Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Cześć Komarzyco pozdrawiam serdecznie Diablo miło cię widzieć lepiej nie jest poprostu troche podziałałem w tym temacie ( Wiesz badania i jak najszybsza diagnoza ) i oswoiłem się z tymi wiadomościami teraz tylko czekać moge do piątku narazie a potem zobaczymy co dalej a co u ćiebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie badania???pamietaj,ze nawet diagnoze warto skonsultowac z jednym i jeszcze jednym lekarzem...troche miałam z nimi do czynienia i tez zdarzyło sie co lekarz to inna diagnoza.w mojej rodzinie rak to juz zadna nowosc niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania USG a i ja mam smutne doświadczenia w tej materii Wiesz więcej na forum to otym nie chce pisać wczoraj wyszło właśnie dlatego tak się zdenerwowałem ale narazie nic nie wiadomo porostu trzeba badania zrobić jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słodziaki. Nie ogarniam, co tu się dzieje, ale już widzę, że są problemy. Myślałam, że nikt mnie nie pamięta, nie bywam przeca na salonach ostatnio Upsssss❤️ Z tym się wygrywa, znam wiele przykładów. Nie pytam o szczegóły, chyba że chcesz:(..... Nie, nie powinnam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komarzyco narazie nie wiadomo co to jest wczoraj wogule to wyszło a nie chodzi o mnie tylko o kogoś mi bliskiego trzeba zrobić badania żeby wiedzieć z czym mamy do czynienia a terminy są jakieś chore więc prywatnie najszybciej w piątek USG będzie i potem się wyjaśni z czym mamy do czynienia ale może już nie będe was dołował jeszcze takimi tematami musze jakoś z tym sobie radzić dobrze że jesteście to chociasz ma z kim posiedzieć :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komarzyczko...Ciebie trudno zapomniec🌻 ja dzis jakos w ciagu dalszym jak trzasniety owad na scianie😭wiec raczej Was czytam niz sie wtracam ,na balkonie mam jak jesienią w Kołobrzegu...takie zimnicho:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na mnie nie zwracajcie uwagi Skarby...jestem na etapie wyładowanych akumulatorów...jak je naładuje bede Was enerdżią moją zarażać...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Diablo Diablo troche cierpliwości :) :) CzeSC FI FI miałem już Cię wołać dobrze że jesteś dobra duszo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Diablo bo mamy podobny nasrój tylko mi się nie chce samemu do pościelowni iść hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fi Fi kochana pocieszycielko zapodałabyś jakiś kawałek na moją skołataną dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi sie Tobą zajmie Skarbie,jej muzyka wycisza🌻a słowa podnoszą na duchu...ja dzis na nic sie tu nie przydammusze w samotnosci sie pozbierac...pewnie nie zasne bo boje sie sama zasypiac,temu zazwyczaj tak długo z Wami siedze...ale wezme knigę i poczytam...moze usne w trakcie :Dmilego gadulkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fi Fi lekarz jest OK nic na wyrost nie przesądza poprostu kazał jak najszybciej badania zrobić i to jest dobre no zobaczymy jak wyjdą tylko Wiesz że ja niebardzo moge bezpośrednio nawet pomagać i bardzo się z tym źle się czuje ale zobaczymy za tydzień wtedy dopiero coś będe wiedział więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo mylisz się jesteś bardzo potrzebna ale szanuje twoją decyzje tylko szkoda bardzo wracaj jak najszybciej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Fi Fi Mądra kobieta jesteś szkoda że pogadać z tobą bezpośrednio nie moge ale i tak dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że sami zostaliśmy Fi Fi mam nadzieje że mi jeszcze troszke potoważyszysz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Fi Fi napewno tylko nie wiem czy moge zawracać Ci głowe moimi problemami pozatym to jest jakieś wkraczanie w Twoją prywatność więc hmmm to zależy od Ciebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz @ma tą wade że długo się czeka na odpowiedź to nie sprzyja rozmowie wymianie zdań poprostu myśli uciekają ale ja nie będe Ciebie namawiać na inną forme komunikacji ciesze się i z tego co jest :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×