Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Zapewne na moim temacie :) rozmawiałem tam ,faktycznie z koleżanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak upał był straszny ,ale nie w galerii tam klimatyzacja była wiec można sie było ochłodzić :) Nie w ogóle nie oglądam meczy,nie interesuję mnie te klimaty,nie uprawiam sportu przed TV :D To sie nawzajem podglądamy :D fajnie musze ważyć słowa bo nigdy nie wiadomo kto to czyta :D hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedłem na spacer a jak wracałem to praca mnie dopadła i musiałem pojechać i pare zł zarobić a jak Tobie minął dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz lepiej ale tak do końca to będe jutro wiedział a komary te małe potwory mnie też atakują :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak mnie wcięło :) ale już jestem ,tylko Ty zmykasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diablo wreszcie się pokazałaś a gdzie Byłaś jak ćię nie było :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej gdzie mnie nie było Upsssss :D ano zostałąm porwana na mini-wakacje i tak juz w stanie ugrzecznionym wrociłam...co prawda lekko mię jeszcze szmerra bo tuz po grilu,kąpieli w basenie i saczeniu trunku jezdem...ale wrociłąm :D i siem grzesznie melduję ;):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz wybaczone że bez uprzedzenia :):) Bo martwiliśmy śę o Ciebie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabolico :) My to sie jeszcze raczej nie znamy,tzn ja już śledzę od jakiegoś czasu Wasz topick ale nie pisze :) a zjawiłem sie tutaj za sprawą Twojej "imienniczki" :) To takie małe wprowadzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsssss spedziłam cudowny czas....opaliłam sie i trójkąty królują tu i ówdzie :P znaczy na biuscie ,pupie i no wiesz :P:P:classic_cool: no bo topless mnie nie wolno :P:P:P wybawiłam sie za wszystkie czasy a teraz zadowolona chwilke z Wami posiedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes Kochany Upsssss 😍 ja mam twardą skórę wiec raczej bata nie ma :) tych kilka dni zamieszania w moim zyciu troche mnie wytraciło z rownowagi bo przeszłosć nagle zapukała do drzwi ale musze to sama ogarnac... w kazdym razie mini wakacje miałam zayebiaszcze i przyszłam podładowac Wam akumulatorki ;) bo moje zaraz eksplodują ;):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo nawet nie Wiesz jak się ciesze że odpoczełaś i naładowałaś akumulatorki teraz łatwiej Ci będzie ogarnąć bierzące tematy :) :) ale Wiesz że tęskniliśmy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie widze że tryskasz energią i emanuje od Ciebie energia,ta pozytywna :D Eee tam zamiatasz :P :D skromna jesteś i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałeś doborowe towarzycho Skarbie...a ja podobno nie jestem niezastąpiona...wiec wiesz;) nawiedzałam realnie.łapałam każdą chwilę,którą dane mi było przezyc...a teraz w stanie lekkiego pogrillowego upojenia sennie sobie siedzę.... opowiadaj co sie działo jak mnie nie było🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliver ja jezdem Ciotella Samo Zło wiec ode mnie lepiej z daleka :P:P oczywiscie Upsssssa jedynie nie ugryze ;) On o tym wie ;) :):)😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×