Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Gość NASZA TABELA
NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** NADZIEJA 86.....24................14.06......................slaskie MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie mooniaaa123....34................25.06................... ...mazowieckie ewela125........21.................26.07................. ......dolnośląskie BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26............. 01.07................ ......lubelskie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie inka linka.........22................14.07......................o polskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchy:D Sodalite mam 2książki:SEKRETY KOBIET I CO MÓWIĄ MĘŻCZYŹNI,CO SŁYSZĄ KOBIETY,innych nie było:) Chyba skorzystam też z bezpłatnych porad psychologa w naszej gminie,może to pomoże mi ciągle nie myśleć o dziecku itp.:) Wiecie co?Ja już nie rozumiem tych moich tempek.Wczoraj mi skoczyła do 37,0,a dziś znów spadła do 36,7!O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała poprawka z tą tabelką,choć nie wiem kto ją wkleja:) NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie mooniaaa123....34................25.06................... ...mazowieckie ewela125........21.................26.07................. ......dolnośląskie BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26............. 01.07................ ......lubelskie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie inka linka.........22................14.07......................o polskie nadzieja86.......24.................17.07......................śląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? ********************************************************* *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewcznki:) Ja juz po wizcie, jest dzidzia, ma 2 cm, (wielkoscia to 8 tydzien a z wyliczen 7) ciaza pojedncza, serduszko bije, jak dotad wszstko jest dobrze. Termin mam na 11 marca. Mam nadzieje ze tak bedzie dalej. Nastepna wizta za 2 tgodnie a teraz mam kupe badan do wkonania. Jutro chyba sie wybiore. Co u was slychac? My chcielismy wyskoczyc na kilka dni nad morze ale pogoda nie zacheca...:( Milego dnia dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olcia:)To supewr,że wszystko dobrze:)Połowę sukcesu,że tak napiszę masz za sobą:)Dasz radę:D. DOkładnie,znajomi też jadą nad morze 31lipca i się zastanawiają jak to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) ja tez mam cos nie tak z temp. od poczatku cyklu wahala sie od 36,5 do 36,6 a wczoraj 36,2 dzis 36,3... dzis mam 14dc i sluz od wczoraj bialy rozciagliwy.. czemu taka niska temperatura? o ile teraz mi skoczy po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Inka Linka:)Ciężko mi powiedzieć,czemu taka tempka,bo jak widzisz,ja też mam mały problem:)A brałaś jakieś leki?Bo ja nic,a tempka w jedn dzień skoczyła,a dziś zaś spadła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kochane!rzadko teraz pisze ,ale czytam was na bierząco ja juz podchodze do tego wszystkiego zdecydowanie na luzie i w tym cyklu jakos nie bede sie zbytnio starala,nie licze nawet tych dni jak to mowic bedziemy działac na slepaka uspokoilam sie wyciszyłąm moj za pare dni idzie na badania ja bore w dalszym ciagu olej z wiesiołka noi mjemu zamierzam kupic salfazin i na tym koniec zero myslenia także od tego cyklu bez stresu ,liczenia .itd NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MALINECZKA.....28.................24.06............... .. ...sląskie mooniaaa123....34................25.06................... ...mazowieckie ewela125........21.................26.07................. ......dolnośląskie BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26............. 01.07................ ......lubelskie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie inka linka.........22................14.07......................o polskie nadzieja86.......24.................17.07................ ......śląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? GREEN_DAY.....................11.03.2011r. *************************************************************************** uzupełniłam tabele GREEN_DAY dopisałam cie nizej slkoro juz ci sie udalo i wiadomo na kiedy termin mam nadzije ze nie masz nic przeciwko to mamy juz 2 w naszej nizszej tabelce ciekawe ktora następna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka: NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MALINECZKA.....28.................21.08............... .. ...sląskie mooniaaa123....34................25.06................... ...mazowieckie ewela125........21.................26.07................. ......dolnośląskie BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26............. 01.07................ ......lubelskie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie inka linka.........22................14.07......................o polskie nadzieja86.......24.................17.07................ ......śląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? GREEN_DAY.....................11.03.2011r. ********************************************************* ******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam sie co do mnie w tabelce sorki poprawka: NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie mooniaaa123....34................25.06................... ...mazowieckie ewela125........21.................26.07................. ......dolnośląskie BEA.................29................27.06............ ........wielkopolskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26............. 01.07................ ......lubelskie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie inka linka.........22................14.07......................o polskie nadzieja86.......24.................17.07................ ......śląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................??? GREEN_DAY.....................11.03.2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlciaK_LODZ to super fasolka robi sie powoli coraz większa !napewno jest to nie samowite uczucie i przezycie zobaczyć malenstwo na usg.To forum rzeczywsice sprzyja teraz juz mamy 2 brzuszki w sumie w krótkim czasie a do konca wakacji jeszcze troszke zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witajcie! To ja, juz bez dola - drugi dzien miesiaczki, hormony sie normuja, swiat wyglada na bardziej przyjazny... Dziekuje za wczorajsze slowa pocieszenia, bylo mi tak jakos beznadziejnie A z ta panika na temat cykli bezowulacyjnych to chyba tez sie pospieszylam z ocena, jak zaczelam bardziej trzezwo myslec do mi sie przypomnialo, ze pomna tego, ze ostatnio owulacja byla u mnie ok. 18 dc nie sprawdzalam testerami tak jak pisze w instrukcji od dnia 10, uznalam, ze szkoda testerow i zaczelam pozniej, chyba ok, 14 - i mysle, ze to by wszystko wyjasnialo, skoro miesiaczka przyszla tydzien wczesniej tak samo moglo byc i z owulacja... to by sie mniej wiecej zgadzalo I okres przyszedl taki prawdziwy, prawdziwie wygladajacy. Kurcze, to ja nawet zaspalam ze staraniami w tym miesiacu, bo mielismy przetrzymac i zesmy przetrzymali................. NADZIEJA86 - Jak to Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy - nie bylo??? To straszne! Szkoda, ze nie bylo sekretow mezczyzn. Ale koniecznie mi daj znac jak sie czyta i czy fajna Co mowia mezczyzni, co slysza kobiety - bo pisalam, ze sie na nia namierzam :) Jak psycholog bezplatnie, to czemu nie, mozesz sprobowac, jak bedzie ci ta osoba odpowiadac, to na pewno inaczej sie poczujesz :) OlciaK - jak milo poczytack ze Nasza Pierwsza Fasolka ma sie dobrze. :) Malineczka - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny:) Sodalite,narazie jeszcze muszę doczytać te książki,co wcześniej wypożyczyłam,bo chodzę do 2bibliotek:)WIęc póki zabiorę się za te o kobietach i facetach,to może trochę potrwać:)Ale dam znać jakby co:) Co do psychologa,to zgadza się,że podchodzę do sprawy dziecka inaczej,że co ma być o będzie,ale gdzieś tam żal i złość jest,że tego dziecka nie mamy i może to uniemożliwa mi zaciążenie:(nie wiem,bo mój jak usłyszał,że myślę o psychologu,to zaraz pytanie,"a po co tam chcesz iść"?tak jaby to było coś złego,albo jakby nie wierzył,że to coś może pomóc lub,że bezsensem jest iść z tym do psychologa.kiedyś zresztą mi podobnie poiedział,"a co ci psycholog pomoże"itp.Oj ciężko ciągle coś komuś tłumaczyć,kiedy ta osoba nawet nie próbuje zrozumieć. Przepraszam,że ostatnio Was tak zanudzam,ale nie mam zabardzo nawet z kim o tym pogadać:( Malineczka ja też bym już dala całkiem na luz,nawet bez leków,ale mój mąż chce,żebyśmy jeszcze obserwowali tempkę,owulację itp:)Więc w tym momencie całkiem naa luz nie mogę wrzucić:( Ja dziś tempkę miałam 36,8 śluz rozciągliwy,taki jak powinien:)Ale już z tego nic nie rozumiem.Nie wiem,czemu mi ta tempka ostatnio tak skoczyła,ale wychodzi na to,że to nie było na owulację.Jestem chyba jakimś skomplikowanym przypadkiem:) Myślę,że dziś albo jutro przyjdzie mikroskop,bo wiem,że już został wysłany:)ciekawa jestem jak się będzie sprawdzał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc laseczki:) OLCIA super wiadomosci:))))))))))) Ucalowania dla was!!! Ehhhh jakie to musi byc uczucie........ SUPER SUPER:-D Dziewczny z ta tempka to u kazdej z nas jest inaczej, inka ja ogolnie mam niska i u mnie skok nastepuje juz przy wzroscie do poziomu 36,8 bo przed owulacja mam np 36,4 cz 36,6. I wszystko jest w porzadku, moj organizm mam poprostu nizsza podstawowa temp ciala. Kurde nie chce narzekac na pogode bo jak byly upaly to zdychalam ale to co sie teraz dzieje to jest jesien normalnie, jeszcze troche i wpadne w jakis dolek:((( Nie lubie takiej pogody:( Zaraz lapie mnie depresja. Solidate, super ze juz ci przeszla ta znizka formy:-)))) A ja czytam sluchajcie ZMIERZCH hehe, niby to ksiazka dla mlodziezy a ja to juz stara baba jestem ale tak jakos sie wciagnelam;) Nawet niezla jest. POZDROWIONKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Zmieniam wpis w tabeli, mnie tez @ dopadla, no coz, kolejny cykl, kolejne nadzieje....... Acha i poprawilam wpis odnosnie olci bo to ona ma termin na marzec;) NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie mooniaaa123....34................25.06................... ...mazowieckie ewela125........21.................26.07................. ......dolnośląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie KASIULA1983.....27...............29.06............ ........małopolska GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26............. 01.07................ ......lubelskie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie inka linka.........22................14.07......................o polskie nadzieja86.......24.................17.07................ ......śląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................11.03.2011r. GREEN_DAY.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,właśnie mi przyszedł ten mikroskop,więc zmykam,żeby się z nim zapoznać.Może mi jeszcze dziś coś pokaże.Dam Wam znać,jak będę miała czas na kompa siąść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie mooniaaa123....34................25.06................... ...mazowieckie ewela125........21.................26.07................. ......dolnośląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie GREEN_DAY......29.................30.06................. ...wielkopolskie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26............. 