Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

dziekuje wam dziewczyny:) nawet nie wiecie jak mi pomoglyscie:) bo ja kompletnie zielona jestem w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to tu jesteśmy,chociaż ja ci wiele pomóc nie mogłam,bo nawet takich badań,ani monitoringu nie miałam:(Szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak wyciagnelyscie pomocna dlon.. gdy pytalam na innych tematach to odpowiedzi do milych nie nalezaly typu "a co my wrozki" lub "idz do ginekologa a nie sie glupio pytasz na forum" ech szkoda gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam ze niektore osoby pisza tylko po to zeby komus dogryzc..kompeksy itd. zycze milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie KASIULA1983.....27..............ok.31.06............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26........... 01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.07......................slaskie< br /> ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc spiochy:) Ale sie tu wczoraj dyskusja rozwinela... :))) Jak dzis weszlam na forum to az nie moglam sie w stronkach polapac;) Nadzieja, masz racje, czekaj sobie spokojnie, nie nakrecaj sie skoro masz nieregularne @. Ale wiesz, jesli ta temp bedzie sie dluzej utrzymywac to moze moze... moze warto zatestowac? Witam nowa kolezanke ktorej przesylam usciski, nie ma co sie zamartwiac po 4 miesiacach, to jeszcz za wczesnie. ale badania warto zrobic, po co czekac tak np jak ja...dopiero ok roku minelo a ja wzielam sie porzadnie za siebie a trzeba bylo wczesniej. ehhhh czasu nikt nie cofnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) kurcze znów pół nocy nie spałam przez te upały, ale dizisiaj jakoś chłodniej, już dużo delikatnych chmurek jest na niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26........... 01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.07......................slaskie< br /> ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja tez miala ciezka noc, budzilam sie czesto. U mnie tez na szczescie chmury sa na niebie, nie bedzie tak grzalo. Od niedzieli podobno ma byc nizsza temperatura ok 25 stopni wiec odpoczniemy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurki to były tylko rano, jak wyszłam po 10 z domu to znów skwar, przejrzyste niebo i ani jednej chmury.. własnie wzięłam prysznic i piję redsa jabłkowego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:D. Wklejam nową tabelkę,bo zauważyłam błąd z datą mojej ostatniej@:) NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26........... 01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.06......................slaskie ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* ***************** Oj...ja jeszcze jakoś śpię,ale za dnia jest znacznie gorzej,kleję się,leci ze mnie aż wstyd:(Z domu nie idzie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
witam, dołączam do Was. Staram się od ponad roku. 2 lata temu poronienie. Potem nowa praca. Od roku staram się mocno. Będzie 1 inseminacja koło września. NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26........... 01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.06......................slaskie< br /> mooniaaa123....34................25.06......................mazowieckie ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane.nadzieja86,no własniee tam był błąd i ja myslałam ze mamy tak samo.a ty dalej nic?to dobrze!może tam już jest mała fasolinka:)trzymam kciuki.a u mnie nie ma upałów:( jest 20 st.)dzisiaj do mnie przyjezdza moja rodzinka na urlop:)ale sie ciesze.mysle ze w tym miesiącu sobie odpuszcze;)nie mierzylam tempki bo jestem leniwa.a teraz jak będą goście to chyba wogóle o tym nie będe mysleć.może potem użyje znowu testów owul.bo teraz nie wiem jak to będzie z tymi cyklami po tym hsg.życze miłego dnia.i nie pospalajcie się na tym słoncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie monia i inka linka.fajnie że dołączyłyscie do nas:)razem zawsze razniej przejsc przez to(my przynajmniej sie rozumiemy,bo reszta ludzi to niezabardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) to sie przykleje do waszej tabelki NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26........... 01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.06......................slaskie< br /> inka linka.........22.................14.07......................opolskie ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz bo minelam tabele z nowa staraczka:) NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26........... 01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.06......................slaskie< br /> mooniaaa123....34................25.06................... ...mazowieckie inka linka.........22................14.07......................opolskie ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze króciutko, tzn ciążę mozna stwierdzić jak jest przynajmniej 18 wyższych, ale oby było te 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze jesteś tego świadoma, lepiej czekać spokojnie niż się zawczasu ekscytować :) ja tez jak będę podejrzewała, ze jestem w ciąży to test pewnie zrobie ok 40dc:) wczesniej będę się bała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kiedyś tyle testów zrobiłam,a potem przychodziło rozczarowanie,więc powiedzieliśmy sobie,nie wcześniej niż w 40dc.Ja bym tylko jutro nie chciała dostać@,niech już w niedzielę przyjdzie,skoro musi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Panie 😘 Ja juz niedlugo owulacja :) ; Nadzieja - obserwuje cie z zapartym tchem. *Zdobylas: Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy? :) p.s. Fajniej z ta data ostatniej miesiaczki. Mozna sie domyslec owulacji. Mozna zobaczyc, kto sie spoznia i nie zaznaczac kolejnej ;) I bardziej czytelnie bo nikt nie ma regularnie. :classic_cool:😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się do tabeli: NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26........... 01.07................ ......lubelskie SODALITE.........35................02.07................. ....Illinois KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie NADZIEJA 86.....24................14.06......................slaskie< br /> mooniaaa123....34................25.06................... ...mazowieckie inka linka.........22................14.07......................o polskie ewela125........21.................28.06.......................dolnośląskie ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* ***************** Pozdrawiam i całuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tylko na chwilkę:) Tempka spadła o 3kreseczki więc czekam na @.A nie mówiłam?:D,Tylko skoro tyle się spóźniała,to nie mogła jeszcze poczekać do jutra?Bo dziś na grilla do zajopmych jedziemy.Ja to mam pecha,kiedyś @zabrałam w góry,w 1dzień hehe. Sodalite jeszcze nie byłam w byłam w bibliotece,jak co to dam znać. ok ja uciekam sprzątać.Będę w poniedziałek.Miłego weekendu wszystkim:)Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×