Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Gość Bea.
Sangria, moj maz twierdzi ze 'zrobimy' sobie jedno po drugim hehe zeby nadrobic stracony czas. a ja sie smieje i mowie ze jak sie urodzi pierwsze to tak mu da popalic ze przestanie myslec o kolejnym na jakis czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Malineczka....sciskam cie kochana z calych sil, nie trac nadziei, prosze! Uda sie, zobaczysz, wie, jak jest ci ciezko, w sumie kazda z nas (prawie kazda nie liczac tych szczesciar, ktorym sie szybko udalo;)) przez to przechodzila i zobacz, okazuje sie ze cuda sie zdarzaja:) Glowa do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolało do końca 3 miesiąca, dużo leżałam i brałam no-spę. Lekarka mi mówiła że nie powinno boleć. Później przestało a około 5 miesiąca mnie bolało bo dupsko mi rosło:) Mdłości miałam też do końca 3 miesiąca, kanapkę jadłam na śniadanie 4 godziny ale od 4 miesiąca wszystko minęło i nadrobiłam straty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea- ale mąż dobrze mówi najlepiej jedno po drugim i spokój:) chociaż ja osobiście jestem tego przeciwniczką więc do roboty się zabieramy za 3 miesiące, a mała zaraz 3 lata skończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Mi sie wydaje ze to sie latwo mowi, jedno po drugim. Wiem ze jest pewnie latwiej bo czlowiek nie wychodzi z wprawy hehe ale z drugiej strony, wymeczona po ciazy, porodzie, popierwszych miesiacach z dzidzia nie wyobrazam sobie zeby znow sie starac... Wole odczekac wlasnie 2-3 latka. Zreszta taka roznica wieku jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea - Koleżanka moja zaszła w ciąże jak jej synuś miał 5 miesięcy. Mały spał, jadł i tak w kółko. I oni myśleli że będzie tak cały czas. Jak przyjechali do nas przed porodem córki i zobaczyli jak moja skacze to się przerazili że ich mały też tak będzie robił. No i urodziła się córcia to synuś miał 14 miesięcy. I uwierz mi że koleżanka mówiła że gdyby wiedziała że tak będzie nie zdecydowałaby się na drugie tak szybko. Nie raz płakała bo nie dawała już rady. Teraz mały skończył 2 lata, córka w listopadzie będzie miała rok a ona już od 4 miesięcy pracuje, dzieci u teściowej i jakoś już wyszła z kryzysu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko! U mnie nawet pokazalo sie dzis slonko... Ale idzie jesien, temperatura ma spasc znacznie, jak ja to przezyje, jestem zmarzlak niesamowity;) Dziewczynki ja wam powiem tak... Musze sobie zrobic najpierw jedno zeby myslec o drugim hehe ale powaznie to powiem wam ze bym sie nie zdecydowala tak jedno po drugim. Musi byc roznica min. 3 latek wedlug mnie, bo nie wyobrazam sobie siebie w roli typowej matki polki, non stop w pieluchach, itp. Zbliza sie weeeeekeeeennddddd:-) Od czwartku to ja jakos tak inaczej funkcjonuje, chyba wyczuwam ze zbliza sie wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej Ale ponuro za oknami, u was tez? Fajnie ze juz piatek i weekend. Dzis wybieram sie na pogaduchy do kolezanki, juz nie moge sie doczekac bo doskwiera mi to siedzenie w domu:( Nudy nudy i jeszcze raz nudy. A co u was slychac w piatkowy poranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,u mnie też jest ponuro:(Właśnie kończę pić kawę!Nic mi się nie chce! Malineczka ja też czekam i pewnie jeszcze sobie poczekam,więc nie jesteś sama! Dziewczyny my jeśli będziemy mieli dziecko,to raczej tylko jedno!Ze względów finansowych,bo chcielibyśmy mu zapewnić to,czego będzie potrzebowało,żeby w miarę nas było na to stać!Ale zazdroszczę tym,co mają 2kę:)Mój mąż twierdzi,że jeśli będziemy mieli już jedno dziecko to zaczniemy chyba spać osobno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, u mnie dziś w miarę pochmurnie jest ale da się wyżyć:) nadzieja - ja nie chcę mieć jednego dziecka bo myślę przyszłościowo i kiedyś nas zabraknie i dziecko wtedy już dorosły człowiek będzie sam. Ja mam siostrę i zawsze ona będzie jak rodziców zabraknie. Dlatego uważam że jedynacy to nieszczęśliwi ludzie. Ale to moje zdanie. Gdybym miała ciężką sytuację też bym się na drugie nie zdecydowała. Wczoraj