Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

nad piciem bym sie zastanowiła ...zwłaszcza tequila bywa grzeszna w skutkach...ale piwo mozemy wypic :D po nim jezdem w miare grzeczna :P uderz słowem swoim Kochanie a odniesiemy sie do niego ;) Fifi...gdzie Cie wywiało MAleńka?? nie wódź na pokuszenie kafeterian tych z meskiego grona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analizą stópek moge sie zająć :D tylko wtedy będzie odnotowane naruszenie ogólnoswiatowych zasad...jak zaczne od końca sprawy to gdzie i na czym und o czym metę powitam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowo ciałem się stało. ;) z dwojga złego to Twoje stópki wydają mi się o wiele ciekawszym tematem od moich. pod każdym względem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"słowo ciałem sie stało" kiedy odpowiednio trafiające słowo w duszę ciałem sie staje,zaczyna sie niebezpieczna gra szeptem pisana...miłość od pierwszego dotyku? kiedy dotyk wprawia w drżenie każdą komórkę naszego ciała...czy wtedy Anioł może nie upaść?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto która kochałaś Diabła w groźnym blasku Księżyca dziś Twoje metafory nie trafiają do mnie. dziś jestem bardzo przyziemny. porozmawiajmy w języku ojców. ;) jak Polak z Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:O prostym językiem to mówiłam o seksie :P ubrałam go jedynie w słowa :) Słodki chooo spać do mnie :D rano Ci zrobie śniadanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto tu mowi o chodzeniu do łóżka na pierwszej randce :P tylko się przytul a ja zasnę... skoro jestes Gorzki...to znaczy,ze czymś przesłodzono...taka zmiana jest jak chlast o poranku po pijackiej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nadzienie smaczne pozwól zgrzeszyć :P bo mię do piekeła nie chcą wpuścić...Szef powiedział,ze nazbyt grzeczna jezdem ostatnio...no i mam karę w matni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych bonusów, żadnych buziaków, całusów, dzióbków, cukierków, ciasteczek.. First Cape - Shiraz Rose 2009 i rozmowa. czy Ci się to podoba czy nie.. yes or no?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po winie bywam nad wyraz nieprzewidywalna wiec moge jedynie obiecać ,ze siądziemy face to face i jak mężczyzna z kobietą pogadamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych słodkości??????ale ja nie lubie chipsów Proszę Pana😭 tak na głodnego???i wino??? to ja przygotuje lepiej kolacyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...kochanie nigdy tak nie mów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo klapsa na ten tyłek zgrabny dostaniesz...rzeczywiscie z tym netem masz problem...a ja myslałam,ze ode mła zffiałaś😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacja o tej porze? trzeba będzie później to spalić. z Twoją bolącą kostką, raczej nie pobiegamy wokół bloku. trzeba będzie znaleźć inny sposób na spalenie.. chyba że kolacja będzie lekkostrawna. paluszki lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszki lubie:Pzwłaszcza delikatne,wprawne i obrotne :P noo spalimy je razem,jak Ty mnie pomożesz to i ja sie odwdzięczę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden moment nie jest dobry na "wpadkę" ;) zapraszamy.. sorry nie powinienem się tak rządzić w nieswoim domu.. dziś i tak nie będzie nic poza rozmową, a do rozmowy zawsze możesz się dołączyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy się pokochać :P:P nooo dobra juz dobra :P o tej porze ciemno,cicho i zimno...przepraszam ale zaden inny sposob mi do głowy nie przychodzi ,mimo najszczerszych checi wymyslenia spalacza o godzinie pierwszej trzydziesci ileś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×