Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Fi Fi bardzo lubie stare dobre zespoły szczegulnie jak jade daleko samochodem w nocy to ty tak mniej więcej pośrodku ale pisałas że nad wisłą czy coś pomyliłem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym prowadzeniem to troszke kłopot hmm bo to moja specjalność ale może w drodze wyjątku zobaczymy a pasów nie lubie mimo że zdaje sobie sprawe jak są pożyteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapa pewnie może do spania się nada he he w Bieszczadach dawno nie byłem chętnie bym pojehcał bez kompa i telefonów a jeszcze z taką dziewczyną :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przereklamowana Kochanie :P:D no i nie moglibysmy pic :O ani wina ani zadnego innego alko :Dbo wtedy wiesz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet szampana ????? chociaż po lampce a na reklame ja nie zwracam uwagi liczy się tylko moje wrażenie FI FI to tak na Północ o demnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabollica27 Na celowniku wiesz jak jest postrzegana społecznie mężatka albo kobieta,która ma mężczyznę?jako osoba wartosciowa bo ktos tam ją kocha.A jak jest oceniana samotna matka?Nie pytaj nawet. === kij z tym jak jest postrzegana. ważne kim jest. czytałem dużo Twoich postów, głównie w tym temacie. miałem Cię za silną osobę, a Ty przejmujesz się opinią społeczną? a wiesz jak jest oceniany facet, który wiąże się z samotną matką z dzieckiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsssss kanapa pewnie może do spania się nada he he w Bieszczadach dawno nie byłem chętnie bym pojehcał bez kompa i telefonów a jeszcze z taką dziewczyną ======= nie zapomniałeś o jednym, małym, drobnym.. dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij słodko Diablo mam nadzieje że nie zraziło Cię moje miejsce zamieszkania miłych snów buziaki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuje sie opinią społeczną tylko mowię,jak podłe słowa mozna usłyszec od kogos z otoczenia ,kto szasta jezorem na prawo i lewo próbujac zakamuflowac własne porachy ja juz kiedys napomknełąm,ze nie lubie,kiedy mezczyzna patrzy na mnie przez pryzmat dziecka.choc wyjatki pewnie istnieją...w kazdym razie poki co gdy upadam wciaz powstaje,z trudem ale zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Na Celowniku akurat nie zapomniałem bo spało by z Mamą w tym dużym spaniu a ja na kanapie powinieneś wiedzieć że umawiamy się ale na osobne spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem.pisałam juz o tym.ale wiesz co?ja wciaz mam głupią nadzieję,ze nie jestem jakims potworem bez serca,ze ktos moze mnie pokochac,chcieć,pożądać,tesknic,szanowac,martwic sie nie zwazając na to,ze jestem matką tylko widzac we mnie KOBIETE! seriosko cze😘bo jeszcze zaczne gryźć a to tez potrafie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Was oboje. za bardzo się wtrąciłem, ale znam sytuację z autopsji. poza tym, wydaje mi się, że samotne matki są "łatwym łupem".. czasami wydaje mi się, że wystarczy być spokojnym, sympatycznym i akceptowanym przez dziecko. niebrzydkim i niegłupim też. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rozumiem moze ja za bardzo sie najeżyłam...🌻 owszem nigdy nie byłam tak długo sama.ale nie lecę na kazdy komplement do łóżka z wdziecznosci i niepohamowanej rządzy i nie daję sie nazwac łatwym łupem.mimo niedoskonałosci,braku tytułu miss mokrego i braku Nobla za pazuchą ,nie jestem łatwym celem.ja musze pokochac by isc do łóżka.musze cos czuc bo dla mnie seks to okazanie drugiej osobie,ze jest dla mnie kimś jedynym i niezastapionym...kochanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabollica27 - Widzę w Tobie KOBIETĘ(zdj widziałem twe uhmmmm ;) chociaż preferuję brunetki), wspaniałą matkę i mam wrażenie, że nadajemy na podobnych falach, ale.. dziecko, ojciec który będzie chciał się widywać. Może będzie mącił wodę. Uważaj na siebie i nie daj się zbajerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra lecę Kochane moje Robaczki...krcze jutro wstane narwańczo potargana :D Upsss dobrze,ze tu sie u nas zadomowiłeś :DTwoje ciepło jest nam tu bardzo potrzebne🌻zajrze juterro do Was😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na celowniku 🌻nie dam...za bardzo mi skórę potargano i podrapano...stąpam bardzo ostrożnie bacząc na kazdy krok...nie chce juz cierpiec,dlatego moze jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje na celowniku taki jest mechanizm bardzo często stosowany przez facetów którzy szukają naiwnych tylko poco miałbym szukać 400 km od siebie jak na miejscu mam do wyboru i koloru to popierwsze a pozatym można lubić kogoś bez chęci wykożystania nawet nie wiedząc jak wygląda ta druga osoba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już przeprosiłem. wydawało mi się, że masz parcie na D. a może na jej kanapę. ;) ja staroświecki jestem, znajomość zaczynam od kawy, nie od kanapy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na celowniku ok nie gniewam się troszke zbyt pochopne wnioski to raz a myśle że nie przeczytałeś wcześniejszych wypowiedzi bo może byś to właściwie odebrał ale ok zakończmy ten temat mam nadzieje że bez urazy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fi FI sorki że zaniedbałem Cię przez tą dyskusje a widze że mamy troszke podobny gust muzyczny :) :) a domyślam się mniej więcej które jest twoje miasto :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×