Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Gość GREEN_DAY
Jasne ze moze:-D NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... malineczka..28....................26.06.2010............. .sląskie GREEN_DAY....29.................30.06.2010.............wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Mi kiedys to przeszkadzalo ze jestem chudzielcem ale teraz olewam to, jedne chca schudnac, inne przytyc, nie ma ludzi doskonalych i ja juz sie z tym pogodzilam;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... malineczka..28....................26.06.2010............. .sląskie GREEN_DAY....29.................30.06.2010.............wi elkopolskie kasiula1983....27.................30.06.2010..............małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie boli brzuch i jajniki w sobote ma przyjsc@ mam nadzieje ze nie dostane wczesniej bo boli mnie jak na okres gdzie zawsze jak mnie tak boli to w dzien miesiączki ale niema co sie łudzic i tak przyjdzie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malineczka ja tak miałam przez ostatnie 2 cykle ze juz kilka dni przed @ bolały mnie krzyże tak jak na @ a zawsze mnie bolały w dniu @ i nigdy wczesniej. I tez cholercia myślałam , ze a nuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, dzięki za rady :) powiem Ci szczerze, że sama do końca nie wiem co mi dolega. w ciągu kilku miesięcy schudłam ponad 20 kg. zaczęło się pod koniec studiów, sres mnie zżerał, często wymiotowałam (chyba na tle nerwowym :( wybrałam się do lekarza, podałam objawy i od razu diagnoza ZESPÓŁ JELITA DRAŻLIWEGO. zapisał leki, coś na depresję i tyle z jego strony. robiłam taż usg brzucha i wszystko ok, morfologia także. leków na nerwicę nie brałam, bo uznałam, że mogę się uzależnić, wzięłam się w garść i sama jakoś z tego wyszłam. kilka miesięcy temu miałam robione usg szyii, bo z powodu ósemek mam powiększone węzły chłonne i lekarz zwrócił uwagę, na powiększoną tarczycę. zaraz zrobiłam badanie hormonów tarczycy i wyszło, że mam nadczynność. endokrynolog stwierdził, że stres wpłynął na pracę tarczycy. dzisiaj wyniki mam dobre, ale nadal jestem chuda,bo nie mam apetytu, prawie nic nie jem, a jak już to męczę się godzinę nad kanapką. męczą mnie też biegunki, dokładnie nie wiem co mi szkodzi, bo prawie każdy produkt może wywołać jakieś sensacje. a do tego codzienne mdłości...najlepiej jest wtedy, kiedy nie jem... i tak przez dłuższy czas robiłam, głodziłam się po 36 godzin, ale któregś dnia puknęłam się w głowę, że tak długo nie pociągnę... na szczęście ten okres mam już za sobą, niechętnie o nim myślę. ale z jedzeniem nadal jest ciężko... kurczę, trochę się do Was wyżaliłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie wklejam :) NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... malineczka..28....................26.06.2010............. .sląskie GREEN_DAY....29.................30.06.2010.............wi elkopolskie kasiula1983....27.................30.06.2010............. .małopolska aga_ton........26.................05.02.2010..............mazowiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... malineczka..28....................26.06.2010............. .sląskie GREEN_DAY....29.................30.06.2010.............wi elkopolskie kasiula1983....27.................30.06.2010............. .ma nadzieja86...24.................ok.12.07.2010...........Śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz, bo jakiś chochlik się wkradł NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... malineczka..28....................26.06.2010............. .sląskie GREEN_DAY....29.................30.06.2010.............wi elkopolskie kasiula1983....27.................30.06.2010............. .małopolska aga_ton........26.................05.07.2010............. .mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... malineczka..28....................26.06.2010............. .sląskie GREEN_DAY....29.................30.06.2010.............wi elkopolskie kasiula1983....27.................30.06.2010............. .małopolska aga_ton........26.................05.07.2010............. .mazowieckie nadzieja86...24.................ok.12.07.2010..........slaskie 8.03.2010r.Aniołek(Kinga)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki błąd mi się wyżej wdarł:) Kasiula co do aloesu,to powiedz mi jak go pić dokładnie?Bo