Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

słodki...moja zewnetrznosc to jedynie kamuflaż...nie przebieram i nie wybieram ....mowisz,ze one mają problem z zewnetrznością...wiem,ze ten moj to nic w porownaniu z nimi...nie widziałeś mnie nago wiec nie mozesz powiedziec,ze akurat ten problem to zaden problem.Słodki...ja mam po prostu gorszy dzien ,kiedy wątpię w swoje siły...pozwól mi wypłakac to wszystko.każdy ma swoje piekło na ziemi.czy gorsze czy lepsze-trudno oceniac,poki się w danej skórze nie znalazło...😍😘😘😍 i tak lubie z Tobą gadulić...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest juz pozno wiec powiem tylko jedno...widzac takie zdjecia,czesto pytamy-gdzie jest Bóg,gdzie sprawiedliwosc...zwłaszcza kiedy cierpią maleńkie dzieci...kiedys znajoma,ktora od pasa w dół ma proteze powiedziałą mi,ze Ona nie ma juz zalu do Boga,bo znalazła milosc i jest najszczesliwsza pod słoncem...czułą na krzywde innych,otwarta na pomoc ludziom...ludzie,którzy cierpią są Aniołami na ziemi...dlaczego tak musieli cierpiec?chyba jeszcze nikt nie zdołał znalezc odpowiedzi na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe, że to tylko dzień. nie jestem na bieżąco - co u Ciebie.. oby to trwało jak najkrócej. dla dobra Twojego stanu psychicznego. ja z Tobą również lubię rozmawiać, jedną z niewielu z którą można normalnie i kulturalnie, chociaż jak dla mnie za dużo serduszek, usteczek i minek stosujesz. ostatnio też uciekłaś twierdząc, że boisz się zakochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodki...prawda jest taka,ze teraz trudno o mężczyznę,który patrzy na kobietę inaczej niz na łup sypaialniany do pozazdroszczenia kolegom...media lansują taki a nie inny styl i co do tego nie ma gadania...ja akurat nie mam szczescia do mężczyzn,którzy lubią rozmawiać,bliskość to dla nich zaś i rozkosz w alkowie ale tez spokój,chwila kiedy mozna razem spedzic czas,podzielic sie smutkami i radosciami...poczuc to coś,co duszę w pełni zaspokoi...nie wyłącznie ciało...dla których milosc to tez gorsze dni,problemy,wady partnera...którzy trwają,są ...podlewają zwiazek niczym kwiat pragnący wody...którzy wiedzą,ze to uczucie wciaz sie zmienia w inny stan,co nie znaczy gorszy lubie i zartowac i rozmawiac poważnie,Ciebie jako rozmówcę bardzo szanuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię ciszę
u mnie nie ma burzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie zanosi...a dzis widziałam tęczę jakiej jeszcze oko moje nie widziało :P grzmiało jak diabli wiec bałam sie,ze mię dzis pierun dopadnie bo wyłądowania nie schodzily z zasiegu mojego okna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lubie i zartowac i rozmawiac poważnie,Ciebie jako rozmówcę bardzo szanuję.." brakuje mi tu jednego słowa. Przymiotnika.(chyba) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię ciszę
ja dzisiaj incognito jestem ;) Diabolico i już się nie smutaj :) chyba pójdę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przymiotnika???to mnie zagiąłeś Słodki...całą noc bede teraz myslec o przymiotniku...o zero zero prawie pierwszej trudno mi cokolwiek w szarych komórkach odnaleźć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi kochanie do jutra😘😍ja tez zaraz bede okłądać Jaśka do snu dobrego...jeszcze chwilkę się poszffendam po kaffe i tez pojdę za Twoim przykładem😘😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"..Ciebie jako rozmówcę bardzo szanuję.." w tej części. z częścią mowy mogłem coś pomylić. z Polskiego to "Krzyżaków" tylko lubiłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Słodko-Gorzki Ciebie zaś jako rozmówcę ,trafiającego do mej duszy,bardzo lubię i szanuję " tak brzmi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pierwsze słowo jakie mi przyszło na myśl,to własnie dobry...czuły...czasem zadziorny...czasem niegrzeczny...czasem walczący o swoje racje,czasem przytulny jak ulubiony misiak z dzieciństwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo obiektywne spojrzenie na świat co pozwala mu na lepsze i trafniejsze dokonywanie wyborów i mniejsze cierpienie ich konsekwencji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodki...przed drugą w nocy nakazujesz mi koncentrację :P wtf masaż mi potrzebny o wiele bardziej :P facet nie powinien byc doopą spódniczaną tylko mieć uja tam gdzie byc powinien a przy okazji umiec zrzucić do piekeła by wprost z niego zahaczyc z ogromną siłą o raj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhmmm to nie nocne marki...to chwilowy nakaz pomyślunku dla totalnej dzis platynki,z którą nawet językiem Aniołów nie da sie dzis kompletnie treściwie pogadać :O witaj nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodki moge sobie pozyczyc stopkę od Ciebie???na zasadzie przekoloryzowania treści...Całowałam Diabła w bladym świetle księżyca???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zgadniesz :D była taka jedna co "Tańczyła z diabłem w bladym świetle księżyca" jakby se z wilkami nie mogła pobaunsować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×