Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

najbardziej słońce i mam nadzieje że będzie to wyschnie i dach skończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łowca jak złowisz przyjdz podzielic sie łupem...:) Fifi...ide zrobic cos na ząb...solidaryzuj sie ze mną proszę by boczkami na współę sie podzielic...toć tylko ja mam byc gdzieniegdzie miękka:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...mam tylko nutelle i bułeczki o tej porze :O ogórki w occie :O a gdybys była blizej to zapiekłybyśmy ser w kiełbaskach :O:(🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabolico i jak lepiej :) mam nadzieje że chociaż odrobinę lepiej :) idę coś zjeść bo zgłodniałam ale....zaraz wracam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh ja od jutra narzucam sobie kłódkę na lodówę...:O biegac dalej nie moge :O ba!chodzic tym bardziej nie! wiec muszę w myśl zasady nż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winko...ekhmmm no własnie nie dotarło :O barek pusty,że aż żal :D powinnam dostac nagrode za niebywałą grzeczność w zachowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stuknięty😘miło Cie widziec...gdzies na jakims topiku miałam z Tobą przyjemność :D:P wiec nawet nie wiesz jak ma mordka sie cieszy widząc zacną wcześniejszo-topikową ekipę...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba!ale Yrurga Plastyka nie mam szczescia nigdzie spotkac i rozkochac :P:P:P:D Dietetyk by ze mną osiwiał:O wegetraianin straciłby resztki zielonej woli :O a do apteki mam daleko :P zresztą...moja słaba silna wola czasem potrafi byc ujmująca :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem czytam Was sobie susze wykładzine i piwko popijam za Wasze zdrowie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...a pozniej bedzie na mnie ,ze Cie rozbestwiam centymetrowo :D niech wiec nam dzis bedzie wybaczona okrutna napaść na sprzęt jedzeniotrzymający :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×