moja siostra była u lekarza. Będzie miała hsg, hormony i monitorowanie jajeczka. Mąż jej ma zrobić badanie nasienia. Nie ma żadnych torbieli endometrioza się cofnęła więc siostra jest podbudowana:) Zaraz obiadek będę jadła dziś krokiety z barszczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem zdania,ze jak mam mieć 2kę dzieci i nie mieć kasy na ich wychowaie i zapewnienie przyszłości,to wolę mieć jedno i móc mu więcej zapewnić!Ale każdy ma sój pogląd na to! Barszcz z krokietem...mniam ja wczoraj od mamy dostałam barszcz,bo wiedziała,że przyjadę i zrobiła,a ja w domu nie robię,bo mój mąż barszczu nie lubi,a dla siebie samej mi się nie chce robić! To dobrze,że twoja siostra jest w lepszym humorze,najważniejsze jest,żeby się nie załamywać,chociaż wiem,że to nie łatwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) A u mnie wyszlo slonko:))))) Kasia super wiesci, zycze siostrze jak najlepiej:) Nadzieja zgadzam sie i z toba i z kasia - najlepiej jest miec dwojke ale jesli sytuacja finansowa na to nie pozwala to nie ma sie co porywac z motyka na slonce i pozniej glowic sie i martwic jak zwiazac koniec z koncem, ktoremu co kupic itp. zwlaszcza kiedy nadejdzie czas szkoly, trzba kupic przybory, podreczniki i takie tam. Nie wiem co zrobic na obiadek:( Zero koncepcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia - ja mam dobry przepis zrobiłam przedwczoraj. Potrzebne: ryż pierś z kurczaka jogurt naturalny najlepiej bałkański carry gałka muszkatałowa zioła prowansalskie brokuły i marchewka ryż ugotować osobno. Podsmażyć cebulkę w garnku, dodać pierś w kostkę w carry i ziołach. Podsmażyć. Dodać jogurt i gałkę. Osobno ugotować brokuły, marchewkę w kostkę. Dodać do garnka, całość wymieszać dodać ryż wychodzi Pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Olcia:)Ja z Kasią poczęści też się zgadzam,że warto,zeby dziecko miało rodzeństwo,ze w razie jak rodziców zabraknie,żeby miało kogoś bliskiego,ale trzeba mierzyć siły na zamiary:) Ja na obiad robię racuchy z jabłkami i otrębami:) Kurcze,wiecie co?Od jakiś kilku miesięcy mam problemy z pamięcią!Wiem,brzmi to nieco dziwnie,tym bardziej,ze mam dopiero 24lata,ale taka jest prawda.Na początku nas to śmieszyło,ale teraz mnie to przeraża.Nie pamiętam po co poszłam np.do pokoju,co mam kupić,co zrobić lub co załatwić.Mąż coś do mnie mówi,a ja nawet po chwili nie pamiętam,o czym mówił!Głupio mi wtedy.Zapominam o naprostrzych rzeczach i mam wrażenie,że mąż nie może na mnie liczyć,że w takich sprawach wszytko jest na jego głowie!Gdy czytam książkę,to nagle się zastanawiam,o czym właśnie przeczytałam!To naprawdę już nie jest śmieszne.Zaczęłam szperać w inernecie i dużo ludzi w młodym wieku ma takie problemy.Kurde,chyba się przejdę do lekarza,zobaczymy co on na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia dziekuje slicznie za przepis, ja dzis poszlam na latwizne, kupilam bialy ser i robie nalesniki;) Ale ryz bardzo lubie wiec napewno wyprobuje przepis skoro mowisz ze jest pychotka:) Nadzieja ja tez tak czasami mam, moze powinnas lykac np. lecytyne? Albo przyczyna tkwi w psychice, czyms sie martwisz, zaprzata ci to mysli i nie mozesz sie na niczym skoncentrowac. Warto wybrac sie do lekarza i popytac. Ja z reguly tak mam jak jestem zestresowana albo sie czyms martwie. A zawsze, bez wyjatku po skonczonym prasowaniu jak sie np. gdzies wybiore to pozniej mam wrazenie ze nie wylaczylam zelazka i nie moge w pamieci znalezc samego faktu ze wyciagalam wtyczke z kontaktu. Taka czarna dziura sie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo!!! Jakie plany macie kobitki na weekend??? Ja w sumie nic nie planuje ale nie chce mi sie siedziec w domku. Czy wy tez tak macie ze jak przychodzi weekend to ciezko cos wymyslic, chodzi mi o to co zrobic z czasem wolnym;) Wybralismy sie ostatnio na jedz modl sie i kochaj, film niezly ale napewno nie rewelka. Moj maz ciagnie na piranie ale ja takich raczej nie lubie. Wczoraj kolezanka mowila mi cos o filmnie dorian gray - slyszalyscie? warto isc do kina? Pozdrawiam i sciskam! ps inka linka daj znac co u ciebie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) Sangria, inka lina Gratulacje ❤️ jak się czujecie dziewczyny?? U mnie nic ciekawego - czekam na @ i chce pojechać na konsultację w sprawie ivf. Poprawiłam swoje dane w tabelce, bo ktoś mi nie chcący datę ostatniej @ zmienił ;) Ciekawe co u dziewczyn które mają termin ostatniej @ na lipiec i sierpień?? Odezwijcie się! ******************************************************** *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................15.09............