Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Maxxi - porywczość nie jest najlepszym doradcą (bywa, że słowa możemy błędnie podać lub ich intencję źle odczytać :), uspokój emocje. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No i gdzie wszystkich wywiało?:( No nic, pozostało mi jedynie pogadać sobie samotnie. Może się ktoś zlituje i dołączy. Ja miałam dziś pracowity dzień i zmęczona jestem,ale zadowolona. Zrobiłam pierwszy krok i zaczęłam porządkować rzeczy męża... Do tej pory nie było siły, która by mnie do tego zmusiła,ale najważniejsze to zrobić ten pierwszy krok...Poz tym to mój mały synek nauczył się przytulać wreszcie. To najwspanialsze uczucie pod słońcem :) Dla takich chwil warto żyć :) Pozdrawiam wszystkich i dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Słonka ja dziś jakaś przeziębiona,wczoraj się za bardzo wystroiłam jak na tę porę roku no i mam... jutro idziemy z Karmelkiem do kina,już się cieszę długie te jesienne wieczory,ciągną sie niemiłosiernie buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) coś was ostatnio zaniedbuję , ale mam trochę problemów Ewelinko oj to super , masz teraz takiego małego przytulaka :) A z rzeczami męża , cóż na wszystko przychodzi kiedyś pora Maxx nie tak prędko z tą oceną , pośpiech jest złym doradcą :) Mee dziękuję bardzo za pozdrowienia Również ślę pozdrowienia dla naszej gromadki :) S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło Cię widzieć SM moje starsze dziecko pojechało na koncert do Katowic,a mały robi zadanie ,no to wieczór mi się dłuuuży a Karmelek nie chciał na zieloną herbatę wpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mee, wpaść na herbatę, gdy się jeszcze w domu nie było po pracy, a przed oczami wszędzie popołudniowa ciemność.., Dodatkowo sporo czasu z dzisiejszego dnia spędziłam za kierownicą. Najpierw rejony Samodzielnej, potem Ktosia, a wieczorem Meegotkowe podblokowe :) Meegotku w związku, z jak to czytam, nazbyt lekkim odzieniem (jak znam Meegotka - czytać pięknie odsłoniętym dekoldem :) mam nadzieję, że na jutrzejszym filmie nie będziesz kichająca, czego nam i współoglądającym życzę. I ja też sie cieszę na to wyjście. Samodzielna, zazdroszczę codziennych pagórzastych widoków, choć już dojazdów - nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku nie kicham tylko... -miałam mini i cieńkie rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc prosze tam pić malinową herbatę i jutro Cię widzę odpowiednio obutą jak na listopad przystało, no..szalik i czapkę już Ci odpuszczę, wystarczy, że ja w moim niebieskim berecie biegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham góry to pojadę w przeciwnym kierunku niż Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam:) Jak tu gwarno;) SM ja się też łapę na ta kawę ;) MEE słuchaj Karmelki!!Kto to widział w półnegliżu paradować w listopadzie :D Ja dziś ciąg dalszy porządków,ale mogę powiedzieć z dumą,ze zakończyłam na dziś i w ogóle. Jutro ciąg dalszy rewolucji na głowie :P To w takim razie ja też organizuję sobie zieloną herbatkę. A co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM możemy się umówić w jakiejś karczmie ;-) Ewelinko bo ja mam takie faaajne nogi :P,no i musze kogoś poznać to kuszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieeeeeemaneczko :D A ja dziś jestem szczęśliwy, sam do siebie się uśmiecham i prawie że śpiewam! :D Ale koniec tego dobrego, Karmela - nasza wzajemna miłość właśnie dzisiaj się skończyła, co to ma być?! No co?! Byłaś w moich okolicach i nawet nie łaska się odezwać? Umówić? W tym momencie poczułem się zraniony i będę płakał :( Ewelinka nam dzisiaj szaleje, może objawi nam jakąś filozofie na forum, będzie śmiesznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zielonej herbaty nie lubię tylko czerwoną,zieloną mam dla Karmelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEE no ja nie wątpię,ale jak złapiesz "wilka" to będziesz w wełnianych majtkach do kolan chodziła i wtedy to dopiero kuszenie będzie:P Mariuszek zaczepki może szukasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu Karmelę też miłujesz ,o jezzuu bigamista ,już go nie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, gdy tak patrzę na Ciebie to moje oczy aż ciekawością lśnią :D Mee, pamiętaj, moje serce należy tylko do Ciebie! Z Karmelą koniec miłości a Ewelina ma oko, jedno :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany cofam moje zdanie,spowrotem go kocham hahahhahaha umrę ze śmiechu idę do sklepu ,bo mam brak czekolady we krwi,zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktośku, ojj, Ty jak uderzysz, to od razu z armaty.., wszak pisałam okolice.., do Ciebie, to jeszcze spory rzut beretem był (i to nie moim niebieskim), bo po Wieliczce się kręciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weeeeź Ty Kasztanie już dziś nie pij bo majaczysz tu nieźle:D:D Jak będziesz na mnie patrzył to Ci liścia sprzedam i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty tylko gadać umiesz:D A jak przyjedzie co do czego to w nogi:D Niedługo to Ci te wszystkie Kobiety tyłek wysmarują jak taki wyrywny będziesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu ma mnie nie być?? No w piątek do mojego syna przyjeżdża dziewczyna :D Całe 5,5 miesiąca. Normalnie nie wiem jak ja to przezyję. Mam nadzieję,że będzie grzecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, ja Ci mówiłem, pozwól im się ... pobawić :P Ciebie nie wyrywam! Już Ci mówiłem że Ty to jak starsza Siostra więc dla Ciebie to nawet oczko niepotrzebne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAk miŁo
Naprawdę miło Was poczytać, ten dawny gwar. Kilka osob milczy i już jest porządek. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×