Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

aga_ton mam nadzieje bo ja juz niema sily czasem naprawde wiem ze musze byc silna ale czasme sie nieda tyle czasu sie strac i ciągle nic jak mi te ziółka nie pomoga to niewem ale nawet sie nie nastawiam za pare dni pewnie przyjdzie miesiączka jak co miesac chyba byc sie cud musial stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malineczka, a jakie badania za Wami? szukam w poprzednich wypowiedziach ale trochę tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Czesc wszystkim:) Malineczka, tak juz poprostu jest - widocznie istanieje cos takiego jak blokada psychiczna, bo skoro u was wyniki sa ok to jak inaczej to wytlumaczyc? nasza psychika moze wiele. Ale sie wczoraj rozpisalyscie:) Ja bylam na wyborach i pozniej odwiedzilismy znajomych, w sumie wrocilismy dosc pozno do domu i juz nie zagladalam na kafe. Moja kolezanka ma malenskiego synusia, super dzidzia, wesoly caly czas usmiechniety i spokojny:-). Oczywiscie nie obylo sie bez pytania kiedy nasza kolej - powiedzialam ze jak przyjdzie czas to bedziemy miec dziecko i temat sie urwal:) Moj maz byl wpatrzony w maluszka jak w obrazek. A ja oczywiscie troszke posmutnialam po powrocie do domu ale szybko mi przeszlo, przeciez nam tez sie uda, wszystkim nam sie uda:))))) Olcia, wcale nie jest nigdzie napisane ze w ciazy temp musi podskoczyc do 37 i wyzej. ma byc skok i wyzsza niz przed owulacja ale nie ma okreslonej granicy wiec nie doluj sie! Bo rzeczywiscie dam ci kopniaka;) Zmykam popracowac, zajrze popoludniu. TRZYMAJCIE SIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Co u was? Jak wam mija dzien? Green ja naczytalam sie roznych postow o temperaturze w ciazy i za bardzo wzielam sobie to de serca i ubzdura;am ze jak sie uda to powinna spooooro podskoczyc. a tak nie zawsze przeciez jest:) dzis mam 37,8 - wazne ze utrzymuje sie na wyzszym poziomie niz przed owulacja to chociaz jestem pewna ze owu byla:-) a co dalej to czas pokaze;). Dluzy mi sie to czekanie od @ do @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie tak wkurzam na sama siebie ze szok... Na sile doszukuje sie czegokolwiek co by potwierdzilo ze sie udalo i to mnie tak denerwuje ze sama dala bym sobie kopniaka:P Cos tam mnie zakluje, zaboli, cycki mnie bola ale do cholerki to nie piwerszy raz tak jest, co ktorys miesiac mnie bolą i d...pa. Czy wy tez tak macie czy tylko ja jestem jakas inna??? Musze chyba wyluzowac bo to oszalec mozna;). Zmykam na obiadek, pozdrowionka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co w sobote mam dostac okres a od wczoraj mnie brzuch boli o zóładek pobolewa iczasem tak mi jakos niedobrze i moje piersi sa wrazliwe wiec ino patrzec jak ta menda przyjdzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlciaK_LODZ ja tez czesto tak ma ze sie doszukuje objaow ciazy ale co miesac jest to samo ciekawe skąd to sie bierze ah ta nasza psychika jest dosc spomplikowana ehhh ja sie nie ludzie i tak przyjdzie i tak i cos czuje ze te ziola mi jednak nie pomoga;/chdz doiper tydzien jak je biore 2 leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Olcia nie masz się za co obwiniać. Tak już jest, im wiecej o tym wszystkim myślimy tym dziwaczniej nasz organizm reaguje. Mamy stuprocentowe objawy i nagle zonk, przychodzi @ nie ma się co napalać, trzeba grzecznie czekaćJ. Ja w tamtym cyklu mierzyłam temp i w 29 dc miałam. 37,2 już się napaliłam ze nie spada (a zawsze na dzień przed @ tak było) i co??? I kurka @ się pojawiła w ten sam dzień wiec stwierdziłam ze będę grzecznie czekała i nie będę świrowaćJ Bo po co, jak się okaże że się udało to super ale zero doszukiwania się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