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie Gosiek82........28...................05,09...........Pl- lubelskie, Irlandia INKA LINKA.......22.................09.09.......................o polskie ANKA76............34................07.09............... .........śląskie SANGRIAA..........28................08.09................ ........pomorskie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Wlochy Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie ***************************************************** *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... .................. Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................15.09............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie Gosiek82........28...................05,09...........Pl- lubelskie, Irlandia INKA LINKA.......22.................09.09.......................o polskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie SANGRIAA..........28................08.09................ ........pomorskie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Wlochy Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie ***************************************************** *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... .................. Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kolezanki. bardzo sie rozpisalyscie:)a mi sie nie chce pisac. ale dzisiaj napisze cos.a mianowicie.wyobrazcie sobie ze u mnie w tym cyklu jakies zmiany.dzisiaj 14dc.od 3 dni bardzo bola mnie piersi.nigdy tak nie bylo.jak juz to tydzien przed@.ciaza to nie jest robilam 2 testy.a ostatnia @przylazla 4 dni wczesniej.cos chyba z hormonami?bo zmienilam troszke styl zycia.a mianowicie nie pale juz 3 miesiace:)co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej, Anka mozliwe ze hormony... Bo to czy to ciaza czy nie to raczej nie da sie potwierdzic zadnym testem na tym etapie;) Moze owulacja ci sie przesunela... Zbadaj hormonki i wszystko bedzie jasne. neti - powodzonka, tzrymam kciuku za wizyte w sprawie ivf. Na reszcie wolne:) Szkoda tylko ze to co dobre szybko sie konczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Myślę,że się wybiorę do lekarza,jeśli magnez mo nie pomorze;) Dziś mają znajomi przyjechać,więc upiekłam ciasto marchewkowe i robię sałatkę:) Życzę miłego weekendu i do poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :) anka 76 może to jakieś zaburzenia hormonalne?? ale na test to chyba jeszcze trochę za wcześnie. Jak się martwisz, ze coś jest nie tak to może skonsultuj to z lekarzem. nadzieja na pamięć dobra jest ponoć lecytyna, bo magnez to mi się kojarzy, ze się bierze jak się ma drgania np powieki ;) No i poprosze o przepis na racuchy z jabłkami i otrębami. Zazdroszczę Wam, że tyle gotujecie ja jakoś mam mało czasu, albo jestem źle zorganizowana. Wstaje po 5, a w domu jestem po 16, a czasem koło 17 i nic mi się już nie chce. Staram się nagotować w weekend i pomrozić co się da. A dzisiaj robię szynkę duszoną w sosie cebulowym :) Trochę mi się nudziło, więc zrobiłam porządki w tabelce, dziewczynom zaciąż onym dodałam serduszka, a jak będą znały termin to się przeniosą do tabeli z naszymi ciężarówkami :D ******************************************************** *** ************************ NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolskie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie Gosiek82........28...................05.09...........Pl- lubelskie, Irlandia BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Włochy SANGRIAA..........28................08.09...................pomorskie ❤️ INKA LINKA.......22.................09.09....................o polskie ❤️ Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie MALINECZKA.....28.................15.09............... .. ...śląskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejne aktualizacje: ******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28.......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolskie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Włochy SANGRIAA..........28................08.09................ ...pomorskie INKA LINKA.......22.................09.09....................o polskie Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie MALINECZKA.....28.................14.10............... .. ...śląskie ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze raz bo serducha wcięło: ******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28.......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolskie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Włochy SANGRIAA..........28................08.09................ ..pomorskie ❤️ INKA LINKA.......22.................09.09....................o polskie ❤️ Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie MALINECZKA.....28.................14.10............... .. ...śląskie ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotnio:) ja sie czuje nadzwyczaj dobrze. czasem zaboli w brzuchu ale piersi tak okropnie mnie bola ze czasem spac nie moge. zastanawia mnie jedna rzecz... jakos nie zauwazylam w swoim organizmie zmian.. nie chodze czesto do lazienki, ciemnych brodawek tez nie mam, zyly na piersiach to zawsze mialam wiec roznicy tez nie widze. oprocz bolu piersi, czasem brzucha to nic wiecej nie mam, no i bialy sluz.. czy moze byc cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja leniuchuje na maksa, wczoraj przezylam mega stres......odebralam wyniki bety i wzrosla uhuhuhu tak duzo:)ale...wyszedl mi niski progesteron, wpadlam w panike, placz......dzisiaj udalo mi sie dodzwonic do lekarza, a ten w szoku co ja za analize badan wykonuje i po co wogole badalam progesteron, ze mam kompletnie sie nie denerwowac i czekac spokojnie do wizyty....!!!uspokoil mnie....... inka linka i widzisz tak sie wkrecamy, tak jak u CIebie czasem zabola mnie piersi, czasem podbrzusze, czasem jajnik, mokrosc czuje.....do lazienki chodze czesto w dzien, w nocy mi sie jeszcze nie zdarzylo....ale to pewnie dlatego ze pije wiecej....i juz, innych zmian nie widze, czasem mozna zapomniec, ze jest sie w ciazy!zaden objaw nie jest przez caly dzien ....wiele razy sobie wyobrazalam jak to bedzie, narazie jest fajnie:) dziekuje za serduszko w tabelce:)oby faktycznie bilo!!! wszystko w rekach Boga!!niech nasz wszystkie ma w opiece!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka, Sangriaa dziewczyny wszystko będzie dobrze, nie stresujcie nie potrzebnie fasolki. A co do objawów lub ich braku, to każda ciąża jest inna. Moją siostrę w pierwszej ciąży cycki zaczęły boleć i powiększyły się dopiero w 8 tygodniu,ale było jej strasznie niedobrze słabo, leżala pół dnia, bo nie mogła wstać z łóżka itp, a teraz jak jest w drugiej ciąży cycki nie bolą wcale, nie powiększyły się, nie miała prawie wogóle mdłości, poprostu rewelacja. Też sobie myślała, że może coś nie tak, ze nie ma objawów, ale wszystko jest w porządku, a teraz jest już w 20tc. Więc dziewczyny uszy do góry i nie szukać na siłę problemów, będzie dobrze 🌻 i niedługo będziecie narzekać na mdłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:))) Dziewczyny, wszystko jest oki, mnie oprocz pobolewania brzucha i piersi nie bylo nic! Tylko poswyzszona temperatura ale zero zyl (żylki pojawily sie teraz w 20 tyg prawie) teraz urosly mi cycki hehe, zero mdlosci, do lazienki nie chodzilam i nie chodze czesciej niz zwykle, takze widzicie ze czasami ciaza przebiega prawie bezobjawowo;) Oby tak dalej!!! Neti jak ladnie uporzadkowalas tabele nasza:) Jakie fajne serducha:)))) Dzieki wielkie w imieniu wszystkich dziewczynek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×