Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

cześć:) ja tez mam fajną teściową, jest troszkę nadgorliwa czasami ale jest ok, do rany przyłóż, traktuje mnie jak swoją córkę, czasami nawet powie: ty moja żabko heheheh Nigdy się nie obraza jak sie z czyms sprzeciwie, za to teść jest tak upierdliwy, ze szkoda gadać ale z drugiej strony honorowy i uczciwy, człowiek z zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja86 skąd dokładnie jestes ze sląskiego??co tam u was kochane widze ze rozmawiacie o tesciowych hehe ja szczerze swojej tesciowy hmm nie zabardzo lubie ale prawie kazdy tak ma chodz niewpowiem jak co pomóz czy cos albo cos sie dzieje to jest zawsze pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Malineczka ja koło Jastrzębia mieszkam a Ty? Moi teściowie są tacy sobie.Teściu jak sobie troche wypije,to się z nim gada dobrze,wtedy czuje,że traktuje mnie jak córkę.nawet ostatnio o seksie chciał gadać ze mną na imprezie:)W formie takiej luźnej gadki:)A tak to oni mnie czasem wkórwiają,są staroświeccy czasami itp.Niekiedy ciężko się z nimi dogadać.Ostatnio np.teściowa jak była zima chciała mi kapcie dać bo "ziąbi",tzn.nie mogła zrozumieć,że mi jest ciepło,bo myślała,że jak ich ziąbi w nogi to mnie też.Poczekała tylko na okazję i jak wyszłam do ubikacji-gdzie wszystko słyszałam,zaczęła do mojego męża mówić,żeby mi coś powiedział,bo jestem uparta itd.Do mnie nic nie powiedziała,a poza moimi plecami zaraz gada.To jej potem powiedziałam co myślę.W ogóle ostatnio zaczęłam "głośno"wypowiadać swoje zdanie i jak się z czymś nie zgadzam to mówię,co myślę.Bo ja mam swoje lata i nikt nie będzie mi mówił co i jak mam robić,a tym bardziej teściowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREEN_DAY
Czesc wszystkim:-D Jak ja sie dzis czuje spiąco hehe, u mnie pogoda sie spaprała, zaraz pewnie popada, wieje nieprzyjemny chłodny wiatr i jak wyjrze za okno i widze pochmurne niebo to mi sie marzy łóżeczko, kolderka i spanko;). No niestety z tesciami jest zazwyczaj tak ze nie wypada sie im 'odgadac', czlowiek boi sie zeby nie wywolac jakies klotni itp., dlatego pewnie czasami ulega - tak jest u mnie. to nie to samo co z rodzicami - jak denerwuja to mozna sie z nimi posprzeczac dla oczyszczenia atmosfery;). Ale nie mozna sobie przeciez pozwolic wejsc na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. wpadłam tylko na chwilę, chciałam sie z Wami pożegnać bo jutro już wyjeżdzamy nad morze a ja jeszcze nie spakowana :p Oby tylko pogoda nam dopisała, bo jak jej nie ma to zazwyczaj d*** z wakacji :( zawsze wszystko na ostatnią chwilę, dobrze że chociaż wcześniej naskrobałam sobie listę co trzeba zabrać ale i tak jestem pewna, że o czymś zapomnimy. wczoraj nagadałam na teściową a dziś muszę ,,odszczekać" bo potrzebna będzie jej pomoc :p zanoszę jej naszego królika miniaturkowego by się nim opiekowała przez te kilka dni. trzeba go karmić, poić, czesać (bo straszny kudłacz z niego) i sprzątać po nim. więc zajęcia trochę z nim jest. mogłabym do zabrać do mojej mamy ale tam jest pełno kotów, więc pewnie cały by do mnie nie wrócił... Malineczka, Bea, Oldcia, Green Day i Kasiula widzę że niedługo macie termin @. Trzymam kciuki za Was wszystkie i za każdą z osobna. Oby Wam się udało, dziewczyny!!! Czekam na dobre wieści. Za reszte dziewczyn też będę trzymała kciuki ale do tego czasu zdążę wrócić by o tym napisać :) Piszcie dużo, żebym miała co czytać po powrocie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zazdroszczę Ci:)Ja rok temu byłam w Rowach,ale pogoda nam niedopisała,a też byłam w czerwcu:(Mam jednak nadzieję,że tobie dopisze!Udanego wyjazdu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malieczkaa
