Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

caffe sfiksowało od natłoku piątkomaniaków forumowych opętanych swoim jakże rozkosznym towarzychem :D nie miejmy mu tego za złe...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^The Fifth Element^^---------. nie będe z tego powodu skakał z pięterka.:D może i lepiej:D Najlepiej jak kiedyś założyłem sobie ksywkę Doopnięty i Pieprznięty.Jakaś damaulka nie wytrzymała i poszła na moderię zgłosić,że nie będzie w zadnym wypadku tak sie do mnie zwracała.Ubaw po pachy i zablokowali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi!!!!!!!!bo bede zmuszona przyjechac w Twoje zacne strony i z gracją nahukać Ci do tego zgrabnego tyłka!!!!jestes KIMŚ WYJĄTKOWYM i BASTA!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porąbaniec tez brzmi...intrygująco erotycznie :D:D🌻 zaczyna mnie lekko irytowac mobilność kaffe forume dnia dzisiejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabollica27--------> to tak jak zmusili mnie do ciągłych ukrywań,namnożyło sie tych ksywek co niemiara:DJedna nosiłem cały rok i nigdy nie wchodziłem na oranz:) < Trzeba będzie "splywać" w stylu angielskim,ponieważ nie dość ,ze te cholerne kody to nie wgrywa się nalężycie:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam...moja cierpliwosc jest zbyt krucha ostatnio na takie pląsy sfiksowanego wysyłacza moich mysli...znaczy chciałąm powiedziec,ze wnerwiło mnie kaffe wiec ide spac :D🌻😍Wszystkim cmoka 😘podwójnego😘po boshemu myk pod kołdrę :P:D😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz taki gwar był tu przed chwilą a teraz spokuj hmmm napewno ktoś nas czyta a może i odezwie się jeszcze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpie słucham muzy którą dajecie jakoś razem milej nawet przez neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×