Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cojestzemnanietak

18 lat i nigdy nie miałam chłopaka, NORMLANE??

Polecane posty

Gość cojestzemnanietak

Mam już18 lat i jeszcze nigdy nikogo nie miałam, już wszystkie nawet jakies blachary i lampucery mają a ja normlana dziewczyna nikogo, może szukam ksiecia z bajki czy ten świat jest chory i brak w nim normalnych porządnych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keauros
ja mam 22lata i nikogo nie mialem wiec nie masz sie co martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś nienormalna, w wieku 18 lat nie ma już żadnej dziewicy. Musisz szybko nadrabiać zaległości bo później nie będzie już dla ciebie ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojestzemnanietak
czemu jestem dziwna? może po prostu nie znalazłam nikogo odpowiedniego.. juz sama nie wiem jak to tłumaczyc. Myślicie ze jak poznam jakiegos faceta to on sie przestarszy jak mu powiem ze nie mialam nigdy nikogo? chodzi mi o chłopaka na poważnie a nie przygody na impreze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frutkirkot
Jest kilka mozliwosci: - jestes brzydka -jestes niesmiała - zachowjesz sie w sposob dziwny i denerwujacy - jestes odpychajaca - siedzisz w domu i nie masz fajnych znajomych - ubierasz sie wiesniacko - nigdy sie nie usmiechasz, jestes ponura - uwazasz sie za osmy cud swiata i sadzisz, ze to ze sie Toba ludzie nie interesuja jest dla nich wielka strata i nie wiedza co tracą - jestes mało interesująca i nie masz zainteresowan - brak Ci sily przebicia i jeste niewidoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań się martwić
ja w wieku 20 lat znalazłam sobie odpowiedniego;) nie chodzi o to, ze nie miałam adoratorów, ale żaden mi nie pasował...a teraz...wielka miłość;) więc się nie martw i do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keauros
cojestzemnanietak a nawiazujesz nowe znaajomosci z chlopakami_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logistyyk
pewnie jesteś paszetem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa marchwewaa
tak skoro w wieku 18lat nie masz faceta to jestes zerem i przegralas zycie!!bedziesz starą panna!!!Jejku jak mnie wkur....takie debilne tematy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojestzemnanietak
Looooser: patologia to własnie mnie otacza naokoło, wiekszosc dziewczyn i chłopaków w moim wieku zachowuja sie jak jakies za przeproszeniem niedojeby. Te wytyczne co ktos napisał to dobre są:D ale włanie do żadnego nie pasuje. Na swój temat nie słyszałam jeszcze ze jestem wieśniara, odpychająca itd, najnormalniejsza na świecie(i w tym właśnie mój problem chyba). Nawiązuje nowe znajomości ale nie spotkałam jeszcze takiego z którym bym mogła pogadac o życiu. I NIE JESTEM PASZTETEM!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrassssssssssssss
ja nawet w wieku 22lat nie miałam chłopaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojestzemnanietak
Nie uważam żeby taki temat był debilny. Po prostu już widze że każdy kogoś ma tylko ja jakaś chyba zagubiona w tym świecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbcca
Ja mam 24 lata, nigdy nie miałem dziwczyny i uważam sie za nienormalnego niestety. Podobno nic mi nie brakuje, ale za każdym razem jestem odrzucany i nie wiem w czym leży moja wina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojestzemnanietak
nie rozumiem tego wszystko. na prawde nie wiem czemu mi nigdy nie wychodzi z żadnym chłopakiem... abbcca: Wy faceci to macie łatwiej wiec sie nie martw:) Dużo jest fajnych dziewczyn wiec wybór to macie, my niestety troche gorzej bo w dzisiejszych czasach trudno o normalnego partnera... Głowa do góry trzymam za nas kciuki (tych +18 nie miejących nigdy nikogo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem Ci, że powinnaś się cieszyć. Chłopak to wbrew temu, co na pewno obserwujesz nic fajnego. Nie dość, że zawsze odbiega spoooro od ideału, to jeszcze musisz się z nim na co dzień użerać. Faceci mili są tylko, gdy chcą seksu, gdy zdradzą, albo kiedy jesteś super laską. Moja rada: 18 lat to jeszcze mało, i na pewno niebawem znajdzie się jakiś napalony na Twoje dziewictwo samiec. Niestety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojestzemnanietak
Ooo ja chyba żadnemu nie powiem że jestem dziewicą! a na pewno nie pierwszemu lepszemu, bo wiem że faceci chyba się mogą trochę przestraszyc. Pieprzona Feministka: Czemu jesteś tak negatywnie nastawiona na płec przeciwna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna99999
ja mam 21 lat i miałam chłopaka,który mnie zdradzał i w ogóle nie szanował.a ja jak ostatnie idiotka mu wierzyłam i 4 lata cierpiałam.teraz jestem sama i nie narzekam,bo jeśli mam być z takim idiotą jak były to wolę do końca życia być sama i nie cierpieć. Ty jeszcze kogoś znajdziesz,młoda jesteś i nie ma w tym nic nadzwyczajnego i dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lullabyfordemons
I do czego się tutaj śpieszyc...Dziewczyno, dajże spokój, ja w twoim wieku to szalałam z koleżankami na koncertach i uważałam, że facet nie jest mi do niczego potrzebny. Teraz mam 22 lata i tego kogoś u boku, ale nie szukałam nikogo na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karate mistrz
normalne. na wszystko przyjdzie pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lullabyfordemons
W ogóle nie przejmuj się takimi rzeczami w twoim wieku, są starsze panny i nie robią o to tyle wrzawy, bo jak szukać, to tylko wyjątkowego faceta, a nie jakiegoś głupiego dryblasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma się do czego spieszyć
Jeśli nie miałaś to znaczy ,że nie spotkałaś tego właściwego.Nie można z braku laku łapać byle kogo ! Widać ,że masz poukładane w głowie,jesteś wartościową dziewczyną a ten Twój ,chociaż jeszcze nie wiesz,na pewno gdzieś jest.Jak go spotkasz ,będziesz wiedziała ,że to Ten a on będzie umiał dostrzec i docenić Twoje zalety. Nie rozmieniaj się na drobne i nie wpadaj w łapy byle kogo ,tylko dlatego ,że masz 18 lat i nikogo przy Tobie nie ma. Taka dziewczyna jak Ty to skarb ! Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna99999
Darker a kochałeś kiedys kogoś?jeśli się kocha to czeka się i ma nadzieję,że ten ktoś się zmieni.a po tym jak zdradził zostawiłam go.owszem chciałam kogoś normalnego tak jak każdy.nie jestem masochistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna99999
a poza tym nie wierzę,że istnieją normalni faceci,wierni itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna99999
nie mialam pojecia,ze taki bedzie,nei jestem jasnowidzem,wydawal sie normalnym,fajnym chlopakiem i bardzo dobrze udawal,ze jest taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma się do czego spieszyć
a czy Ty Darker jesteś niby jednym z tych odpowiednich ,że tak się oburzasz ? Miałabym wiele wątpliwości patrząc na słownik i tyle złych emocji jakie przekazałeś w krótkim wpisie. Od takich narwańców co to mają się też za nie wiadomo co radziłabym też trzymać się z daleka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający żeby nie błądzić
oczywiście że normalne 18 lat to jeszcze jesteś młoda wszystko przed tobą nic na siłę powodzenia szukasz miłości i szanujesz siebie? tak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne pytanie zadajesz - chcesz mieć chłopaka dla samego faktu posiadania j nie ważne jaki by był ani co byś do niego czuła? sensowniejsze byłoby pytanie - czy to normalne, że mam już 18 lat i nigdy nie byłam zakochana? moja odp - tak to byłoby całkiem normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna99999
dobrze niech Ci bedzie.to ja wybralam takiego,jak tylko go zobaczylam to od raz wiedzialam jakim bedzie chamem,ale chcialam zmarnowac 4 lata zycia i bylam z nim.ponadto sama kazalam mu zdradzac mnie i jeszcze udawalam,ze nic nie wiem,bo chcialam sobie pocierpiec.dlaczego mialam byc szczesliwa skoro wole takiego dupka jak on i uwielbiam jak ktos mnie rani.to logiczne,ze sama tego chcialam i nawet prosilam go,zeby mnie ranil.wiesz moze jestem mloda i jeszcze niewiele wiem o zyciu,ale nie wmowisz mi,ze sama chcialam cierpiec.ciekawe czy jakbys mial dziewczyne i by Cie zdradzala i swietnie sie z tym kryla to tez bys pisal takie madrosci?a ja nie bede biegala za kims i go sledzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×