nadzieja86 ja jestem z Tarnowskich Gór aga_ton ale ci zazdroszcze wakacje.morze!!!! ty ti sie masz dobrze eehehhe milego odpoczynku noi owocnych starań:D moze chodz jednej z nas uda sie zaciązyc w te wakcje a wakacje to przeciez relaks,odpoczynek:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Aga, zycze ci udanego i owocnego wypoczynku! Ja rowniez bede trzymala za ciebie kciuki, byc moze wlasnie zmiana klimatu i wrzucenie na luz spowoduje ze wrocicie we trojke:))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Malineczka co ty, niejednej sie uda a nie chociaz jednej:P:P:P Musimy wierzyc ze jedna po drugiej pospadamy do dolnej czesci tabeli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-ton ale Ci zazdroszczę tych wakacji, ja mam urlop w sierpniu, ale nie wiem czy gdzieś pojedziemy. Odpoczywaj i mam nadzieję, ze wrócisz z dobrymi wieściami :D a ja prychami i kicham, dopiero co skończyłam brać antybiotyk i znowu dopadło mnie jakieś przeziębienie, normalnie ta pogoda mnie wykończy jak nie pada, to wieje, kilka dni było upałów, a teraz zimno. Gdzie to lato??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neti polecam Ci MaxFlu tabletki musujące do rozuszczania w wodzie,na przeziębienia i grypę.Ja ostatnio się źle czułam,miałam stan podgorączkowy.Wypiłam to przed samym spaniem,a po ok 15min.już zaczęłam się pocić po tym czyli zaczynało działać,bo one też zbijają gorączkę.Rano obudziłam sie jak nowo narodzona,bez gorączki!1raz ten lek miałam i mi szybko pomógł!Płaciłam jakoś koło 9zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiesz ja bym coś wzięła, ale kurcze zawsze mam takiego kaca moralnego, ze może się udało i zaszkodzę ;) i tak się męczę z choróbskiem a potem okazuje się, ze i tak ciąży brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak myślałam,ale w tym jest głównie paracetamol,o on może być w ciąży stosowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mam akurat ten Maxflu, wezmę i idę spać, mam nadzieję, ze jutro wstanę jak nowo narodzona Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trochę Was podczytuję i oczywiscie zyczę każdej z Was upragnionego skarbusia 🌼 Mam pytanie do Malineczki, bo to chyba Ty wspominalas, ze nie mozesz zajsc w ciaze przez tarczyce? Prosze powiedz o co tu chodzi bo wlasnie moja siostra jest chora na tarczyce od lat (wpadała z nadczynnosci w niedoczynnosc i odwrotnie) i wiem ze uwielbia dzieci, jest bardzo ciepłą osobą i ma wszelkie okolicznosci do tego, zeby miec juz wlasnego dzidziusia, a jednak w ciążę nie zachodzi. Same wiecie i ja rowniez wiem, ze to moze byc dla niej bolesny temat więc nie wypytuję jej, już nie mówiąc o jakichs komentarzach, ale mysle ze moze chodzic o tą tarczyce... kiedys cos tam zapytalam o to, ale bardzo sie smutna zrobila:( zajrze jutro na Wasz topik i zobacze czy cos mi odpisałas pozdrawiam dziewczyny i trzymam kciuki. ja nie starałam sie długo z mezem i prawde mowiac nie zdawalam sobie sprawy, jaki to cud i jak odmieni moje zycie. Odkąd mam córeczkę odnalazłam tez sens życia, czego i Wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc! Jak starania! :) Ja mam tesciowa zamieszkala nie w tym samym kraju i widzialam ja oko w oko raz, a wiekszosc na skarpie. Fajna babka, kulturalna, nie ocenia, mila, z zasadami. Przylatuje do nas na 3 tygodnie jutro :) Maz sie bardzo cieszy. No nie moze byc zla skoro ma takiego fajnego syna :) Nawet jak mi sie