Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Gość Bea.
Ja mierze i nawet sobie wydrukowalam taka karte do wpisywania pomiarów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea, nie denerwuj sie, moze i zlosliwie i anonimowo napisane, ale... babka ma sporo racji, moze z tego cos dobrego wyjsc, np dziewczyny, zamiast sie kosztownie i bolesnie badac wysla mezow na badanei nasienia :) p.s. co pisalam powyzej, ze tlumaczenie mezowi aby sie nie klopotal, chodzilo mi o to, ze krotko sie staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sodalite ale chociaz po pierwszy cyklu byś wiedziała czy masz tą owulkę czy nie. ja już mierzę z przyzwyczajenia, codziennie o 7.30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Z moim tez nie bylo ale rozumiem dziewczyny ktore sie wkurzaja na swoich mezow bo ci wstydza sie isc na badanie. za raczke ich nie zaprowadza a niestety niektorzy faceci sa uparci jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, co w tym ponizajacego? Ponizajace to to, ze kobieta sie stara, a chlop nie chce, a przeciez dziecko jest dla obydwojga :) UI mnie bardziej chce moj maz, ja sie zgodzilam ze wzgledu na wiek, bo zdaje sobie sprawe, ze nie ma co odkladac decyzji na pozniej bo... lata leca i nie mam juz czasu na: jeszcze nie jestem chyba gotowa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
sa tez tacy ktorzy pewnie boja sie ze wyjdzie na jaw ze to z nimi jest cos nie tak - jakby w malzenstwie to mialo jakies znaczenie kto moze a kto nie moze miec dzieci, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, nie zaprzeczam, ze moze po ten termometr siegne, wytlumacz, bo temperatura nie wzrasta jak nie ma jaja? Bo czytalam ze po 35 roku zycia zdarzaja sie cykle bezjajowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea - jak sie ma chlopa niepewnego siebie, z kompleksami, jeczybule, to pewnie lepiej jak sie nie do wie, ze to jego wina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Ja absolutnie nie usprawiedliwiam takich chlopow ale potrafie zrozumiec dziewczyny ktore nie moga namowic ich do zmiany decyzji. przykre to jest bo skoro ja rozkladam nogi i godze sie na badania takie i siakie to moj maz musi zniesc jedno badanie ktore powie w zasadzie wszystko. ale jakby sie uparl ze nie... to co bym zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
solidate tak, po 30 zdarzaja sie czesciej cykle bezowulacyjne. a w pomiarach chodzi o to zeby tempka spadla przed owulacja i pozniej znacznie wzrosla, musi byc wyzsza niz w 1 fazie cyklu i tak utrzymac sie do @ - przed ktora spada (u mnie na 1 dzien przed).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Brak tego wzrostu raczej wiaze sie z cyklem bezowulacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Kasiula, dobrze mowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew mnie zalewaaaa
moze za ostro sie wypowiedzialam, przepraszam, ale jeszcze raz nie rozumiem, nie ma co sie wstydzic, moj maz mial robione badania nasienia 2 razy bo w p[ierwszym labolatorium wyszly bardzo zle( w tym szpitalu nie bylo odpowiedniego pomieszczenia wyobrazacie to sobie) musial to zrobic tam w toalecie ;-( , zal mi bylo, ale nie narzekal, przy drugim badaniu w porzadnym szpitalu juz byly pomieszczenia , wyniki wyszly bardzo dobre, ale bral pro men, tabletki... ja tez sie staram 2 lata i nic, mam dostac okres za 2 dni i juz czuje ze najdejdzie, w lipcu bede miala HCG ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie termometra nie bede kupywac :) Tez wspolczuje takim dziewczynom. Ale... facet jest glowa a kobieta... szyja. Nie nalezy o tym zapomninac i trzeba znalesc sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
