Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

chce o coś zapytać,powiem Ci jedno, okres mi się spóźniał, zmierzyłam temperaturę 37,5 a wieczorem dostałam okres. nie ma co się sugerować samą temperaturą bo można się bardzo rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn czasem aga jest tak, ze faktycznie tempka spada przed @ a czasem nawet i 2,3dc. Ja zawsze miałam tak, ze tempka spadała mi dzien przed @ a od kilku cykli nawet w dniu @ mam 37,2. Ale ogólnie mierzenie tempki jest dobre zeby rozpoznać czy jest owulka czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o objawy to przed każdym okresem boli mnie podbrzusze, kręgosłup, często biegam do kibelka, wcinam wszystko co ma w swoim składzie czekoladę i na dodatek dokuczają mi mdłości, czasem nawet wymiotuję :( odkąd pamiętam tak mam więc czasem się śmieję, że jak już będę w ciąży to się nawet nie zorientuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula,masz rację, tylko że ja zmierzyłam sobie temperaturę w tym jednym dniu. też tak z ciekawości, jestem zbyt roztargniona by robić to systematycznie dlatego wybrałam monitoring u ginekologa :p i właśnie to chciałam napisać, że jeden pomiar nic nie znaczy. a swoją drogą podziwiam Was za systematyczność bo ja jakoś nie mogę się zmobilizować. może od następnego cyklu zacznę to zaoszczędzę na monitoringu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sobie ściągnęłam ten program, tylko nie wiem jak mam coś wpisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Macie racje z tymi pomiarami, niestety wzorst temperatury nie zawsze oznacza ciaze:( ale w wielu przypadkach tak wlasnie jest:) ja tez na poczatku myslalam ze nie dam rady systematycznie mierzyc a teraz ledwie sie obudze to od razu szukam termometru, tak namietnie ze dzis jeden potluklam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga u mnie przd @ to samo, mdlosci, bol brzucha, drażliwosc hehe, lepiej mi wtedy z drogi schodzic;) poza tym cera mi sie zmienia bardzo, dostaje pojedyncze ale widoczne wypryski na twarzy, ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jeśli możecie to wrzućcie mi jeszcze linka z odpowiednim termometrem bym go sobie obejrzała i ewentualnie zamówiła. nadzieja, już trochę łapię. jakby co to się odezwę a teraz jeszcze pooglądam sobie ten program :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna zakupic w aptece, na allegro napewno taniej jest. ja natomiast mierze zwyklym, moj ginekolog powiedzial ze musi byc jednym mierzona caly czas, nie nalezy zmieniac i o stalej porze - a czy to jest zwykly rteciowy czy inny to nie ma znaczenia. skok tempki wyjdzie tak czy tak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
. . . ************************************************************************************** NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ************************************************************************************** MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie BEA.................29...............27.06............... .......wielkopolskie OLCIAK_LODZ.....28.............28.06..................... ..łódzkie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie KASIULA1983.....27.................30.06............ .......małopolska SODALITE.........35............ok. 03.07....................Illinois AGA_TON.........26.................05.07................. .. mazowieckie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07....................slaskie ************************************************************************************** . . . 😴:classic_cool:😴:classic_cool:😴:classic_cool:😴:classic_cool:😴:classic_cool:😴:classic_cool:😴:classic_cool:😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) można się dołączyć?? My staramy się prawie 2 lata :( kupę badań zrobionych, kilka nieudanych iui, niedawno miałam laparo i wyszło, ze mam endometriozę :( Idę poczytać co napisałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Neti witaj! Czesc dziewczynki:-) Olcia to szlejesz widzę z tymi pomiarami:P Może ten termomert to na szczęście potłukłaś, cio??? Green pytasz która... ja myślę, że pierwsza lepsza dziewczyna z tabeli z najbliższym terminem @ a pozniej cala reszta po kolei;) A ja właśnie siedzę przed lapkiem i zajadam truskawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
No no, tabela taka wypasiona że tylko pozazdrościć:P Która to taka zdolna? Przyznać się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wszystkie objawy ciążowe przed @, moja mama zresztą tez ma i mdłości i zaparcia itd. Natomiast jak była ze mną w ciąży i z moim bratem to jedyne co ją bolało to strasznie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to znowu przed @ nie ma konkretnych objawów, cycki mam trochę pełniejsze, ale nie bolą, no i zawsze mam większy apetyt ;) dopiero poczułam co to ból piersi kiedy zaczęłam skomplementować drugą fazę progesteronem. Moja siostra miała zawsze straszny pms przed @, ból piersi niesamowity, a w cyklu w którym zaszła w ciąże nie bolały ją wogóle piersi w drugiej fazie, dopiero później zaczęły jej dokuczać. Ja tam się nie dopatruje objawów, bo wtedy mam urojenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti, witamy. dopisz się do tabelki jeśli masz ochotę :) zniknęłam na jakiś czas bo buszowałam po internecie za tym termometrem :p przy