cos by nie spodobalo to sie predzej w jezyk ugryze niz zrobie przykrosc mezowi, szkoda nerwow, bo sie rzadko widzimy a niesmak pozostanie, szacunek do starszych sie nalezy ;) Ciekawe kiedy ta moja miesiaczka sie pojawi, caly czas sie w siebie wschluchuje zeby nie przegapic czegos wyjatkowego, ale nic sie nie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti - ja tez tak mam, u nas sie pogoda raptownie zmienila i obudzil mnie natarczywy bol glowy, a bol glowy miewam rzadko, trzymalo mnie od 6 do 1 a jakos tak nie chcialam siegnac po tabletke a noz jestem w ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mnie tez wczoraj dopadl bol glowy i bez tabletki sie nie obeszlo bo az mi bylo niedobrze - raz w miesiacu zawsze mnie cos takiego dopada:( Zreszta na poczatku ciazy, w pierwszych tygodniach leki nie moga niekorzystanie wplynac na dziecko - nie mowie o jakis silnych antybiotykach - ale zwykle p/bolowe mozna brac jesli trzeba. tak jak mowicie, czasami czlowiek sie meczy z bolem czy goroczka a pozniej i tak @ przylazi wiec nie ma sensu;) Jak starania? Ja czekam na to czy @ przyjdzie czy nie hehe - dzis skok temperatury do 37,1 ale nie podniecam sie tym bo w poprzednim cyklu tez ok 25 dnia temp. mi wzrosla a @ i tak sie pojawila. No ale to zawsze jakas nadzieja wiec wiecie;) Mam dzis duzo pracy i duzo zalatwiania spraw wiec pojawie sie dopiero wieczorkiem pewnie. Zycze wam milego dzionka, ps. u mnie pada :-( mam dosc tego 'lata' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Neti i jak się czujesz? Mi wczoraj tempka spadła o jedną kreskę,a dziś znowu o jedną,więc jutro powinien być skok!Wczoraj też zauważyłam śluż,więc zobaczymy. U mnie padało,akurat jak wyszłam do sklepu i oczywiście zmokłam okropnie.Jest też duży wiatr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam odebrlam wyniki i niewem co o tym sadzic pytalam na forum ale jedne pisza ze mam nadczynnosc a drugie nie moze wy wiecie cos na ten tEMAT wizyte mam dopiero w polwie lipca bo takie kolejki sa ze masakra nawet prywatnie TSH3 2.94 Z REF DOROŚLI 0.27-4.20 T3 198.9 Z REF DOROŚLI 80.O-200 T4 12.46 Z REF DOROSLI 5.1-14.1 PROLAKTYNA 13.04 Z REF DOROŚLI4.79-23.3 wydaje mi sie ze T3 jest jednak wysoki mimo ze norma jest 200 i T4 tez norma 14.1 niewem co o tym mam myslec czy mam nadczynnosc czy niedoczynnosc:/ maskara juz mnie to przeraza:/ze nigdy nie zajde w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam odebrlam wyniki i niewem co o tym sadzic pytalam na forum ale jedne pisza ze mam nadczynnosc a drugie nie moze wy wiecie cos na ten tEMAT wizyte mam dopiero w polwie lipca bo takie kolejki sa ze masakra nawet prywatnie TSH3 2.94 Z REF DOROŚLI 0.27-4.20 T3 198.9 Z REF DOROŚLI 80.O-200 T4 12.46 Z REF DOROSLI 5.1-14.1 PROLAKTYNA 13.04 Z REF DOROŚLI4.79-23.3 wydaje mi sie ze T3 jest jednak wysoki mimo ze norma jest 200 i T4 tez norma 14.1 niewem co o tym mam myslec czy mam nadczynnosc czy niedoczynnosc:/ maskara juz mnie to przeraza:/ze nigdy nie zajde w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malineczka