01.07................ ......lubelskie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie anka76............34................14.07............... .........śląskie inka linka.........22................14.07......................o polskie nadzieja86.......24.................17.07................ ......śląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................11.03.2011r. GREEN_DAY.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie dzis temp 36,5. chyba wraca do normy. bea ja tez czytalam zmierzch, przeczytalam wszystkie cztery czesci:) fakt wciagajaca i lubie takie romansidla z dreszczykiem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26............. 01.07................ ......lubelskie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie ANKA76............34................14.07............... .........śląskie INKA LINKA.........22................14.07......................o polskie NADZIEJA86.......24.................17.07................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ......dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................11.03.2011r. GREEN_DAY.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
*******************************************************************************😴 NICK .........WIEK..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD... ********************************************************* ***************************** MOONIAA123....34................25.06................... ...mazowieckie AGA_TON.........26.................01.07.............. .. ... mazowieckie _NETI_..............26............. 01.07................ ......lubelskie KAMA26...........28................10.07................ .....dolnośląskie ANKA76............34................14.07............... .........śląskie INKA LINKA.........22................14.07......................o polskie NADZIEJA86.......24.................17.07................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................24.07............... .. ...sląskie BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ......dolnośląskie SODALITE.........35................27.07................. ....Illinois KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska ******************************************************** ***************** UDALO SIE!!! ................TERMIN ********************************************************* ***************** OlciaK_LODZ.....................11.03.2011r. GREEN_DAY..................... **************************************************************************:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak...z mikroskopu wychodzi,że mam okres okołoowulacyjny,czyli jeśli owulacja będzie,to za kilka dni.Ale muszę jeszcze się dokładnie zapoznać z tym mikroskopem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - swietna wiadomość :) Cieszę się, że wszystko w porządku, oby tak dalej :) powoli marzenie się spełniają ... :) Nadzieja - co to za mikroskop? Możesz mnie wtajemniczyć? Jakieś cudo co to pokazuje kiedy są dni płodne, ile kosztuje? Zmykam spać - jytro robię za kierowcę :) Aaaaaa, zapomniałam Wam o garnkach powiedzieć, mieliśmy wczoraj w domu prezentację - to coś niesamowitego, bigos gotował się 10 minut i co najlepsze mięso było mięciutkie, to samo z grochówką, groch nienmaoczony, - zupa gotowa w 15 minut, tesciowa kupiła, za dwa tygodnie ma myć dostawa, wzięłyśmy większy 8 częściowy zestaw i wtedy koleś z żoną przyjadą na cały dzień uczyć nas na nich gotować i wykorzystywać wszystkie możliwości, teśbiowa uchachana i ja też :) niesamowita oszczędność czasu a jeśli ktoś gotuje elektrycznie to i pieniędzy :) Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kama to jest mikroskop owulacyjny,działa podobnie jak testy owul,tylko on wykrywa ewentualnią owulację ze śliny lub śluzu.Z alllegro za 105zł z przesyłką od Anety Prószyńskiej"ANTEA".Polecam tą allegrowiczkę,ja zamawiałam w ogóle 1raz z allegro i się nie zawiodłam:)Nie mam dziś czasu siedzieć na kompie,a nie wiem jak będzie w weekend.Ale w pon.będę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki mam pytanie odnosnie mierzenia temperatury. czy wypity wieczorem alkohol wplywa na poranna temperature? bo wczoraj wypilam z 5 kieliszkow na urodzinach (18stka szwagra)i dzis temp 36,6 a wczoraj byla 36,8 wiec nie wiem czy alkohol wplynal ze temp spadla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana:) Inka alkohol może mieć wpływ na zmianę tempki,powinnaś zanotować sobie na wykresie,że wypiłaś alkohol:)A to imprezka udana? My niedzielę spędziliśmy w ruchu:D.Byliśmy na rowerach i zrobiliśmy 41km!Trochę nas nogi bolały i zadki,ale dziś już jest lepiej:D.A potem zimne piwko było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nadzieja:) oj imprezka udana. wybawilam sie i odstresowalam. dzis temp 36,7. chyba zrezygnuje z mierzenia temp bo juz sie gubie.. chyba lepsze testy owulacyjne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,jeśli któraś tu jeszcze jest:) Inka nie rezygnuj,jak masz jakieś pytania,to pytaj,na ile będę umiała to Ci pomogę:)Ja mierzę już chyba 2 lata,albo dłużej i weszło mi to w nawyk,choć czasem już mi się nie chce:)Jak mierzę to bardziej jeszcze idzie swój cykl obserwować,wiem,kiedy @przyjdzie,bo w ten dzień zawsze tempka spada i jak idę do lekarza to czasem mu mogę pokazać wykres i powiedzieć jak to z tego punktu wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×