No właśnie malineczkaa, ja też tak mam od jakiegoś czasu że przed @ a nawet już w połowie cyklu bolą mnie cycki - a pamiętam że kiedyś gin pytała mnie czy nie mam takich objawów - może to coś z hormonami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea.no byc moze ja chyba sobie pojde zbadac hormony bo wczesniej robilam byl owszystko wporzadku wiec niewem o co chodzi z ta nasza ciążą hmmm powiem ci ze boli mnie brzuch tak pobolewa jak na okre tylko ze to za wcxas ja zawsze w ten dzien co ma dostac mnie boli a potem dostaje a terz kilka dni wczeniej :/ zebym tylko terz nie dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Zrób badania, wiem że piersi mogą boleć od podwyższonej prolaktyny. Mnie czasami bola tak niemilosiernie ze jak sie klade spac to w nocy się budzę. No i jeszcze rozmiar prawie o 1 wiekszy niz normalnie. Rozmiar moze zostac nie przeszkadza mi bo nigdy wielkie nie byly ale ten bol.No i u mnie zmniejszaja sie dopiero w 2 dniu @. Z drugiej strony może to być objaw napiecia przed@ i nie trzeba się doszukiwać od razu zaburzeń hormonalnych. Ale nie zaszkodzi sprawdzić dla świetego spokoju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
A co do bólu brzucha to mnie czasami kłuje kilka dni przed @, w tamtym cyklu bolało ok 5 dni, nie ma na to reguły:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Oczywiście nie twierdzę ze wam sie nie udało, trzymam kciuki za 2 krechy na teście ale wiesz, nie warto się nakręcać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea.no ja sie nie nakrecam bo i tak wiem ze okre s dostane juz nawet sie nie ludze nam sie chyba nigdy nie uda narazie biorete ziola jak pomoze to wprzadku jak nie pomoze to trudno moze kiedys bede w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Będziesz, głowa do góry! Nie ma marudzenia, trzeba odganiać złe myśli i już:-D. Uśmiechnij się, bedzie dobrze:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Green_day dobrze napisała, blokada psychiczna nas dopadła jak nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze ito kto wie jaka jest przczyna tak naprawde co ma byc to bedzie jak mykam zajrze do was wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Papatki, ja też będę później:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)Ale się rozpisałyście:D Piszecie,że czasem mamy objawy ciąży,ma potem nic z tego!Otóż ja niedawno dostałam 2@po zabiegu dłuuugo na nią czekałam.2 razy było mi okropnie niedobrze,bolały mnie piersi,były większe,temp.się wyższa utrzymywała a @przyszła dopiero w 43dc!tak mi się wszystko po tym poronieniu pochrzaniło!A teraz miałam cykl 25dniowy!I co Wy na to?Jak tu nie zwariować?Jesteśmy z mężem bliscy tego,żeby to wszystko olać i nic na siłę.nie to nie!ALe jeszcze ostatecznej decyzji na ten temat nie podjęliśmy! Kasiula co do tego aloesu to ja kupiłam sok 500ml z firmy Alter Medica 99,75czystego aloesu dałam ok 19zł!Jest ochydny:(.A on pomaga też na tłustą cerę i syfy?i na wypadające włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Hej, Oj na wypadajace wlosy to ja tez bym poprosila o porade, poza tym nie wiem jak wy ale mi przed @ wyskakuja pryszcze:((( zawsze wiem ze sie zbliza patrzac w lustro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nadzieja, jak dałaś 19zł to tam ani krzty akoesu nie ma, zaufaj mi, przemysły farmaceutyczne mają plecy tzn ze mogą oszukiwać jesli chodzi o zawartość danego składnika. Po moim aloesie widać, ze to jest prawdziwy miąższ bo jest gęsty, pływają w nim takie resztki tak jakbys pomarancze wycicsnęła. A co do pytania to tak, aloes znakomicie działa na skórę, włosy i paznokcie. Jak zaczynasz pić to najpierw ma za zadanie oczyszczenie Cię od wewnątrz - powinno się przy tym dużo pić płynów to wtedy te toksyny schodzą z moczem i kałem, jak się dużo nie pije to wtedy te toksyny mogą znalezc inne ujście np na skórze, ja tak miałam, ze po 