masz w normie wyniki, nie dziwacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineczka - nie wiem co to za wyniki, bo jedyne znane mi slowo to prolaktyna ale... co za becwal wysyla na takie badania a potem ich nie tlumaczy, i pozwala by sie ktos niepokoil :( Ja badalam hormony a uslyszalam tylko, ze wszystko jest w porzadku i tyle, i wiesz co? Dobrze, ze mi nie przyslali zadnych liczb do domu bo bym tez pewnie usilowala rozszyfrowac i sie denerwowala. mam nadzieje, ze ci lekarz albo ktos w laboratorium wytlumaczy co to wszystko znaczy i trxymam kciuki, zeby bylo w porzadku. Pozdrawiam. p.s. my bedziemy odpoczywac od staran, po pierwsze to i tak nie beda te dni, a po drugie bedziemy mieli gosci przez nastepne 3 tygodnie :) Ale goscie wyjada a wtedy zaczna sie te dni i bedziemy znowu co drugi dzien od 10 dnia cyklu i znowu bede sprawdzac testami z usmiechnieta buzka. Obiecalam sobie schudnac a codziennie po obiedzie mam ochtoe na lody, waniliowe i codziennie pochlaniam kubek, przymykam oko, ze to niby na okres, choc pms jakis taki uspiony tak samo jak w tamtym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . ********************************************************* ***************************** NICK .........WIEK.................TERMIN @...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MALINECZKA.....28..................26.06................. ...sląskie BEA.................29...............27.06............... .......wielkopolskie OLCIAK_LODZ.....28.............28.06..................... ..łódzkie GREEN_DAY......29..................30.06................. ...wi elkopolskie KASIULA1983.....27.................30.06............ .......małopolska SODALITE.........35............ok. 03.07....................Illinois _NETI_..............26...........ok.03.07................ ......lubelskie AGA_TON.........26.................05.07................. .. mazowieckie NADZIEJA 86.....24.............ok.12.07....................slaskie ********************************************************* ***************************** . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki, Gdzie sie podziewacie? Co u was? U mnie zapierdziel w pracy i niebardzo mam czas zeby pisac ale poprawie sie w weekend;). Poza tym dzis spadla mi temperaturka, Z 37 na 36,7 a biorac pod uwage fakt ze to juz 22 dc to moze sie okazac ze dostane @ wczesniej... Troszke sie zdołowałam:-(((((((( Poza tym nic ciekawego sie nie wydarzylo, wczoraj bylam u chrzestnej na imieninkach, posiedzielismy do pozna i nie moglam sie zwlec z lozka;). Informujcie co u was slychac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineczka wyniki masz w sumie w normie, T3 jest na granicy ale to musi zobaczyc lekarz i wyjasnic ci wszelkie watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Witanko:-D Malineczkaa masz ok wyniki, nie zamartwiaj sie niepotrzednie a jesli cos nie daje ci spokoju to olcia ma racje, od tego sa lekarze:-))) Wszystko ci powiedza. U mnie kicha, pobolewa mnie brzuch wiec wsio jasne:-( Jeszcze dwa dni do miesiaczki ale nie ludze sie, wszystko jest tak jak zawsze kiedy @ nadchodzi wiec znow klapa. Zaczynam miec dosc, moze mowie tak bo wiem ze ten cykl mozna spisac na straty i mam dołka psychicznego i moze za kilka dni mi przejdzie ale dzis poprostu przestaje wierzyc ze sie uda:-( Olcia, rzeczywiscie spadek jest ale to zalezy rowniez od twojej podstawowej twemperatury ciala - jesli mialas niska w pierwszej fazie cyklu to ten spadek nie musi niczego zlego oznaczac:-) Tak czy inaczej nadal trzymam kciuki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Solidate, czasami taka rzerwa moze nawet pomoc;). Moze dojdzie do tego wiekszy luz, brak stresu zwiazanego z takim naszym uporczywym staraniem sie i w koncu sie uda??? Dziewczyny ale mamy lato okropne, prawda? Dzis ciagle cos kapie z nieba, mzawka jakas, ogolnie jest chlodno, straszne to jest. Tak sie czuje jakby to jesien nadchodzila:(. Pocieszajace jest to ze ma sie ocieplic od nastepnego tygodnia, oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×