ja tez w koncu dostane skierowanie na hcg i mam pierta:( niepotrzebnie sie naczytalam o tym badaniu i teraz sie troszke boje ale nie takie rzeczy czlowiek musial przezyc, no nie? jakos damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ni wkurza was ta cala JAGODA? boshe jaka ta laska jest poryta ze szkoda gada albo ma coz z glowa albo lubi uprzykrzac zycie ludziom i wypisywac glupie komentarze:/ maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
a badanie oczywiscie dlatego ze rozwazamy inseminacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
do nas jeszcze nie zawitala i oby tak pozostalo bo nie jestesmy tu po to zeby sobie dogryzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
solidate wiesz to mierzenie tempki nie jest az tak uciazliwe - idzie sie przyzwyczaic:) no i jakis obraz cyklu jest, ja widze u siebie powtarzalnosc, zreszta pokazywalam te wykresy lekarzowi i powiedzial ze sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew mnie zalewaaaa
ja mama badanie 1 lipca razo a po poludniu lece na Ibize , mam nadzieje ze dam rade i nie bedzie problemu, ktos mial i jak sie czul?moze jakies porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Ja tylko czytalam ze jest dosc bolesne natomiast po samym badaniu trzeba godzinke polezec i w sumie po wszystkim. moga sie zdarzc plamienia pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Ale duzo do czytania:))) Super:) Witam wszystkie nowe kolezanki. Dziewczynki badanie hsg niestety boli:( nie jest to bol nie do wytrzymania moze ze wzgledu na znieczulenie ale boli. poza tym oprocz lekarza sa jeszcze inne osoby obecne, np radiolog i w sumie lezy sie a kolo was chodza sobie ludki:((( no ale jak trzeba to trzeba, nie ma sie co zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
No i na badanie idzie sie np z wlasna pizamka bo jest sie normalnie przyjeta do szpitala, po badanku trzeba troszke polezec i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda? - jakze by nie? Weszlam na Kafeterie, nie znalam trolla a ta w te pedy do mnie na temat: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4442771 doczepila sie i nie mogla odczepic, nmei wiem co za zadanie mial ten atak zrobic, bo po 2 stronach zamilkla, chyba na 4 znowu cos bakla, ze jestem pierd... czy tam i sie zamknela, nie wiem co to za dziewucha i czemu tak atakuje, pewnie nieszczesliwa w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, ide dzis na monitoring i mam nadzieje ze pecherzyk jest wiekszy niz ostatnio. I chociaz wiem ze nawet jesli jest i peknie to pewnie marne moje szanse na to zeby sie w koncu udalo, ale chociaz mi sie na ktorka chwile poprawi humorek;) Napisze wam wieczorkiem co tam wyszlo. U mnie za oknem piekna pogoda:-) Mam pytanko, jakie macie kolory scian w domu? Ja chcialabym pomalowac sypialnie i zastanawiam sie na jaki kolor bo chodza mi po glowie takie 'odwazniejsze' kolory. Teraz wszystkie pokoje sa pastelowe. POZDRAWIAM:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i wpisami nawiedzonych kobitek takich jak jagoda sie nie przejmujcie, poprostu trzeba to ignorowac to sie w koncu laska znudzi bo co, bedzie sama ze soba gadala??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewcyny,a naskrobałyście,zabieram się do lektury:) Witam Sodalite i Bea:) Bea ja mam tyłozgięcie:( Malineczka jesteś z Górnego Śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również Kasiule i Krew mnie zalewa:) Czytałam,że mierzycie tempkę,co niektóre ja też mierzę już długo i w nawyk mi to weszło.Teraz miałam wykres pokręcony,bo byłam przeziębiona i gorączkę miałam.Dzis mam 3dc! A Jagoda?Cóż to jest jakieś nieporozumienie,ale co zrobić ?Nie mamy na to wpływu,a ja nawet nie reaguję na jej wypowiedzi na innych topikach,bo do mnie się jeszcze nie przyczepiła.nie rozumiem tylko tych,co co chwilę zakładają o niej nowe tematy-chyba im się nudzi bardziej niż Jagodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×