Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

nieee...w poniedziałek zostanę opublikowana po burmistrzowemu :D krcze a obiecałąm,ze bede grzeczna :D alle wiesz co Maleńka?dobrze mi to zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge Fifi...na gygy podam :D:D:D wiesz...nigdy nie wiadomo kto mię czyta.... wiesz?nawet milo jest byc podrywaną:Dzapomniałam jak to jest...i jak to jest kłopotliwe :Dfajjny wieczor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...dzis po trochu odezwała sie we mnie kobieta...nie matka z wozkiem tachająca zakupy ...moze dlatego ta dawka energii tak dobrze na mnie podziałała...tylko,ze ja niezbyt czesto sama wychodze...i tak bede na jezykach ....pa pa Maleńka😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkich :) miłej i słonecznej niedzieli :) :) Diablo nie było źle mam nadzieje że dziś się dobrze czujesz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko :):) ja uciekam na giełde komp musze zdążyć tobie też jakiś spacerek może :) :) narazie do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj leciała ...to był krótki ale wielki występ...uwielbiam Perfekt a po usłyszeniu na zywo ta piosenka mnie oczarowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Ci na żywo zawsze jest lepiej :) byłem kiedyś na ich koncercie ale to dawno było :) uciekam już teraz naprawde do wieczorka trzymaj się ciepło pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zatrzymuje Cię więcno bawiłam sie swietnie i doszło do mnie,ze gdybym sama czesciej wychodziła-znalazłabym kogos....i chyba dlatego ,ze wczoraj znow zakwitła we mnie kobieta a nie wyłącznie mama,dało mi takiego powera :Dwrażenia niezapomniane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Fi FI :) :) nareszcie Cię widze chyba sami jesteśmy ciekawe czy jeszcze ktość tu zajrzy ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem Maleńka😘cos ostatnio chyba mnię się zegar poprzestawiał bo spac bym mogła na stojąco nawet ...zaczyna sie to robic dosc dokuczliwe :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko :) :) Będe później bo na razie to w pracy jeszcze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta lalalal lalalalal ale w koło jest wesoło oooooo :D:D Dzień Doberek Robaczki moje kochane :D😘 jezdem i ja jak zwykle nie trafiając w zadną Waszą obecność😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć diaboiliczka :) :) jak samopoczucie ??? ja prowadze nierówną walke z komarami :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Upssss :) pewnie ostatnio coś tu napaćkałam :o dobrze że mi się często nie przytrafiają imprezy ;) komary powiadasz hmmm znam pewną Komarzycę ale pewnie to nie z Nią tak walczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic złego nie było :) masz racje ja nie z tą komarzycą walcze he he a z tymi małymi wampirami nie mam szans :( na miejsce jednego zabitego przylatują całe watachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dworzu to nie ale mieszkam bardzo blisko Wisły i po tej wysokiej wodzie jest mnustwo tych małych wampirów a okna mam pootwierane bo dosuszam jeszcze troszke tylko posprzątać nie bardzo moge bo jak robią na dachu to sypie się farba z sufitu ale już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dworzu to nie ale mieszkam bardzo blisko Wisły i po tej wysokiej wodzie jest mnustwo tych małych wampirów a okna mam pootwierane bo dosuszam jeszcze troszke tylko posprzątać nie bardzo moge bo jak robią na dachu to sypie się farba z sufitu ale już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×