Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Cheryll
Hej u nas dzis nawet slonko wyszlo na troche i pojechalam z dzieckiem do centrum. Duzo sklepow, a w sobote tlumy robiace zakupy. My dzis tylko zwiedzalismy. Na wieczor sciagnelam sobie komedie 'wampiry i swiry' parodie zmierzchu i mam nadzieje ze bedzie smieszna. Do tego chipsy, ciastka i duzo soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie wierzę Cheryll, chyba trochę ściemniasz. Byłaś w takim miejscu i tylko zwiedzałaś?;) A u mnie dziś "Idzie chłop do sąsiada..."-cd. To męczące i trudne, idę odespać. Bawcie się dobrze przy filmie(nie znam go). I może zajrzysz jeszcze wieczorkiem przed filmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Zaglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Pa, pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej, no u nas na slonce nie ma co liczyc :( udanego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas od wczoraj słoneczko i tak fajnie. Temperatura już raczej jesienna, bo 12-14 stopni, ale przyjemnie się spaceruje. Wczoraj z małą byłam prawie 3h na spacerku:) Dlatego jak wróciłam do domu, to zdążyłam jedynie w pośpiechu coś tam sprzątnąć, odkurzyć i umyć, a zaraz po tym padłam spać:) Ja jakaś śpiąca cały tydzień chodzę, mimo, że się wysypiam:o. Nie wiem co się ze mną dzieje?:o. A co tam u Was ciekawego? Cheryll, jak tam seans filmowy?:) A Ty Gracha gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie, witajcie!:) Odsypiałam, potem nie chciałam budzić syna...potem syn wrócił do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej, kurcze znowu paskudna pogoda :( Ten film Wampiry i Swiry to porazka, nawet nie do ogladania. Skonczylo sie na Wojnach przedslubnych - lekkie, latwe i przyjemne. Maluch spi w nocy juz normalnie, wiec bylo ok. Maz sie odgrazal przez tel ze wroci wczesniej hmmm...... zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Gadu, gadu, gadu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie nie wiem od której strony zacząć czytać, tyyyyyle się tego uzbierało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nadrabiajmy! Do dzieła! Odespałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, coś ze mną nie tak. Spałam 9h(dla mnie to baaaaaaaardzo dużo), wydawało mi się, że jestem wyspana, ale koło 17-stej tak mnie oczy piekły i tak ziewałam, że położyłam się i zasnęłam natychmiast:o. 1,5h spałam. Na razie siedzę, ale już znowu zaczynam ziewać:o A co tam u Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ze spaniem mam podobnie, ale u mnie to norma. Nie do końca mogę odespać, bo ciągle jest jakieś cośtam. Planowałam nadrobić w weekend sen i obowiązki domowe, uzyskałam, powiedzmy 50 %. W sumie nie jest najgorzej. Jestem trochę zła na siebie, bo o wielu sprawach nie mogę Wam poopowiadać. Wcześniej podałam za dużo szczegółów, teraz z tego powodu staram się uważać. Ach, paparazzi i tak dalej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, rozumiem. W końcu to forum publiczne...ale jakby co, to maile możesz do nas pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wiem, mogę , dziękuję.:) Tylko właściwie nie są to jakieś wielkie sprawy. Trochę się gubię, żeby wyjaśnić musiałabym opowiadanie napisać, raczej rozprawkę.:P(tym razem jęzor do mnie). Brakuje mi czasu, brakuje mi snu, a tam, gdzie bywam zachowuję się jak okaz zdrowia i nie potrafię inaczej. Zawsze na czas, na miejscu, z tym głupim uśmiechem przyklejonym do twarzy. Sama sobie szkodzę tą durną nadgorliwością. To w zarysie tyle...Ulżyło, choć się poryczałam, a może właśnie dlatego. No, sama sobie nie wierzę. Powiedziałam, co chciałam, bez wyłuszczania szczegółów.:) Niente, czy Twoje spanie nie jest związane z większą ilością emocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia. Ten tydzień taki mam. Wysypiam się, a mimo to, jestem wciąż śpiąca. Wyjątkowo spokojny tydzień miałam, zero nerwów(WOW!;) ), więc nie wiem o co kaman? Zobaczę jaki będzie kolejny :) A Ty Gracha dajesz, dajesz widzę! Tylko się nie wyeksploatuj czasem! Dobrze tak trochę pożyć w biegu, bo nie ma się czasu na rozmyślanie(sama wiesz jak to jest), ale wtedy marzy się o chwili nicnierobienia:) Dobrze, że w weekendy choć te 50% masz odpoczynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wiesz, wydaje mi się ,że przy okazji odpowiedziałaś również sobie. Mniej napięcia, więcej myślenia.....senność... Pochwalę Ci się. W międzyczasie robię róże z liści klonowych, kiedyś obiecałam komuś bukiet, czas się wywiązać. Jak skończę wyślę mms-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Taaaa..... doczytałam. Już dawno czuję się jak stara kopalnia-ciemna, pusta i wyeksploatowana.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Tak, czy owak, było do śmiechu! :D Nie wiem, czy wypada, korci mnie, żeby zapytać,ciekawość wygrywa, ulepiło się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było zbyt wiele czasu na to. Był przez weekend długi wiersz do nauczenia, wypracowanie i inne lekcje. Jednak tak ją korciło, że w chwili przerwy, ulepiła sobie takiego małego ludka, którego nazwała "Ciastuś" i zaniosła go koleżance z klasy:). Obmyślamy dzień, w którym się pobawi dłużej. Pewnie kolejny weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No, to się cieszę! Pędzę kręcić ostatnią różę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Bimbru nie lubię!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
/www.smog.pl/txt_gfx_audio/38711/jak_zrobic_roze_z_lisci_sprawdz/ Dobranocka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dobrego początku tygodnia! DiamentowaNoc, znów masz urlop od nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×