Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Ops...*Niente

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witaj Gracha! Faktycznie, nieco leniwy dzień dzisiaj miałam. Jutro się wezmę za jakieś pranie, sprzątanie :o. A co tam u Ciebie, umęczona? Teraz masz dwa dni "odpoczynku", ale jak to w domu, wiecznie coś do zrobienia, zwłaszcza kiedy człowiek na tygodniu czasu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ty piszesz, jak uważasz, dla mnie jesteś Wielka, będzie duże "N"! Jestem padnięta, codziennie coś się dzieje, nawet nie miałam siły się żalić. Ciągle coś muszę, zupełnie inny rytm dnia(też to masz, więc rozumiesz). Liczę na odespanie jutro, choć Syn ma wesele kolegi, siostrzenica przyjechała z Londynu(też na to wesele), jeszcze u mnie nie była, możliwe, że rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty zaraz mykaj spać, żebyś faktycznie wreszcie odpoczęła, bo wiemy jak to być niewyspanym :o...Oczywiście nie wyganiam! Może i Cheryll coś jeszcze skrobnie...Chciałabym żeby nastały takie czasy żebyśmy we trzy się "hahały"...i wierzę mimo naszych różnych przeciwności losu, że tak będzie, o!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Też na to liczę, otworzyłam piwo, żeby się "dobić" i lepiej spać. Literki jeszcze widzę, więc siedzę.:P Mam też cichą nadzieję na pogaduchy z Cheryll. Brakuje mi spotkań Trzech Rogatych Wiedźm(nie umiejących pływać), których wszystkie dzieci są Pannami.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, no coś w tym rzeczywiście jest:P. Myślę, że jeszcze kilka cech wspólnych by się znalazło ;)...Smacznego Gracha!:) Byłam 1,5h temu w sklepie i o piwku zapomniałam :o. Może to i dobrze, bo ostatnio odchudzanko odpuściłam sobie...ech! Trzeba znów wziąć się za siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
W ubiegłym tygodniu przeszłam samą siebie, zeżarłam kilogram chałwy(prawie sama).W związku z powyższym rozgrzeszam Cię z odpuszczenia diety. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Mnie w poniedziałek coś na chałwę naleciało, więc kupiłam opakowanie 100g :), a tak poza tym, no właśnie, dietę zdradzam nałogowo ze słodyczami :o. Kocham słodycze! buuuuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Kilogram chalwy? Dobra jesteś :) ale i ja się ostatnio objadam, jakoś tak łatwiej z ciasteczkiem w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
W Carrefourze była po 10 zł. kilogram, nie mogłam sobie odpuścić. Zaszalałam, nie żałuję! Cheryll, jeśli zaglądasz i nie chcesz pisać, wpisz choć pseudonim, będziemy wiedziały, że jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wsyskie cy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Jestem, własnie C wrócił, wszedł słowa nie powiedział a po chwili ma pretensje ze ja nie reaguje. To go uświadomiłem ze mu brak kultury, która nakazuje osobie przychodzacej pozdrawiac. Oj zapowiada się ciężki okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Cy:) Cheryll, Gracha jak zwykle ma rację: przeprowadzka to będzie krok do przodu, krok w dobrym kierunku w Waszych relacjach. Toż przecież ciągle "słodko-pierdząco" też nie może być, bo z nudów byście umarli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Oj, mam wrażenie, że oboje trochę próbujecie odreagować na sobie nawzajem...Może uśmiech do Niego? Kobiety są mądrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dlatgo nie jadę, bo ta przeprowadzka. Poza tym zamiast mniejszego jak planowaliśmy, wzielismy większy dom i teraz jak pojechalabym nie byłoby sensu podpisywać taki kontrakt. Niestety obawiam się ze przeprowadzka tu nie pomoże, będzie nawet gorzej, nowe miejsce, zero kontaktów, samotność. Ale miałam nie marudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co Ci powiem Cheryll? Często tak jest, że jak jest się zrezygnowanym i myśli się, że" lipa" będzie- w tym przypadku ten nowy dom, nowe miejsce, to może się okazać, ze właśnie będziesz zadowolona, a i znajomi się znajdą. Zobaczysz, wspomnisz jeszcze moje słowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Miałaś się wygadać. Takie były nasze sugestie.(Decyzja Twoja) Poczekaj, myślę, że Wasz związek ma wielkie szanse powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dzięki, postaram się pamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Piszcie, Kobietki, usypiam, a chciałam z Wami pobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
I ja, i ja🌻 serce]🌻 🌻 serce]🌻 🌻 serce]🌻 🌻 serce]🌻 🌻 serce]🌻 🌻 serce]🌻 🌻 serce]🌻 🌻 serce]🌻 🌻 serce]🌻 🌻 serce]🌻 🌻 serce]🌻 🌻 serce]🌻 🌻 serce]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ale kiszka.... 🌻❤️🌻 🌻❤️🌻 🌻❤️🌻 🌻❤️🌻 🌻❤️🌻 🌻❤️🌻 🌻❤️🌻 🌻❤️🌻 🌻❤️🌻 🌻❤️🌻 🌻❤️🌻 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
I ja idę zaraz spać, może jutro będzie lepiej. Spijcie dobrze dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ja też się już pożegnam, Córka się odezwała. Pogadam z Nią i lulu. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Cheryll, Ty też śpij mimo wszystko dobrze! I jak to nasze powiedzonko? -Nowy dzień, nowe wyzwania! ;) I pisze Ci to ta, której co rusz wali się coś na łeb, a mąż nie daje znaku z tej Rumunii, a może i z tej "Rumunii" od wtorku, ech! Bank mnie znowu ściga, dziecko chore i mnie wszystko wkurza :o. Nie daję się jednak, a co!🌼 Dobranoc Cheryll! A Ty Gracha jeszcze siedzisz z jednym okiem czy już dwa nieczynne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ok, czyli zostałam sama na polu bitwy...nie mam wyboru, spadam stąd! :P Do jutra Dziewczyny!🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Oczu używałam zamiennie.:P Nic nie pisałaś,że Córka chora, pozdrowienia dla Niej! Śpijcie,do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
🖐️ Dzien dobry Kochane 🌼 Niente pozdrowienia dla coreczki, to pewnie ta pogoda :( niestety zaczyna sie okres wirusow. Oby szybciutko wrocila do zdrowia. A mezem w Rumunii sie nie martw, choc nie psuje Ci humoru. Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej, witajcie! Niech moc będzie z Wami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×