Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

czasem sie zastanawiam,czy nie byłoby lepiej dla wszystkich gdybym tak zasneła i sie nie obudziła,i nie mowie tego by wzbudzic w kimkolwiek litosc,mowie o swoich odczuciach o ktorych nawet moja mam nie wie,czasem zwyczajnie chciałabym isc na łatwizne i nie wstac rano.skonczyc ten cały koszmar...ja tez zaczynam od nowa.uwierz,zylam kiedys inaczej.moze dopiero teraz patrze na bezdomnych inaczej...jak o ludziach,ktorym cos sie nie udało i cos ich do tego doprowadzilo,niekoniecznie patologia...marzenia o domu sie raczej nie spełnią.nie z tym groszem ,ktory mam w portfelu wyliczajac ,co moge w tym miesiacu kupic a na czego odmowic sobie trzeba...bilans jest zazwyczaj okrutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was bardzo serdecznie :) :) :) Diablo i dla Ciebie zaświeci słońce ja to wiem nie pytaj skąd ale wiem więcej cierpliwości i dystansu do tamtego etapu życia Dop podpisuje się pod wszystkim co napisałeś a jak przeczytałem to tak jak bym o sobie czytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz dziecko ,to Twoja siła napędu żeby żyć ..nie możesz tak myśleć bo nie żyjesz dla siebie ale dla swojej pociechy ..teraz to najważniejsze ..przelej miłość na chłopca i dobrze go wychowuj .. śmierć nie jest wyjściem ..chociaż też tak myślałem ..to jest raczej ucieczka od kłopotów które każdy ma ..większe lub mniejsze ..najważniejsze jest żebyś potrafiła jeszcze kochać .. popatrzyła na świat innym spojrzeniem .. na to przyjdzie czas . ostatnio straciłem bliską osobę i dlatego moja stara stopka stała się bezużyteczna ale już byłem twardszy to pomogło . nie chcę za dużo pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję sie kochać.nie chce juz cierpiec a nie mam az tak wielkiej nadziei,ze ktos zechce ze mną zostac do końca... wiem i ylko dlatego co rano powtarzam sobie-musze zyc.nie moge odpuscic walkowerem i zrobic przyjemnosci tym,ktorzy czekają na moj upadek...ale nie potrafie zyc w pełni bez milosci...tak jak powiedziała moja znajoma-gasne bez niej kompletnie,to nie ta sama ja,co otoczona uczuciem...są kobiety,ktore potrafią zyc jako tylko i wyłącznie matki...ja nie...brak mi tych meskich ramion i nie bede tego kryc.jakas część mnie tylko teraz funkcjonuje.tamta została uśpiona,tylko czasem sie odzywa... czasem tak jest ,ze nasz swiat sie rozpada na drobne kawałeczki.posklejanie tego moze zajac duuzo czasu...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsssss moze to moja kara.w kazdym razie zastanawia mnie Twoja pewnosc,ze bedzie kiedys naprawde dobrze...są ludzie,ktorym pisana samotnosc...którzy jakos całe zycie pozostają sami,czasem porzuceni czasem sami opuszczający...no to Was dzis zarzuciłam swoimi smętami...nie chciałam.tak jakos potoczyło sie od słowa do słowa.od bólu do bólu.chyba czas zamknąć to pudło i wyjsc na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo czasami tak mam że przekonany jestem o tym co będzie oczywiście żadnym jasnowidzem nie jestem dotyczy to kąkretnych ludzi tematów i zawsze się sprawdza czasami to są drobiazgi a czasami rzeczy poważne i wiem że może to nie których śmieszyć trudno ale wobec Ciebie mam przeświadczenie że spotkasz kogoś odpowiedniego na swojej drodze tyko musisz poczekać nie szukaj on sam Cię znajdzie nie wiem czy weźmiecie ślub ale napewno będziesz szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Element ..:) 👄 Upss Diabollico samotność może być z wyboru ale Ty tego nie chcesz i myślę że Ci się uda ale wycierpieć Swoje wycierpisz . To minie lecz zostanie do końca życia to jak rysa której nie widać ale jest . Fajna z Ciebie kobieta i na Twojej drodze spotkasz tego wymarzonego czego Ci życzę z ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To minie lecz zostanie do końca życia to jak rysa której nie widać ale jest " masz rację Skarbie bez dwoch zdań tylko ,ze to cholernie boli.Lubie z Tobą rozmawiac.Miło mi,ze wszedłeś na ten topik.Nie bywam juz na procentowym z przyczyn o których wie jedynie Fifi wiec tym bardziej Twoja machająca dzis łapka mnie ucieszyła.nawet nie wiesz jak miło spedziłam z Tobą czas😘dziekuje😘 Upsssss...nie miej mi tego za złe,ze powątpiewam...nie wysmieję Cie,bo tez czasem cos takiego mam,takie czucie czegos...ja nie szukam.jesli ktos taki mnie znajdzie...zobaczymy...ale pukac do drzwi milosci nie zamierzam...z despaeracji i pokazania komus tez nie...zobaczymy co mi pisane... uciekam Chłopaki😍musze przegonic złe mysli😍thx 😘miłego Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susze przez cały czas nawet teraz mam nadzieje na pare dni pogody to dach skończą i u mnie to wszystko wyschnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem :D:D:D:D aczkolwiek w stanie grubo wskazujacym :D dżampreza była zayebiaszcza :D dawno sie tak nie bawiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kźwa a wypiłam tylk trzy :D w kazdym razie jest mi cuudownie :D Perfect pograł tylko godzine i dziesiec minut ale dżampreze rozkrecił jakis Dj ...jaki nie pytajcie bo z daleka słabo widze :o HE4HEHEEHEH jest mi kolotrowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć diabliczki ja też jestem w stanie wskazującym hmmm tylko u mnie był FIL le ja nie byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak...nie po polskiemu zaczynajac...ale pijanam wiec wybaczcie :D wkomponowałam sie w towarzycho i pifa za darmo dostałąm :D zostałam wygoniona spod sceny dj'skiej przez jakiegos namolnego młodzieża co siem przyczepił twierdzac,ze tamncze jak zawodowa tancerka wiec zajełam miejsce przy znajomych raczac sie smiechem po pas i pifem za uśmiech :D było zayebiaszczo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabolico jutro napisz na gg bo dzisiaj powinnam isc spać juz pomalui trzezwieje i glowa mnie boli poghoda dopisala , impreaz sie udała miłej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniosłą sie moja samoocena :D ale zadnego trzydziestolatka nie znalazłam :O zajeci :O albo nie tacy :O w kazdym razie co dżampreza to siem przyczepai jakis dopiero co pełnoletni :O w kazdym razie przed domem zadziwiajaco szybko wytrzezwiaąłm wiedzac,ze mama groznym okiem ogarnie :O chyba wiecej nie zostanie nianią heheheheehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×