na nim pisze,że 50ml na dzień,przed posiłkiem,ale to te 50ml mogę z wodą zmieszać? Dziewczyny ja to wręcz odwrotnie chcę schudnąć!Już w sumie dużo mi się udało,ponad 12.5kg,ale po zimie mi się troszkę przytyło:(Właśnie jeździłam na rowerze stacjonarnym 45min i spaliłam 319kcal!Udziska mam szerokie strasznie i brzuch odstający,to mi chyba najbardziej przeszkadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten zespól jelita drażl. no to został wywołany stresem, od diet specem nie jestem ale Aga naprawdę polecam po raz kolejny ten aloes, on naprawdę by ci wszystko wyregulował. Moja kuzynka miała takiego stresa przez całe studia, w dodatku zle sie odżywiała, alkohol, papierosy i doszło do tego, ze zaczęła się wypróżniać raz na miesiąc.. koszmar... lekarze chcieli jej zrobić stomię czyli taką dziurę w pachwinie uda przez którą wystawałoby jelito... obłęd. Ale sie nie zgodziła. Oczywiscie przekonałam ją do tego aloesu i jest coraż lepiej, na konkretne zmiany trzeba poczekać ale skoro częściej chodzi do WC to musiało coś zacząć działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja jak najbardziej mozesz z wodą wymieszać i sobie nawet posłodzić:) Aloes który ja piję zaczyna się pić od dużej łyżki a nie od 50ml:) Z tymze ja piję przed snem, lepiej na mnie działa jezeli chodzi o trawienie. Kurcze watek ciążowy a ja tu o aloesach rozprawiam hehe no ale ma tez duzo składników, które uzupełniają dietę przyszłęj mamusi, nawet ma kwas foliowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielę się z wami ciekawostką. jakiś czas temu stosowałam testy owulacyjne. raz zamawiałam przez internet i wtedy przyszła mi razem z nimi ulotka, która zawiera wskazówki dotyczące planowania płci dziecka. I tak: * na dziewczynkę: - należy współżyć jak najczęściej zaraz po miesiączce aż do uzyskania pozytywnego testu owulacyjnego - dieta bogata w wapń - pozycja klasyczna zakończona orgazmem kobiety - nie bez znaczenia ma wiek matki, im starsza kobieta tym większa szansa na dziewczynkę - stosowanie leków hormonalnych rónież zwiększa szansę na dziewczynkę * na chłopca: - starania po 12 godzinach od pozytywnego wyniku testu owu. - min. 4 dni wstrzemięźliwości przed współżyciem - dieta bogata w sód - wcześniejszy orgazm kobiety - pozycja od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Moj kumpel niby mial zespol jelita drazliwego, tzn ciagle wymiotowal, malo jadl, czesto bolal go zoladek, byl strasznie chudy i do tego wysoki, lekarze leczyli do najpierw na zoladek, pozniej na depresje a okazalo sie ze ma guzka tarczycy, teraz juz jest po zabiegu i czuje sie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Aga, fajne. Chociaz wiekszosc z nas pewnie ma gdzies czy bedzie to chlopiec czy dziewczynka, wazne zeby bylo;););) Ale jak juz sie uda z jednym to zastosujemy sie na przyszlosc no nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, trzeba też i o czym innym pogadać, by od tych śluzów, temperatur i okresów trochę odpocząć... porady zdrowotne też ważna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREEN DAY, też tak sądzę, że żadna z nas już nie myśli o płci, tylko o tym by było :) ale kiedyś można spróbować, na przykład przy drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mam z tym marzeniem o synku, ale jakoś tak mam przeczucie, że bedzie synek pierwszy a najlepiej jakby było dwóch hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowe to podstawa:) nie będę zawiedziona gdy będzie dziewczynka ale jakoś urzekają mnie mali chłopcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
W moim przypadku blizniaki to byloby dopiero, przy moich rozmiarach to nie wiem czy bym dwojeczke zmiescila w brzusiu ale... nie powiem ze bym sie nie ucieszyla, dalabym jakos rade:) Moja kuzynka leczyla sie 3 latka, tez im sie nie udawalo, pozniej okazalo sie ze jest w ciazy i to z blizniakami:-) a teraz jest w ciazy z trzecim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
a ja marze o dziewczynce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byśmy woleli nie mieć bliźniaków:(Boimy się,że 2ki nie mielibyśmy z czego utrzymać,że nie będziemy im mogli zapewnić tego wszystkiego,co potrzeba.Wolelibyśmy 1dziecko,a móc mu zapewnić jakąś przyszłość.chyba,że mężowi udałoby się zmienić robotę i byłyby na 2kę jakieś perspektywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×