2 tyg picia strasznie mnie wysypało na twarzy, mojego męża skóra swędziała - ale to są dobre oznaki, ze coś sie zaczyna dziąc pozytywnego w organizmie. Po kolejnych 2 tyg przeszło jak ręką odjął a skóra stała się gładziutka i rozświetlona no i przestały mi wypadać włosy. Co do objawów ciążowych to wszystko zależy od stężenia progesteronu w drugiej fazie. Ja mam zawsze wszystkie objawy ciążowe a w ciąży nigdy nie jestem:) tzn mdłości, zaparcia, wzdęcia, wyczulony węch, ból piersi, senność itp itd. Czasem odczuwam mniej, a w inym cyklu bardziej, a jeszcze w innym nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green day, jesli chodzi o pryszcze przed @ to tego nawet aloes nie zmieni:) hormony i tyle, ja tez tak mam, zawsze mi musi jakiś wyskoczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja dziś cały dzień na nogach, od mamy przywiozłam ponad 20 kg truskawek więc musiałam jakoś to przerobić. teraz w całym domu czuć sokiem truskawkowym :) piszecie o bólach piersi, ja mam podobnie, zaczyna się zaraz po owulacji i napierdziela do samej @. czasem mam ochotę wyć z bólu. ale badania hormonów robiłam i wszystko w najlepszym porządku więc pewnie to słynne napięcie przedmiesiączkowe mnie dopada... myślałam, że tylko ja tak mam i coś jest nie tak, ale wyniki mnie uspokoiły. widocznie taka moja uroda :p buziaki, odezwę się wieczorem ps. a co myślicie o stworzeniu takiej tabelki, w której wpisałybyśmy podstawowe inf, nasz nick, wiek, termin @. wtedy nie pytałybyśmy co drugą stronę o swój wiek czy termin okresu, wszystko byłoby w tabelce. to taka luźna propozycja, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, a może znasz jakąś dietę na wrażliwy żołądek? albo jakieś naturalne specyfiki, które mogłyby mi pomóc? i coś na apetyt, bo go nie mam,najchętniej bym wogóle nie jadła. chuda jestem jak patyk i przydałoby się przytyć chociaż z 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Aga mozemy taka stworzyc:) Ty jako pomyslodawczyni zaczynasz:)))))) A my sie grzecznie dopiszemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Aga to tak jak ja, tez chuda jestem i nie moge ani kilograma przytyc, jesli juz to waga mi spada, np w stresie:( Podobno powinno sie jesc mannę... Tak mi kiedys lekarz powiedzial, zeby jesc manne lub platki owsiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... malineczka..28....................26.06.2010..............sląskie Dziewczynki to ja zaczne moze byc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga masz jakiś zespół jelita wrażliwego? po czym Cie boli żołądek? Dziewczyny jeśli chodzi o przytycie... ja miałam ten sam problem w liceum i na studiach, nie umiałam wogóle przytyć a jadłam jak koń:) cały czas wazyłam 47kg a chciałam więcej. Myślałam, ze mam tasiemca albo chorą tarczyce (m.in przez te choroby nie mozna przytyć) ale wsio było ok. Jak skonczyłam studia to nagle w 2 miesiące przytyłam 8 kg!!! I juz wiedziałam dlaczego nie mogłam przytyć pomimo dużego apetytu... u mnie prowoderem był stres, który przezywałam podczas nauki... natomiast jesli chodzi o zwiększenie apetytu to na to są witaminy z grupy B. Na allegro jest pewien specyfik, który mogę smiało polecić (nie powinno go tam być bo tych produktów nie wolno wystawiać na allegro, pozniej sprzedający są ściagani, te produkty mają być sprzedawane tylko przez sporzedaż bezpośrednią czyli, ze ktoś Ci poleca bo wypróbował i jest zadowolony) , jest rewelacyjny na układ pokarmowy, oczyszca jelita co pozwała wchłaniać im składniki odzywcze.Przez zywność, którą spożywamy codziennie jelita są obklejone różnymi substancjami i dlatego dochodzi to nadwrażliwości, nietrawienia i nawet anemii. Aha, no i bardzo dobra cena jest tego bo normalnie w detalu to kosztuje ponad 70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×