okazji zapisałam się w aptece i zamówiłam kilka innych rzeczy :) to sobie poszalałam. na allegro nie chciałam bo korzystam z konta mojego szwagra... już widzę jego minę gdyby zobaczył co sobie zamówiłam, zwłaszcza że dorzuciłam jeszcze 2 testy ciążowe, bo na promocji były. a poza tym zaraz by wszyscy wiedzieli włącznie z teściową na czele :p a teściową to mam przebojową... w niedzielę mieliśmy iść do niej na obiad a póżniej jechać na głosowanie ale przed wyjściem trochę się posprzeczaliśmy więc z obiadu nici... oczywiście każde z nas się zawzięło... minął jakiś czas, dzwoni telefon, mąż nie odbiera, później telefon do mnie, też nic. sygnał za sygnałem, normalnie co 2 minuty dzwoniła... wreszcie wkurzony M odebrał i powiedział, że nie przyjdziemy a skoro nie odbieramy to chyba zrozumiałe, że nie chcemy z nimi gadać. i wiecie co za 10 minut teściowa była już u nas (mieszkamy w tym samym bloku...) i pyta co się stało,czy się przypadkiem nie pokłóciliśmy... aż zaniemówiłam z wrażenia, to już nawet pokłócić się z mężem nie można bo mamusia przyjdzie nas pogodzić :p jej wścibstwo nie ma granic niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Aga u mnie nie jest az tak zle bo mieszkamy dosc dalego od siebie ale czasami tez sa przeboje bo ona chcialaby wszystkim i wszystkimi rzadzic a ja sobie na to nie pozwole. Niech się wygada, niech powie swoje zdanie ale absolutnie nie może mi nic narzucic. A stara się czasami to zrobic, chodzi gada, truje a ja i tak robie swoje;) Kiedys nei zrobilismy czegos po jej mysli i była obrazona na caly swiat ale w koncu jej przeszlo... z tym ze ja nie lubei takich sytuacji chorych, ja się nikomu w nic nie wtracam i oczekuje tego samego od innychJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ton - wow no to masz niezłą teściową. Moja znowu jakieś 50km od nas mieszka i mnie wkurza, ze się nami mało interesuje. Ostatnio to u nas była chyba w zeszłym roku na jesieni, a tak to dzwoni czemu my rzadko przyjeżdżamy (jesteśmy tam raz na miesiąc), a samej to jej się nie chce nas odwiedzić. Wogóle dzwoni tylko do mojego męża i tylko pro forma pyta co tam u nas. Jak mój mąż nie odbiera, to na mój nr nigdy nie zadzwoni :( Do tego z moimi teściami mieszka siostra mojego męża z narzeczonym i jak już tam pojedziemy to się jego siostra zachowuje jakbyśmy intruzami byli. Jak teściowa wścibska to źle, a jak się nie interesuje to też źle - no i tak to jest z tymi teściowymi coby nie robiły to i tak będzie źle ;) dopisz mnie do tabeli wiek 26 lat ;) termin @ ok. 3.07 lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti, całkowicie się z Tobą zgadzam. prawie każdej synowej ciężko dogodzić :p moja teściowa to dobra kobieta, ale jeszcze lepsza byłbya ,,na odległość i w umiarkowanych dawkach" czasami chciałabym by mieszkała na drugim końcu Polski, ale niestety tak się nie da. na szczęście za rok wyprowadzamy się do własnego domu, może wtedy coś się zmieni. i tak nie będzie to duża odległość, bo kilka kilometrów, ale zawsze to lepiej niż klatka obok :p akurat sie budujemy i tu też chce wszystko wiedzieć, a dlaczego tu okno, a nie za mały ten pokój, a nie za niskie ściany, zawsze jakieś ALE się znajdzie. a już najbardziej stresuje mnie jej pytania o wnuczka. wie, że mamy problemy bo jej sama o tym powiedziałam, ale i tak ciągle pyta. w jej obecności nie mogę gorzej się poczuć bo zaraz pyta ,,a może ty w ciąży jesteś, tylko nie wiesz?". a mi ciężko po raz setny mówić, że nie :( ale i tak nie przebije pod tym względem mojej mamy :p ona była pewna, że po jednej wizycie u ginekologa wrócę z dzieckiem w brzuchu :p była bardzo rozczarowana gdy jej powiedziałam, że trzeba czekać i porobić mnóstwo badań, bo nie wiadomo gdzie leży przyczyna. ona miała chyba nadzieję, że doktorek zapłodni mnie na tej wizycie...mówię serio :) jeszcze tak rozczarowanej jej nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti, już Cię dopisuję :) . . . ********************************************************* ***************************** NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie BEA.................29...............27.06............... .......wielkopolskie OLCIAK_LODZ.....28.............28.06..................... ..łódzkie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie KASIULA1983.....27.................30.06............ .......małopolska SODALITE.........35............ok. 03.07....................Illinois _NETI_..............26...........ok.03.07......................lubelskie AGA_TON.........26.................05.07................. .. mazowieckie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07....................slaskie ********************************************************* *****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co to sie wydarzy. Mi maz pupe - wbrew moim protestom - do gory podnosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Eh te tesciowe;) Ja mam fajna na szczescie i chociaz czasami mnie wkurza bo chce sie we wszystko wtracic to jednak jakos dajemy sobie z nia rade i jest luzik. jak powiemy 'nie' to troszke chodzi podminowana ale z czasem jej to mija. Dziewczynki, jak mi dzis niedobrze jest:((( Ale w 100% nie jest to objaw ciazy hehe, poprostu mam bardzo obnizone cisnienie i to jest przyczyna. wypilam juz kawe ale niewiele to dalo:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×