Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Ewelina starsza siostra? to ja już babuszka...buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weeeź, nie ma mowy! Żadnej zamiany pampersów nie będzie :P Wiesz, jako starsza siostra tłukłam kiedyś niemiłosiernie swojego młodszego brata:D Więc jak chcesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten młodszy brat kiedyś zaczął być silniejszy! :D ja swoje siostry tylko zamykałem w szafach! :) Mee, proszę, Miłości moja, nie rań serca mego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie pomysły bo mój syn jest nieco starszy i wiem jakie już ma teksty, np. "tata, kup mi pelfumy, bo jak ja będę wylywać jaśki?!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem typowym przykładem jak zmienna jest kobieta-poszłam do sklepu po czekoladę a kupiłam-galaretę z nóżek,mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodzielna przykładem Mee, poszła poszukac czekolady, a ciekawe z czym wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sklepie zdecydowałam ,że od czekolady wolę galarete z nóżek,właśnie mój żarłoczny dzieciar mi połowę pożarł i znów nic dobrego nie mam,choinka nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmela wróciłaby z przykurzonymi piernikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat choinki.. nasunął mi ozdoby piernikowe na choinkę :) Meegotku, pamiętaj, że mam jeszcze na czarną godzinę parę zeszłorocznych sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam przymuszona niepochamowaną chęcią na słodkie.., a nic innego nie było. I to chyba było w tym roku, bo już sama nie pamiętam.. rok z rokiem zlewa się w jedno :) Ale czekolada piernikowa, hmm, to brzmi smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym Karmelku ,opowiadałaś o tym w Kędzierzynie i rechotałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety jednak są pomysłowe ;) przyszła pora na kąpiel mojego słonka a że zawsze jestem z nią w łazience to zabrałam laptop ze sobą :) co do czekolady piernikowej to jest tylko przed świętami pyszna :) tak samo jak lody piernikowe :) czekam na nie co roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja opowiadałam.., jak mi wstyd było takiego łakomstwa :), przekaz tego czynu wyszedł pewno z Twojej inicjatywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka - ja przy tym nie byłam,więc nie mogłam roznieść po okolicy,sama się łakomstwem pochwaliłaś;-) SM pomysłowo, w domu mam podobnie -córka jak idzie się kąpać bierze radio z kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwaliłam się Tobie, w skrytości serca, a że było to śmiechu warte, to rozniosło się dalej, z Twoim wywołaniem. Samodzielna - jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo to ja prawdziwa Wolna Europa jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sie wam do czegoś przyznać kiedyś miałam ochotę coś przekąsić , a że nie było nic ciekawego w domu to zabrałam się za łuskany słonecznik, który kupiłam na zimę dla sikorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałam wczoraj chleb razowy - wiesz Meegotku który, ten mój z pomarańczową nalepką. Ale, że było to w sklepie, gdzie pani ekspedientka podawała towar, to zauważywszy kątem oka mój ulubiony chlebowy wypiek, jeszcze o tak późnej porze - prawie przed zamknięciem - z radością zawolałam, ten kwadratowy z... różową...kokardką proszę i pani bezbłędnie podała!! To się nazywa sprzedawca, który odczytuje potrzeby klienta :) Sama się z tego potem śmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma niczego dobrego to ja piję mleko do kawy z kieliszka do szampana,więc normalna nie jestem,ale ja od małego to mleko lubię ,na mojej komunii piłam tylko mleko z puszki i colę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×