem z hasłem to nie zaczerniaj się. Pisz tak jak teraz i już. Myślę,że z czasem wyjdzie,ze jesteś w porządku i nie będzie miało znaczenia czy czarna czy pomarańczowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo, wy to potraficie
TERAZ KOLEJNA OSOBE WYWALACIE, ZE POWIEDZIALA, ZE IZA WYWALA INNYM. JAK TAK DALEJ BEDZIE, WSZYSCY ZWIEJA, A IZA BEDZIE RAZ NA CZARNO RAZ NA POMARANCZOWO Z SOBA GADAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto nie chce to i tak się nie da wygonić tak jak ja:P Kto chce to będzie pisał i tak i tak. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) pożegnałam właśnie gości i jak tylko mogę, to pierwsze kroki na forum, przecież jak drugi mój dom:D Poczytam, jak wiele mnie ominęło, bo nie wierzę żeby jakieś złe słówko od pomarańczowych nie padło na mój temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×