Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

witaj Gateczko🌻 Fifi...zastanawiam sie...czy gdybym sie jeszcze bardziej starała...czy to by przetrwało....wiem wiem znow smęcę:( czasem mi ciezko będą wszystkim w jednym mając wszystko na swoich ramionach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziel sie tym,na co wpadłaś Fifi...moze i ja wyciagne z tego wnioski :( poki co kamieniuję sie za całoświat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze tu z Toba słuchając Kowalskiej i dudlam...tez sobie mowiłam,ze lepiej byc samej,bo mniej boli...tylko,ze ja nigdy nie byłam sama...to piwerwszy raz...staram sie krfa!naprawde sie staram dawac sobie rade ale czuje sie naprawde jak kobieta w teorii...jak mawiała moja znajoma-gasne bez milosci...i chyba tak jest ...ostatnio wszystko mnie wnerwia i to solidnie a wczoraj jak biegłąm...i ta kocha bolała jak cholera ,miałąm ochote usiasc i sie zwyczajnie poryczec...nad moim zyciem nad tym cholernym krfa lajfem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz Fifi...gdyby nie nawał obowiazkow,ludzie którzy mnie wrecz zmuszają do trzymania pionu...zakopałabym sie w pierzyne i spała ...nieprzytomnie obojetna na ten cały upływający czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...czuje sie jakbym byłą steraną sześćdziesiecioletnią kobietą :O:( chciałąm sie tylko wysmęcić Tobie...wiem,ze zyczysz mi tak dobrze...tylko nie wiem,czego ja sobie zyczę...czasem najgorszego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym...miec iles lat wstecz...być budzoną buziakiem i czułością...zjesc wspolne sniadanie...czekac na niego z obiadem...czasem spalic ulubioną koszulę...spedzic wieczor przy winie...zasnac bezpiecznie w jego ramionach...wiedziec,ze ktos mnie kocha a ja jego...byc dla niego kims,kogo nie sposob zastąpić lepszym wydaniem...móc zadzwonic z płaczem i wyszaleć do białego rana...pojsc na spacer,wycieczke, kosic trawe przed domem,planować,rozmawiac,milczeć...albo lezec do południa w łozku z nim... wiec jak widzisz Fifi ...to nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko nie wiem,czego ja sobie zyczę...czasem najgorszego " nie chciałbym minimalizować Twojego problemu, ale to tylko facet. a raczej jego brak. kobiety żyją bez piersi czy nawet dwóch, ludzie żyją bez rąk czy nóg. Ty możesz przebierać w facetach. myślisz, że one też mogą? http://elcynka.mixer.pl/ http://www.fotka.pl/albumy/xxtosiulekxx15/3,Fotki_z_2010-04-22/50336990,,#foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×